2752
2739
عنوان

زندگی سالم ‌و کاهش وزن ( بامداد خمار) ⛔️عضو جدید نمیگیریم 🙏🏼❤️

| مشاهده متن کامل بحث + 281504 بازدید | 36895 پست
سمیه جون اینجوری من کالریم منهای ۲۰۰شده ۹۸۰اگه منهای ۳۰۰هم کنم میشه ۶۸۰خیلی کم نیس🤔🤔🤔چون الهه جون ...

گلم شما چون بدنت ضعیفه فعلا نگیر ... بزار قوی بشی، بعدش

فعلا همون فست هات را بگیر😉

استوار‌ مثل‌ کوه🏔 جاری مثل رود 🌊                                      ((اون سنگی‌که جلو پات میفته، میتونه پله صعودت باشه✌️))🌸   شروع:۶۴ 🏃‍♀️.الان ۵۶/۷۰۰👈۵۵/۶۰۰👈۵۵👈۵۴/۵🏃‍♀️ هدف ۵۳…قد: ۱۶۷                                   🌸 استاد تغییر باشم نه قربانی تقدیر🌸   تاپیک چالشها                🌸غذای_رژیمی# 🌸
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اخه گفتی نمیدونم کی سرگروه نارنجی میشه ، گفتم به کسی که قرار بود سرگروه بشه ( هستی جون ) گفتم منتظر ...

سلام الهه جون من دارم گروهو خاموش دنبال میکنم .من الان دوسالی میشه پریود نشدم البته امپول پیشگیری میزدم که دیگه نمیزاشت پریود شم بعدشم خودم موافق بودم نشم همش ادامه دادم تااین چن ماه پیش که دیدم خیلی وقته امپول میزنم ال دی استفاده کردم که بازم درحد لکه بینی خیلی کم پریود میشدم ازماه پیش کلا قطع کردم امااین ماهم پریود نشدم که احتمالا چون این ماه فعالیت ورزشیم بالا بوده حالایه سوال داشتم به نظرشما چقد ازشکم من مربوط به پریود نشدن وچقدچربی؟ این ماهم خوب وزن کم کردم شکمم کوچیک شده امانه اونجوری که میخاستم ممنون میشم راهنمایی کنی😘😘

کاهشت چجوریه ؟

الله اکبر 😆😆😆😆

استوار‌ مثل‌ کوه🏔 جاری مثل رود 🌊                                      ((اون سنگی‌که جلو پات میفته، میتونه پله صعودت باشه✌️))🌸   شروع:۶۴ 🏃‍♀️.الان ۵۶/۷۰۰👈۵۵/۶۰۰👈۵۵👈۵۴/۵🏃‍♀️ هدف ۵۳…قد: ۱۶۷                                   🌸 استاد تغییر باشم نه قربانی تقدیر🌸   تاپیک چالشها                🌸غذای_رژیمی# 🌸
2731
بله گلم اختیاریه فست. باشه از یکشنبه شروع کن. وعده نذریت هم ازاد بذار😁😁

چشم😍🤣سهیلا جون بنطرت با این روش مثل قبل میتونم کاهش داشته باشم🤔

ببخشیداا ولی یه سوال دیگه

مثلاااا یکشنبه بعدد بخام یه وعده رو ازاد باشم(وای از الان دارم براش نقشه میکشم😅)مثلا میان وعده کیک و شیرینی و چیپس پفک کرانچی بستنی میتونم بخورم😶😶😶همه رو ها😑

خدایا شکرت 🌸
ورزش روز هوازی و قدرتی ۲۰دقیقه حلقه زدم حرکت پهلو بغل دوتا۴۰تا⭐ حرکت درازونشست نیمه دو ...

آفرین ورزشکار نمونه👏👏👏👏عالیه👌👌👌

آفرین ورزشکار نمونه👏👏👏👏عالیه👌👌👌

فدااات مهربووون😘

با خدا باش پادشاهی کن..خدایا شکرت که این همه مهربونی در حقم.. صدهزار بار شکرت که هستی و تنهام نمیذاری🤲🤲🤲وزن شروع ۷۴/۵۰۰😅وزن الان ۶۸😌👌خداروشکر به هدفم رسیدم 👏👏🥳🥳💪👍
باریکلا👏👏👏 این سایز‌کشی تغییراتی داشتی ؟؟؟

قربونت...دیروز قفل بود نتونستم جوابتو بدم..

نزدیک پری هستم ورم کرده بودم حس کردم اگه سایز بگیرم کلا از ورزش زده بشم نگرفتم دیگه گفتم باشه ماه بعد ان شاءالله😬🥴

با خدا باش پادشاهی کن..خدایا شکرت که این همه مهربونی در حقم.. صدهزار بار شکرت که هستی و تنهام نمیذاری🤲🤲🤲وزن شروع ۷۴/۵۰۰😅وزن الان ۶۸😌👌خداروشکر به هدفم رسیدم 👏👏🥳🥳💪👍
تبریک عزیزم 👏👏👏بلاخره به۶۸رسیدی،عالیه

فدااات گلم..

آره بلاخره 😅😁

چشم😍🤣سهیلا جون بنطرت با این روش مثل قبل میتونم کاهش داشته باشم🤔 ببخشیداا ولی یه سوال دیگه مثلاا ...

اره گلم میتونی بخوری ولی خب سعی کن توی ی روز نخوری.اون وعده ازاد رو ب جیزای اختصاص بده ک همیشه وسوسه ت میکنه .مثلا غذا و نون. تنقلات هرچ کمتر بهتر.

درمورد کاهشم بله عزیزم کاهش داری. الهه جان امتحان کرده و نتیجه داده و اعلام کرده😊

دریای شورانگیز چشمانت چ زیباست   آنجا ک باید دل ب دریا زد همینجاست
عالیه،دوست ورزشکارم 👏👏👏👏👏

قربونت سرگروه مهربووون😘😘

قربونت برم الحمدلله, اره خخ نه دیگه اینبارمن نمیزارم رنگ عوض کنی عمرا ازدستت بدم, بخدا این چندوقته ا ...

دیگه مگه دست خودته 😍😍😍

منتظرم کاهشتو ببینم حسابی تلاش کن 

یکشنبه نزدیک 😈😬

چالش چای سبز صفحه ۸۹۱  گذاشتن بچه ها 

چالش اب قبل غذا 

چالش چوب خخخخ 

اینا رو انجام بده همش مفید

پوست.مو 💇   تایپیک.ورزش 🏃 وزن شروع ۶۸/۵۰۰😒 هدفم ۵۷ (♥_♥)  من میتونم چون دوستایی خوبی کنارم  دارم (بامدادخمارعاشقتم