2737
2739
عنوان

زندگی سالم ‌و کاهش وزن ( بامداد خمار) ⛔️عضو جدید نمیگیریم 🙏🏼❤️

| مشاهده متن کامل بحث + 281001 بازدید | 36895 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
🚫🚫🚫🚫🚫🚫🚫🚫🚫🚫🚫🚫🚫🚫🚫🚫🚫🚫🚫🚫🚫🚫🚫🚫🚫🚫🚫🚫🚫🚫🚫🚫🚫🚫🚫🚫🚫🚫❎❎❎❎❎❎❎❎❎❎❎❎❎❎❎❎❎❎❎❎❎❎❎❎ ...

سلام عزیزم خوبین.

من با پوشک بودن دخترهام هیچ مشکلی نداشتم اگرچه همه میگفتن بزرگ شده و از پوشک بگیرش؟واینا ولی من گوشم بدهکار این حرفا نبود چون واقعا اعصاب کثیف و نجس کاری خونه رو نداشتم.

از پوشک گرفتن شون خیلی راحت بود.

اولی وقتی ۳۰ ماهش بود و دومی در ۳۶ ماهگی.

هر دو گفتن مامان ما دیگه پوشک نمیخاییم بریم جیش.

چون کاملا عقل شون میرسید و تکلم هم کامل بود مشکلی نداشتم.

همیشه جای شکرش باقیست الهی شکرت.....

ورزش روز هوازی و قدرتی

۲۰دقیقه حلقه زدم

حرکت پهلو بغل دوتا۴۰تا⭐

حرکت درازونشست نیمه دوتا۳۵تا

حرکت زیرشکم دوتا۲۵تا⭐

حرکت دوچرخه دوتا۳۵تا

حرکت دست به پاشنه دوتا۴۰تا⭐

حرکت چرخش روسی دوتا۳۵تا

حرکت چرخش با چوب دوتا۴۰تا⭐

۱۵دقیقه حلقه آخر

دولیوان آب ولرم خوردم بعد ورزش

حرکت هایی که یکی در میون ستاره گذاشتم یعنی ۵ تا بهشون اضافه کردم از امروز😊

@sanaz718  

@سمیه1396  

با خدا باش پادشاهی کن..خدایا شکرت که این همه مهربونی در حقم.. صدهزار بار شکرت که هستی و تنهام نمیذاری🤲🤲🤲وزن شروع ۷۴/۵۰۰😅وزن الان ۶۸😌👌خداروشکر به هدفم رسیدم 👏👏🥳🥳💪👍
2738
سلام‌همگی باربی های اینده و فعلی  مفتخرم به این که رنگ گروهم عوض شد‌و از قرمز به زرد‌ رفتم خدا ...

ترازوت روچقدخریدی عزیزم؟

گروه سبز💚 وزن اولیه58😏 وزن فعلی52/600😄💪 وزن هدف50😆💪😆💪😆💪وبعدانشاا...تثبیت😄قدمم159😆 9/9/99انشاا...کروناوگرونیاسرنگون شه🙏
تو کالری شماری میگن اشکال نداره محدود مصرف بشه ولی بزاری کنار خیلی بهتر جواب میگیری 

سلام عزیزم یه سوال؟کالری مجازمن980هستش.خیلی کم نیس؟اخه با980ک ادم زنده نمیمونه😂😔😏

گروه سبز💚 وزن اولیه58😏 وزن فعلی52/600😄💪 وزن هدف50😆💪😆💪😆💪وبعدانشاا...تثبیت😄قدمم159😆 9/9/99انشاا...کروناوگرونیاسرنگون شه🙏
متوجه نشدم عشقم

اخه گفتی نمیدونم کی سرگروه نارنجی میشه ، گفتم به کسی که قرار بود سرگروه بشه ( هستی جون ) گفتم منتظر بودم جواب بده که میشه یا نه که به همه اعلام کنم تو هم سرگروه قرمز باشی 

الان خوب گفتم 😂

برای شروع رژیم👈🏼 توضیحات روبخونیدو بیایید👈🏼تاپیک رژیم      به راحت نفسیگنج پایدارمجوی،شب شرابنَیَرزدبهبامداد خمـار 
یکشنبه وزن میکنه  میخوای کشف کنی کیه 🤨😂😂😂 زیاد نیست اضافه وزنش 🤪

😂😂😂نخیر

خاستم ببینم چقدر کاهش داشته😏😆أه

استوار‌ مثل‌ کوه🏔 جاری مثل رود 🌊                                      ((اون سنگی‌که جلو پات میفته، میتونه پله صعودت باشه✌️))🌸   شروع:۶۴ 🏃‍♀️.الان ۵۶/۷۰۰👈۵۵/۶۰۰👈۵۵👈۵۴/۵🏃‍♀️ هدف ۵۳…قد: ۱۶۷                                   🌸 استاد تغییر باشم نه قربانی تقدیر🌸   تاپیک چالشها                🌸غذای_رژیمی# 🌸
سلامممم فاطمه جون خوبی 😍😍😍😍 میبینی رنگم هی عوض میشه بنفش قرمز  زرد خخخخ😬🤣 نه دیگه هستم ...

قربونت برم الحمدلله, اره خخ نه دیگه اینبارمن نمیزارم رنگ عوض کنی عمرا ازدستت بدم, بخدا این چندوقته اصلاکاهش زیادی نداشتم فقط75شدم. 😑😑

اره قربونت توکمکم کن بااراده جلومیرم دیگه فقط دوماه ونیم من فرصت دارم تابتونم لاغرکنم بعدش نوبت ای وی اف دارم. فقط کنترل کن منو لطفا ودعوام اگه رعایت نکردم. 😁😁

راستی سرگروه جونم چالش مالش چی داری؟ 😉

2706