2737
2739

سه ماهه عمل کردم همش از دهانم نفس میکشم دکترم میگه برو دو سال دیگه بیا اگه خوب نشدی امکان داره خوب نشم و نیاز به ترمیم باشه؟الان ۳ ماهه هرکی رو میبینم همپن هفته های اول تنفسش اوکیه

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

منم دو ماهه عمل کردم هنوز هردو تا سوراخای بینیم کاملا باز و اوکی نشدن به هرحال داخل بینی هنوز پر ورم و خون لخته ممکنه باشه انقدر عجول نباش

مـن عاشـق حـرف زدن با بچـه هام، آدم بـزرگا هیچوقـت ازم نمیپـرسن سـه تا حیوون دریـایی مـوردعلاقـم چیـه🌊🤎🧋 •مـا قـدم می‌زدیـم، آرزوهـا می‌دوییدنـد•
2740
منم تا چند ماه همین مشکل رو داشتم به خاطر ورم زیاد بود  مدام اسپری میزدم ولی به مرور مشکلم حل ...

تو رو خدا راست میگی اشکام داره میاد خسته شدم قلب درد گرفتم از تنگی نفس ناامیدم میترسم مجبور به ترمیم بشم اخه حتی پولشم ندارم دیگه

منم دو ماهه عمل کردم هنوز هردو تا سوراخای بینیم کاملا باز و اوکی نشدن به هرحال داخل بینی هنوز پر ورم ...

اخه همه اطرافیانم بعد دو هفته تنفسشون اوکیه من مثل روزای اول بعد عمل هنوز با دهان نفس میکشم 

تو رو خدا راست میگی اشکام داره میاد خسته شدم قلب درد گرفتم از تنگی نفس ناامیدم میترسم مجبور به ترمیم ...

نگران نباش فعلا برا قضاوت زوده من بعد از یک سال بینیم جا افتاد با کسی هم مقایسه نکن 

اخه همه اطرافیانم بعد دو هفته تنفسشون اوکیه من مثل روزای اول بعد عمل هنوز با دهان نفس میکشم 

جاری من عمل کرد بعد دو هفته بینیش فرم نهاییش رو‌ گرفت ولی برا من بعد از یکسال 

شرایط آدما براساس پوست و تغذیه و ... فرق داره

2706