2733
2734
عنوان

زندگی سالم ‌و کاهش وزن ( بامداد خمار) ⛔️عضو جدید نمیگیریم 🙏🏼❤️

| مشاهده متن کامل بحث + 281545 بازدید | 36895 پست
🔴🔴🔴🔴🔴🔴🔴🔴 بچه ها یه مدل رژیم کالری شماری هست که فقط گروه آبی و سبز که اضافه وزنشون کمه بگیرن ...

سلام عشششقام.خبر اوردم براتون چ خبرررری.😍😍😍😍

بخووونین حالشو ببرین

@فندق_فسقلی    

@مزرج    

@ملیکه    

@فلفلکیم    

@nafas7720    

دریای شورانگیز چشمانت چ زیباست   آنجا ک باید دل ب دریا زد همینجاست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

سلام عشششقام.خبر اوردم براتون چ خبرررری.😍😍😍😍 بخووونین حالشو ببرین @فندق_فسقلی     ...

☝☝☝☝😍😍😍😍

@نیشابور    

@آیلین_خانوم    

@همکلاسی18196    

@هستی،بانو    

2731
واييييي عااااشقتم يعني من الان مجازم منها ٢٠٠ عه چند ماهه ١٢٣٣ هستم ١١٠٠ بشه كالريم؟؟ اخجووون خيل ...

😂😂😂😂😂

یعنی تنها مطلبی بود ک الهه گذاشت و همههههه پیروی میکنن😀

کارت حرف نداره#  ‍ ‍ 💓💓💓👌👌👌

امیدوارم نتیجه بگیرم

🌹من شیعه هستم من امام علی را دوست دارم...🌹       🌴🌴الحمد لله الذی اجعلنا من المتمسکین بولاية مولانا امیرالمومنین علی بن ابی طالب علیه السلام و الائمة المعصومين علیهم 🌴🌴                                                                                            شادی روح پدر بزرگم و شفای بیماری من و پدر مادرم صلوات میفرستید؟                        
🔴🔴🔴🔴🔴🔴🔴🔴 بچه ها یه مدل رژیم کالری شماری هست که فقط گروه آبی و سبز که اضافه وزنشون کمه بگیرن ...

الهه جان

روز ازاد که فقط یه وعده را میتونن آزادانه بخورن، در حد جقدر کالری؟؟

چون گفتی بقیه روز را باید کالری شماری کنند! حداکثر  کالری روز ازاد چقدره؟

استوار‌ مثل‌ کوه🏔 جاری مثل رود 🌊                                      ((اون سنگی‌که جلو پات میفته، میتونه پله صعودت باشه✌️))🌸   شروع:۶۴ 🏃‍♀️.الان ۵۶/۷۰۰👈۵۵/۶۰۰👈۵۵👈۵۴/۵🏃‍♀️ هدف ۵۳…قد: ۱۶۷                                   🌸 استاد تغییر باشم نه قربانی تقدیر🌸   تاپیک چالشها                🌸غذای_رژیمی# 🌸
وزن این هفته هم تک کرده بودم سرگروه قبلی ولی ندیده بودن لازم بفرستم اگه باید لیست بدید 

امروز سه شنبه هست دیگه فکر کنم لیستا گداشته شده ان شالله هفته جدید بفرست برام

وزن شروع ۸۶.  وزن فعلی. ۶۴/۵    هدف ۶۰                   
امروز سه شنبه هست دیگه فکر کنم لیستا گداشته شده ان شالله هفته جدید بفرست برام

باشه ممنون انشالله یکشنبه میزارم  چون این هفته وزنم کم که نشده بود ۲۰۰ گرم اضافه شده بود انشالله این هفته جبران بشه 

گروه آبی شروع رژیم ۹۹/۴/۷                                            شروع  رژیم با چالش جدید پاییزه  ۹۹/۷/۱      وزن هفته پیش ۶۵.۵۰۰   وزن این هفته ۶۳.۹۰۰ وزن اولیه ۷۲.۲۰۰                          وزن اولیه با شروع چالش پاییزه ۶۷ کیلو گرم  😍 قد ۱۵۷   وزن هدف ۵۵کیلو 😊😊     
سلام عزیزدلم خوبی؟؟  گلم الهه سرگروه زرد و انتخاب کرده دیشب نیومدی تاپیک ؟؟ پری سرگروه زرد شد ...

سلام به روی ماهت ممنونتم توخوبی؟ اع جدی? نه اومدم هاولی تاپیک قفل بود. 

والامبگم پری باشه خوبه ولی این چندوقت من یکبارمهدیه اومدرفت الانم اینطور

واييييي عااااشقتم يعني من الان مجازم منها ٢٠٠ عه چند ماهه ١٢٣٣ هستم ١١٠٠ بشه كالريم؟؟ اخجووون خيل ...

وزنت ۷۰/۹۰۰ مگه نیست کالریتو ۱۰۰۰ ببند 

برای شروع رژیم👈🏼 توضیحات روبخونیدو بیایید👈🏼تاپیک رژیم      به راحت نفسیگنج پایدارمجوی،شب شرابنَیَرزدبهبامداد خمـار 
الهه جان مثلا جمعه ظهر چیت باش شنبه فست تاثیری تو وزن یکشنبه داره  منظورم فاصله تا وزنکشی کمه

نه خیلی تاثیر نداره ولی خیلی بهتره وعده چیت یکشنبه بعد وزنکشی باشه یا دوشنبه 

برای شروع رژیم👈🏼 توضیحات روبخونیدو بیایید👈🏼تاپیک رژیم      به راحت نفسیگنج پایدارمجوی،شب شرابنَیَرزدبهبامداد خمـار