2733
2734

قایمکی چت کنه صبح بره شب ساعت ۱۰بیاد خونه به شماهم محبتی نکنه بچه هم داشته باشید هی سرتون غر بزنه خیانتشم گردن نگیره و همچنان طلبکار باشه خودشم کلا هرچی پول درمیاره به باد میده کرور کرور قرض بالا میاره مسافرت دوتایی نرید بگه باید با یه لشکر بریم بهتون زنگ نزنه فقط احتیاجات خونه رو بخره درماه بهتون دوالی سه تومان بده یا نده باهمچین مردی زندگی میکنید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
زندگی نمیکنم که هیچی باسنمبارکشم پاره میکنم مرتشم میکنم بیرون اون گوشی روهم اول میکوبم توی فرق سرش ب ...

اهادوست دخترعفریتشم میکشم خونه بااون موهای زشتش میکشم روی زمین و انقدرموهاشومیکنم وچنگش میزنم نعشش اززیردستم بیادبیرون یجای سالم توی صورتش نمیذارم من ادم وحشی هستم هیچوقت نباید خیانت ببینم چون بدجورتلافی میکنم

به وسط متن نرسیده جوابم نه بود البت منم منم‌نمیکنما ولی خانوادت اگه خوبن جمع کن برو  زیرت پر ...

جدا شدم بخاطر بچها صیغه شدم میزاره میره. مهریه بهم چیزی نداد اذیتم کرد خیلی اذیتم کرد بخاطر بچهام فقط هی گولشو میخورم 

اهادوست دخترعفریتشم میکشم خونه بااون موهای زشتش میکشم روی زمین و انقدرموهاشومیکنم وچنگش میزنم نعشش ا ...

ای کاش یه همچین زنی گیرش میفتاد دوس دخترش بخاطر ثروت پدر شوهرم دست برنمیداره پردشو ازدست داده ۱۰ساله باهمن