2733
2734
عنوان

زندگی سالم ‌و کاهش وزن ( بامداد خمار) ⛔️عضو جدید نمیگیریم 🙏🏼❤️

| مشاهده متن کامل بحث + 281267 بازدید | 36895 پست
من خوبم  تیروئیدم باز عود کرده خواستم گروه رو ول کنم چون مث بقیه نتیجه نمیگیرم ن اینکه گروه مو ...

دکترتو عوض کن.ببین چطوریه نه بابا ول نکن اینجارو حیف بلاخره با تلاش و در کنارش صبر درست میشه 

پوست.مو 💇   تایپیک.ورزش 🏃 وزن شروع ۶۸/۵۰۰😒 هدفم ۵۷ (♥_♥)  من میتونم چون دوستایی خوبی کنارم  دارم (بامدادخمارعاشقتم
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

حلقه ازین پلاستیکی خاردار ها دارم اگر تاثیر داره ازین ژله ای ها نخرم 

این حلقه ساده ها زیاد اثر ندارن من داشتم اون چند سایزم ک کم میشد بخاطر اون قری بود که میدادم 😒

اگه میتونی بخر

پوست.مو 💇   تایپیک.ورزش 🏃 وزن شروع ۶۸/۵۰۰😒 هدفم ۵۷ (♥_♥)  من میتونم چون دوستایی خوبی کنارم  دارم (بامدادخمارعاشقتم
پری فک کنم جمعه بهت گفتم که اگه اجازه بدی این هفته وزن نکنم . دو روزش که حالم خوب نبود نشد کالری شما ...

من یادم میره بالام جان 

به بچه ها هم گفتم روز وزن کشی بهم بگید چون یادم نمیمونه 

2742

@عروسترکم  

ناشتا👈آب و ابلیمو

صبحانه👈شیر+پنیر+نان جو+خیار+شلیل=220

ناهار👈خوراک لوبیا+دوغ=410

شام👈جوجه کباب=324

میان وعده👈شلیل+شیر دارچین+خرما 1 عدد+کشمش+توت سفید خشک+چای سبز=326

آب=9 لیوان

ورزش👈40 دقیقه(3 کیلومتر و 300 متر) پیاده روی+پلانک+چرخش روسی+15دقیقه حلقه+65تا دراز و نشست+20 دقیقه چربی سوزی ران

کالری مجاز و مصرفی=1240

50 روز مانده تا هدف

🌹🧡🌹🧡🌹🧡🌹🧡🌹🧡🌹🧡🌹🧡

این حلقه ساده ها زیاد اثر ندارن من داشتم اون چند سایزم ک کم میشد بخاطر اون قری بود که میدادم 😒 اگه ...

من حلقه از اینا که برآمدگی داره دارم اما سنگین نیست تقریبا نیم کیلو هست تاثیری داره؟ یا از اون سنگین ها بخرم

من حلقه از اینا که برآمدگی داره دارم اما سنگین نیست تقریبا نیم کیلو هست تاثیری داره؟ یا از اون سنگین ...

خوبه اگه نیم کیلو هست بازم تاثیرش بیشتر از اون ساده هاست  با شتاب بزن 

2740
دکترتو عوض کن.ببین چطوریه نه بابا ول نکن اینجارو حیف بلاخره با تلاش و در کنارش صبر درست میشه 

ن ول نمیکنم بقول بامداد خمار کم‌ کم کم میشه 

🌹من شیعه هستم من امام علی را دوست دارم...🌹       🌴🌴الحمد لله الذی اجعلنا من المتمسکین بولاية مولانا امیرالمومنین علی بن ابی طالب علیه السلام و الائمة المعصومين علیهم 🌴🌴                                                                                            شادی روح پدر بزرگم و شفای بیماری من و پدر مادرم صلوات میفرستید؟                        
این حلقه ساده ها زیاد اثر ندارن من داشتم اون چند سایزم ک کم میشد بخاطر اون قری بود که میدادم 😒 اگه ...

مامانم قرار شد عید غدیر برام ازونا عیدی بخره😅

🌹من شیعه هستم من امام علی را دوست دارم...🌹       🌴🌴الحمد لله الذی اجعلنا من المتمسکین بولاية مولانا امیرالمومنین علی بن ابی طالب علیه السلام و الائمة المعصومين علیهم 🌴🌴                                                                                            شادی روح پدر بزرگم و شفای بیماری من و پدر مادرم صلوات میفرستید؟                        
@بانوی_محبت     @newyork     @mمحیاs     نمیخاید وزن بدید؟

سلام حال شما راستش من ترازوم خراب شد وزن رو درست نشون نمیده هر دقیقه یک وزن نشون میده باید ترازو جدید بخرم 

گزارش امروز هم 

نهار سبزی پلو با ماهی ۴۶۹ کالری

عصرانه چای با رطب ۳۷۵

شام خورشت بدون نون ۴۶۲ کالری

امروز نیم ساعت پیاده روی 

دولیوان چای سبز 

۱۰ لیوان آب

کالری مصرفی ۱۳۰۶

کالری مجاز ۱۴۳۱

برای شادی روح مادرم میشه صلوات بفرستید❤❤❤❤❤
سلام گلم خیلیم عالی. خوبه زیر هزار بستی. ایشالا ک امروز خوشحالی

سلام عزيزم وقت بخير

گزارش#  

ناشتا همون خاكشير هميشگي

صبحانه به دونه تخم مرغ آبپز

ناهار همسرم زنگ زد كه سيب زميني تخم مرغ بذارم ، بازم مجبور شدم تخم مرغ بخورم با يه دونه سيب زميني متوسط و ٤٠ گرم سنكك سبوسدار

شام دو تا سيخ جگر با يه كف دست نان

ميان وعده خا: به دونه آلو قرمز، سه تا زرد آلو، ٢٠٠ گرم خربزه

آب به مقدار كافي

چالشهاي زيبايي و ورزشي انجام شد

كالري ١٢٣٠

وزن امروز صبح ناشتام ٧٦/٣٠٠

گروهآبي💎وزن شروع٧٥،٦٠٠ 👈هدف اول ٧٠👈 هدف دوم ٦٨👈هدف نهايي ٦٥.  من ميتونم💪💪

#گزارش‍  @نازلی_سخن_نگفت‍ 

سلام گلم، حالت خوبه؟ نگرانم کردی...

گزارش امروز یکشنبه ۱۲ مرداد

صبحانه: بربری ۶۰ گرم+ کره ۱۷ گرم+ مربا ۴۴ گرم=۴۰۷
ناهار: سیب زمینی سرخ کرده ۳۰ گرم+ بادمجان سرخ کرده ۳۰ گرم + نان ۲کف + سالاد فصل ۵۰ گرم=۳۸۸
شام: تخم مرغ آبپز۲ عدد= ۱۶۰

میان وعده ها: هندوانه ۲۰۰ گرم + شاتوت ۱۰۰ گرم + بادام زمینی ۴۵ گرم + برگه زرد آلو ۴۰ گرم=۴۶۲

آب ۶ لیوان + چالش

ورزش : چرخش روسی + چالش چوب + شنا دیوار + دوچرخه خوابیده + کرانچ ایستاده

مولتی ویتامین + ویتامین سی

من از خدا خواستم رشد کنم،پخته تر بشم،صبور بشم، قوی بشم و... بخاطر همین خدا بهم دوقلو داد🤗🌤✨
2706