2733
2734
عنوان

زندگی سالم ‌و کاهش وزن ( بامداد خمار) ⛔️عضو جدید نمیگیریم 🙏🏼❤️

| مشاهده متن کامل بحث + 281590 بازدید | 36895 پست
ممنونم مثل اینکه بامداد جون گفتن برم گروه zizigolo  ممنون که جوابم رو دادی گلم 💗💗

zizigoliعزیزم حواست باشه اشتباه تگ نکنی 

نی نی سایتای عزیز لطفا برید لیزر وقتی میاید سایت انقدر پشماتون نریزه دائم در حال جمع کردن پشم و برگای شما هسم🤣

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
من هنوز ترازوم باطری نداره😞😞😞😯😯 سمیه چطوری از استاپ دراومدی؟؟😉

عزیزم سور مارکت ها هم دارن موقعی ارزونی من دیدم زده بودن ۴ تومن الان شاید زیر ۱۰ تومن باشه بپر سرکوچه از سوپری بخر 😉

نی نی سایتای عزیز لطفا برید لیزر وقتی میاید سایت انقدر پشماتون نریزه دائم در حال جمع کردن پشم و برگای شما هسم🤣
سلام برهمه دوستان گلم ممنونم از زحماتتون ازاینکه وقت و انرژی میزارین واسه کمک ب ماها خیلیییییی قدر ...

سلام عزیزدلم 

لطف داری زهرا جان. 

ایشالا همیشه موفق باشی.

❤❤

دریای شورانگیز چشمانت چ زیباست   آنجا ک باید دل ب دریا زد همینجاست
@بانوی_محبت     @newyork     @mمحیاs     نمیخاید وزن بدید؟

گل من گفتم که نمیتونم وزن بدم عزیزم گفتمکه ترازوندارم😔ماهی یبارمیرم شهرمون ترازوخونه داداشم دیجیتاله وزن میکنم.بااین کرونامیترسم برم بهداشت وزن کنم.الان توان خریدترازوروهم ندارم فعلا

گروه سبز💚 وزن اولیه58😏 وزن فعلی52/600😄💪 وزن هدف50😆💪😆💪😆💪وبعدانشاا...تثبیت😄قدمم159😆 9/9/99انشاا...کروناوگرونیاسرنگون شه🙏

@mمحیاs‍ 

عزیزم شما از این به بعد منو از آخرین پست که برات می زارم ریپلای کن دیگه تگ نکن فک کنم مشکل داره 

گل من گفتم که نمیتونم وزن بدم عزیزم گفتمکه ترازوندارم😔ماهی یبارمیرم شهرمون ترازوخونه داداشم دیجیتال ...

باشه اشکال نداره از این به بعد از آخرین پیامی که بهت میدم ریپلای کن و گزارش بده دیگه نمیخاد تگ کنی

نمیدونم والا من بقیه که گزارش میدن و میبینم ولی مال شما هر از گاهی هست شاید اشتباه تگ میکنی 

سلام 

اینم گزارش امروزم

چالش هانیم ساعت حلقه.100شنادیواری.100عدددرازنشست.4دقه پلانک

4لیوان چای کمرنگ3لیوان اب.

مجاز980

مصرفی972

گروه سبز💚 وزن اولیه58😏 وزن فعلی52/600😄💪 وزن هدف50😆💪😆💪😆💪وبعدانشاا...تثبیت😄قدمم159😆 9/9/99انشاا...کروناوگرونیاسرنگون شه🙏