2737
2739
عنوان

زندگی سالم ‌و کاهش وزن ( بامداد خمار) ⛔️عضو جدید نمیگیریم 🙏🏼❤️

| مشاهده متن کامل بحث + 281327 بازدید | 36895 پست

https://www.ninisite.com/discussion/topic/4621588/بچه-های-تاپیک-بامدادخمار-بیایید-اینجا?postId=144159898

بچه ها دست و جیغ و هورااا نینی یار گفتن ازین ببعد هر کی گزارش بزنه کاربریشو حذف میکنن نی_نی_یار۵_متشکریم#  

@سمیه1396    

برای شروع رژیم👈🏼 توضیحات روبخونیدو بیایید👈🏼تاپیک رژیم      به راحت نفسیگنج پایدارمجوی،شب شرابنَیَرزدبهبامداد خمـار 
گزارش#   @zizigoli   سلام سرگروه مهربون عزیزم  کالری مجاز ۱۲۶۰ صبحانه یه لقمه ...

تاچالش ۸۱ روز کالری مصرفی ۹۶۹ باقی موندش ۲۹۱ نمیدونم  باقی موندشو بخورم یا نخورم 😑@zizigoli عزیزم

خدایا به امد تو  با وزن ۶۸ کیلو شروع کردم(۸تیرماه🙈وزن های که موفق شدم 💢وزن۶۷💢 وزن ۶۵🔶
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

@pari95     گزارش#   چالش# ۸۶روز (۸۱روز مانده تا هدف)✔ صبحانه= قهوه+نان جو + ...

👌👌👌👌👌🌷🌷🌷❤❤❤

پوست.مو 💇   تایپیک.ورزش 🏃 وزن شروع ۶۸/۵۰۰😒 هدفم ۵۷ (♥_♥)  من میتونم چون دوستایی خوبی کنارم  دارم (بامدادخمارعاشقتم
https://www.ninisite.com/discussion/topic/4621588/بچه-های-تاپیک-بامدادخمار-بیایید-اینجا?postId=14415 ...

اوههه💃💃💃💃💃

الان جرات دارن، بترکونن😆😆😆😆

استوار‌ مثل‌ کوه🏔 جاری مثل رود 🌊                                      ((اون سنگی‌که جلو پات میفته، میتونه پله صعودت باشه✌️))🌸   شروع:۶۴ 🏃‍♀️.الان ۵۶/۷۰۰👈۵۵/۶۰۰👈۵۵👈۵۴/۵🏃‍♀️ هدف ۵۳…قد: ۱۶۷                                   🌸 استاد تغییر باشم نه قربانی تقدیر🌸   تاپیک چالشها                🌸غذای_رژیمی# 🌸
2742

@sepiiiiiideh   سلام گلم 

صبحانه ۱لیوان شیر یک دونه خرما خشک    ۹۹

ناهار دلمه ۱۲تا         ۱۴۲۸

شام یک لیوان شیر      ۸۱

ورزش نیم ساعت پیاده روی ۲۰ دقیقه حلقه 

کالری مجاز ۱۵۰۰

کالری مصرفی ۱۶۰۰

گروه رزنارنجی 🍁وزن اولیه ۸۲🌹هدف اول ۷۸✔ 🍁هدف دوم ۷۵🍁هدف سوم ۷۳🍁هدف چهارم ۶۸🍁هدف آخر ۶۵ تاریخ شروع رژیم ۱۶تیر 🍁وزن الان ۷۷۶۰۰
@barankhanomi     @mamanali95     @liyanaarad     @mمحیاs &n ...

روز ششم چالش ۸۶ روزه

۸۱ روز مانده تا رسیدن به هدف

سلام شب بخیر

@zizigoli      

گزارش#  

(رژیم شیردهی: وزن ۶۷ کیلو)

کالری مجاز ۱۱۰۰ و کالری مصرفی ۱۱۰۰

صبحانه:🤚 نان+ تخم مرغ ابپز+ چای+ مویز    ۲۰۰ کالری

میان وعده هندوانه+ توت فرنگی                  ۱۵۰  کالری

ناهار: ۵ ق برنج+قورمه سبزی + دوغ            ۵۰۰ کالری

نصف لیوان ماست رژیم شیردهی

میان وعده: الو سیاه+ چای+ مویز              ۱۰۰ کالری

۱ لیوان شیر کم چرب رژیم شیردهی

شام: سوپ جو                                          ۱۵۰ کالری

چالش مصرف آب:‌ ۷ لیوان

کالری سوزیده: رقص و حرکات پایین تنه

دختری دارم از جنس باران، به لطافت ابریشم، به مهربانی آفتاب، به سر زندگی نسیم، به طراوت شبنم ..              [اگر یکبار توانستم باز هم می توانم]

گزارش# @مهدیه24    

سلام عزیزم
گزارش امروز ۱۳ تیر
صبحانه : کره کنجد و سنگک و سرشیر=۴۱۸
نهار: کشک بادمجون و سنگک و سبزی خوردن = ۶۶۱
شام: سنگک و پنیر و سبزی= ۱۹۵
میان وعده: شاتوت =۶۰

کالری روزانه ۱۴۴۰ بخاطر اور دوز دیروز امروز باید ۱۳۳۶ کالری استفاده میکردم ک مجموع کالری امروزم شد ۱۳۳۴

شب خوش😘

من از خدا خواستم رشد کنم،پخته تر بشم،صبور بشم، قوی بشم و... بخاطر همین خدا بهم دوقلو داد🤗🌤✨

گزارش#  

@شیرین_آردا    

سلام شیرین عزیزم. شب خوش. اول از همه بگم خییییلی احساس سبکی میکنم و اصلا کاری به این ندارم که چقدر از وزنم کم شده. فقط این  احساس خوبم این روزا به دنیا میرزه. و واقعا این احساس خوبمو مدیون استارتر عزیز و لیدر گلم شیرین جون هستم. از خداوند ممنونم که کمکم میکنه بتونم درست غذا بخورم و با انجام کم و بیش چالش ها به بدنم اهمیت بدم با توجه به تمااااام مشغله ای که در روز دارم. خب بریم سر گزارش امروز👇

ص:پنیر خامه ای کم چرب+گردو+نان=۷۹/۱

ن:کوکوسبزی+۷قاشق برنج+سالاد کاهو و مقدار کمی سس=۴۹۱/۵

ش:عدسی+۱ق روغن حیوانی=۲۹۰

م.و:چای+پولکی+هندوانه+بستنی شیری به اصرار دخترم😒+ خرما+گردو+چند تکه کوچک بیسکوییت ویفر=۲۸۰/۴

کالری مجاز۱۲۸۰

کالری مصرفی۱۱۴۱

ماسک سفیده تخم مرغ

چالش پلانک

۷ لیوان آب

چالش مسواک

ورزش فرصت نشد متاسفانه.

لیدر جان من متوجه چالش چوب نشدم. عکسی هم ندیدم. اونجایی که منو تگ کردید توضیحات کافی نبود. کجا میتونم توضیحات کاملو داشته باشم؟؟

واینکه من قدم بین۱۶۷ و ۱۶۸ هست به نظر شما چه وزنی ایده آل برام؟؟ ۲ تا هم زایمان داشتم. تقریبا استخون بندیم درشته و به اون صورت شکمم بزرگ و پر از چربی نیست فقط یکم کوچولو شکم و پهلو دارم . من هدف اول۶۱ زدم ولی امروز داشتم فکر میکردم ۶۱ شاید خیلی کم باشه برام. نظر شما چیه؟؟

گروه نارنجی🟠 تاریخ شروع۱۳۹۹/۴/۱ 🟠 وزن اولیه۷۴ 🟠 وزن هدف نهایی۶۱ 🟠 هدف اول۷۰ 🟠 هدف دوم۶۸ 🟠 هدف سوم۶۵ 🟠 هدف چهارم۶۱.به یاد داشته باش که برای سالم بودن لزومی ندارد ۳ تا ۵ روز در هفته ورزش کنی. برای سالم بودن غذا‌هایی که می‌خوری و رفتاری که با بدنت داری اهمیت دارد... تناسب اندام یک مقصد نیست بلکه یک روش زندگی است.
2738

@نینیگولو69   کجایی مرضیه جون نگرانتم 😢

@آسنات99 زهرا تگ نمیشه ☹️ 

برای شروع رژیم👈🏼 توضیحات روبخونیدو بیایید👈🏼تاپیک رژیم      به راحت نفسیگنج پایدارمجوی،شب شرابنَیَرزدبهبامداد خمـار 
 اوههه💃💃💃💃💃 الان جرات دارن، بترکونن😆😆😆😆

اِهِم اِهِم 😎🤓😂😂

گزارش#   @شیرین_آردا     سلام شیرین عزیزم. شب خوش. اول از همه بگم خییییلی احساس ...

قربونت عزیزم خدارو شکر 🤲🏼موفق باشی  😘❤️

عزیزم گاهی کار دارن وقت نمیکنن نمیشه سخت گرفت   ب بنویسن که خوبه  زبونمونمو در اورد ...

گزارش# ۸۳روز مانده تا رسیدن به وزن ایده آل

ص:دوقاشق ارده+۱قاشق شیره +نان۲۹۲کالری
ناهار:۱۰قاشق اش رشته جاری پز+یه قاشق دمپختک (ناخونک ب غذای دخترم)۳۸۶کالری
میان وعده:انجیر+گیلاس+هلو+انگور+خرما و چایی۲۸۲کالری
شام:ماکارونی(مهمان جاری ام ناراحت میشد نخورم)یه کفگیر+سالاد با سس کم+دوغ ۲ لیوان۴۵۰کالری
کالری مجاز ۱۶۰۰
کالری مصرفی۱۴۰۹
ورزش:نیم ساعت پیاده روی +چالش شکم ۹دیقه
چالش چوب✔
چالش حذف قند مصنوعی✔
۱۰لیوان قند

پروردگارا یاری ام ده تا بدون اینکه از ایمان افراد بپرسم و بدون اینکه بدردم بخورند ، همدل و همدردشان باشم زیرا در سودای هر انسانی “ روح تو ” خانه گزیده است !
گزارش#   @شیرین_آردا     سلام شیرین عزیزم. شب خوش. اول از همه بگم خییییلی احساس ...

چالش چوب 👉🏻

گزارش#  

@zizigoli    

81روز# تاموفقیت

صبحانه: ۲قاشق خامه+۲/۵کف دست نان بربری+یه خرما:۳۷۹کالری

ناهار:۶ قاشق املت+۲کف دست نان تافتون+سبزیخوردن:۲۷۷

شام: یه لیوان لوبیا پخته:۱۸۲

میان وعده: یه لیوان پفیلا +هندوانه+هلو+خیار:۱۹۵

مجاز۱۱۶۰

مصرفی۱۰۳۴

۸لیوان آب

مولتی ویتامین

ورزش: ۳۰ دقیقه پیاده روی+۳۰ دقیقه حلقه+چالش چوب+چالش لاعزی شکم

گروه سبز💚💚💚 :   تاریخ شروع ۹۹/۱/۲۴ ...وزن اولیه: ۶۳     💃💃💃.......   وزن الان :5۶/۳00                                          🏃‍♀️🏃‍♀️🏃‍♀️🏃‍♀️🏃‍♀️🏃‍♀️🏃‍♀️🏃‍♀️🏃‍♀🏃‍♀️🏃‍♀️🏃‍♀️🏃‍♀️🏃‍♀️🏃‍♀️🏃‍♀️🏃‍♀️🏃‍♀️وزن هدف : ۵۵ 🥰🥰🥰🥰 من می تونم خواستن توانستن است     🌼🌼🌼🌼ممنون از الهه جون و نگین جون 🌹🌹🌹🌹🌹

گزارش#  

@pari95    

اولیه۸۷ 😔هدف اول ۸۰🔑😑هدف دوم ۷۵✔️🔑😐 هدف سوم ۷۰🔒😌 هدف چهارم ۶۵😇🔒هدف پنجم ۶۳🔒😁وووو هدف نهایی 🔒۶۰😍 وزن فعلی ۷۲  به امید پیروزی و لاغری و زیبایی به امید روزی ک تمام لباسامو باز بغل کنم ♥️ تاریخ شروع رژیم ۱۳۹۹/۴/۱
2706