2733
2734

من متاسفانه ی بار طلاق گرفتم قبلا و این مجرد بود خانواده هامون مخالف ازدواج ما بودن.پیش خانواده شوهر میشینیم دگ خسته شدم از حرفاشون ازکاراشون یدونم بچه دارم ۲ ماهشه  هرروز میگن اگ یک بزرگ شه پیش ما میخوابه یعنی تورو طلاق میده دگ شوهرمم این حرفارو ازشون یاد گرفته بود میگف نمیزارن زندگیمونو کنیم هرروز ب این یاد میدن زنتو طلاق بده با یکی دگ ازدواج کن من دوسندارم طلاق بگیرم بخاطر بچم هی کوتاه میام ولی دگ خسته شدم.هرروز بهم میگه برو خونتون مبرو درخواست بده میگم من قصدم طلاق نیس اگ قصدت طلاقه خودت برو درخواست بده.همه کارارو پدرمادرش میکنه نمیزاره زندگی کنیم ازهم دگ دورمون میکننن‌ لطفا منو راهنمایی کنین چ کنم 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

نقطه ضعفت رو فهمیدن

شما التماس نکن با اعتماد ب نفس بگو من هنوز دلیلی برا طلاق ندارم و حق طلاق با مرده برو طلاق بده اگه ناراحتی

بچه هم با شماست دست اونا نیست 

خدایا «حیات» ما رو چنان قرار بده ک در « ممات»ما «مردم» اندوهگین و«هرزه‌گان»شادمان شوند.                                               وهذا یوم فرحت به آل زیاد و آل مروان!                من هموطنانی در ترکیه ،سوریه،یمن،امریکا،فلسطین،عراق ،فرانسه ،لبنان و... دارم و بیگانگانی در شهرهای ایرانم                                      💔همین قدر تلخ💔.                              

عزیزم به نیت بریده شدن مادر شوهرت از زندگیت،هر روز بعد نماز صبح و پریودی که نماز نمیخونی ،وضو بگیر  هر صبح نه بار سوره کوثر بخون، به نیت این که همسرت عااااشقت شه وبه حرفت باشه بعد هر نماز واجب یعنی پنج بار سه تا نصر و سه تا کوثر بخون. اینا رو حداقل چهل روز ادامه بده. یعنی جواب هم گرفتی تا چهل روز بخون. یه نشونه بذار لای سجاده یادت نره

سه تا ذکر بهت یاد میدم بزن بالای اجاق گازت و موقع پخت غذا بگو

یا باسط.   ایجاد شادی

یا حمید و یا مجید    با هم، رو شدن فتنه و شر و رفع شدن

یا عفیف.  میل به خیانت و گناه جنسی و ...از بین می‌ره

ذکرها تعداد ندارن تند تند و قاطی پاتی بگو. فقط یا حمید و یا مجید با همه

به تاپیک ماورایی من یه نگاه بنداز

گلاب قرآنی

احتجاب

ده آیه بقره رو طبق دستور انجام بده

2706