2733
2734
عنوان

مادرشوهرم شوهرمو پرکرده ک برات زن دگ بگیریم بیاین

| مشاهده متن کامل بحث + 1420 بازدید | 101 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

۳۰ منم ۲۶

از حرفات مشخصه شوهرت تنبل خان هم هست، نمی خواد مسئولیت زندگیشو قبول کنه، از با اونا می خوریم و خرجی نمیدم گفتنش معلومه

دیگه کاریه که شده جز صبوری فعلا چاره ای نداری، به خاطر بچه مدارا کن ، طفلکی گناه داره، شما نباشی با اون چطور می خوان رفتار کنن!

خب شمارو طلاق بده برای کیس بعدی ایشونم مطلقه محسوب میشن پسر خونه که نیستن تازه بایه بچه کوچیک چقدر ...

ی پسر بزرگ ترازاین دارن هرجا میرن خواستگاری کسی بهش دختر نمیده  دیروز ک اومد این حرفارو گف عصبانی شدم گفتم اول برای پسر پیرش یکیو پیدا کنه ازدوتج کنه بعدش زندگیه تورو ب هم بزنه 

2731
خیلی حسوده اصن نمیزاره ما یکم خوش باشیم میبینی میگه ب پسرش میگه بچه سر صدا میکنه تو پیش اونا نخواب ب ...

باهاش کل کل نکن بیشتر ازت فاصله میگیره با زبون گرم نرم بکشش سمت خودت 

خانواده شوهرتم فعلا خر کن تا زودتر از اونجا بری ایشالا مستقل بشی

اونیکه چیزی داره کمتر ادعاشو میکنه
از حرفات مشخصه شوهرت تنبل خان هم هست، نمی خواد مسئولیت زندگیشو قبول کنه، از با اونا می خوریم و خرجی ...

خوب اگ طلاق هم بگیریم تاگرون اخر میگیرم حتی شده قسطی هم بده .من ازدواج دوممه ب درک ک طلاق میگیرم یانمیگیرم  اونم باید توانشو ی جوری بده دگ 

اگ طلاق گرفتم خداکنه  چرا اینجور اذیتم میکنه ی روز یکی ب سرخودش بیاره همین کارارو

منم این مشکلات و داشتم چند سال پیش الان پسرم آدم حسابشون نمیکنه. حالا حرف حرف منه اونا هم جرات ندارن تو زندگیم دخالت کنن

فردا میگم ب پدرم بیاد باعموش حرف بزنه پدرشم مث مادرش زندگیمونو میخواد ب هم بزنه 

بدتر نشه 

ب یکی بگین ک میدونین تاثیر خوبی رو مادرشوهرت میتونه بزاره 

یوقت لج تر نشه

اونیکه چیزی داره کمتر ادعاشو میکنه
خوب اگ طلاق هم بگیریم تاگرون اخر میگیرم حتی شده قسطی هم بده .من ازدواج دوممه ب درک ک طلاق میگیرم یان ...

وقتی خودت رو دوست ندارن بچه ت رو هم دوست ندارن، مطمئن باش، اینکه میگم مدارا کن ، می دانم مدارا کردن کار راحتی نیست اما اگه بچه ت رو دوست داری فعلا کاری نکن، بعد طفلکی تو سختی میفته

منم این مشکلات و داشتم چند سال پیش الان پسرم آدم حسابشون نمیکنه. حالا حرف حرف منه اونا هم جرات ندارن ...

شوهر تو هم ب حرف اونا گوش میداد چیکار کردی ک ب سمت تواومد چون این بهش گفتن زن دگ بگیریم فک میکنه توزن دگ چی هس حاضره منو بچمو دگ نبینه ولی زن دگ بگیره

2706