2752
2734
عنوان

بچه های تاپیک ( بامدادخمار ) بیایید اینجا

| مشاهده متن کامل بحث + 1666 بازدید | 131 پست
تاپیک الان باز شده،برگردین اونجا

اومدم مرسی

با خدا باش پادشاهی کن..خدایا شکرت که این همه مهربونی در حقم.. صدهزار بار شکرت که هستی و تنهام نمیذاری🤲🤲🤲وزن شروع ۷۴/۵۰۰😅وزن الان ۶۸😌👌خداروشکر به هدفم رسیدم 👏👏🥳🥳💪👍

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

https://www.ninisite.com/discussion/topic/2190705/زندگی-سالم-و-کاهش-وزن-بامداد-خمار-تاپیک-جدید

بچه ها تاپیک برگشت 

برای شروع رژیم👈🏼 توضیحات روبخونیدو بیایید👈🏼تاپیک رژیم      به راحت نفسیگنج پایدارمجوی،شب شرابنَیَرزدبهبامداد خمـار 
2731
عزیزم بهتره یک تاپیک جدید بزنین اون تاپیک رو قفل کنین ادرس تاپیک جدید رو هم همون جا بذارین به همه بگ ...

سلام عزیزم تاپیک رو طبق گفته خودتون قفل کردم و تاپیک جدید زدم ولی با این حال که قفل بوده باز هم ترکید 😶 حتی تاپیک جدیدی رو هم که زدم باز ترکوندن 😑 خب الان باید چیکار کنم هر تاپیکی میزنم میترکه و گزارش داره در صورتی که فقط بحث رژیمه و کاری به کسی نداریم جواب بی ادب هارو هم نمیدیم 

برای شروع رژیم👈🏼 توضیحات روبخونیدو بیایید👈🏼تاپیک رژیم      به راحت نفسیگنج پایدارمجوی،شب شرابنَیَرزدبهبامداد خمـار 
سلام عزیزم تاپیک رو طبق گفته خودتون قفل کردم و تاپیک جدید زدم ولی با این حال که قفل بوده باز هم ترکی ...

سلام عزیزم لینک هر دوش رو بدین من میگم گزارشاش رو صفر کنن بعد هر کس گزارش زد کاربریش رو حذف میکنم

سلام عزیزم لینک هر دوش رو بدین من میگم گزارشاش رو صفر کنن بعد هر کس گزارش زد کاربریش رو حذف میکنم

مرسی عشقم خیلیییی لطف میکنید 😘🙏🏼

https://www.ninisite.com/discussion/topic/2190705/زندگی-سالم-و-کاهش-وزن-بامداد-خمار-تاپیک-جدید?postId=138902317 

این ترکیده 

https://www.ninisite.com/discussion/topic/4622640/زندگی-سالم-و-کاهش-وزن-بامداد-خمار-عضو-جدید-نمیگیریم 

این هم نترکیده الان دیروز ترکیده بود برگشت 

بازم ممنون 😘❤️

من ١٥ اضافه وزن دارم عضو گيري جديدتون كي هست؟!😌

اول مهر عزیزم