2733
2734
😂😂😂😂😂  من کلا خدای ریلکس بودن هستم

ایول عالیه با همین فرمون برو جلو😂

خیلی دوست دارم بدونم اونایی که سلام رو «س» و جواب رو «ج» می نویسن ، با این صرفه جویی در زمان به کجا رسیدن ؟         / لطفا واسه سلامتی همه نی نی ها و پسر من یه صلوات بفرستین😍❤️
دقیقا منم  بعد عقدم اون کسایی که همیشه منتظر بودم بیان خواستگاری و نیومدن گله میکردن ما میخواست ...

آره همیشه همینجوره،وقتی آدم ازدواج میکنه،بعد از فامیل و در وهمسایه میگن عه دخترتونو عروس کردین ما میخواستیم بیایم واسه پسرمون،نمیدونم فازشون چیه😂زیاد اطرافم دیدم😁😁😂ان شالله خوشبخت باشی

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2742
من از پسره خوشم نیومده بود اصلا سرمو نگرفتم بالا ببینه منو  مامانش میگفت عروس خانم سرشو بالا ن ...

از اول می‌گفتی نیان تا اینکه بیان و بی محل شن

اللهم اجعلنی عندک وجیهأ بالحسین علیه السلام فی الدنیا و الاخرت.                                                اللهم عجل لولیک الفرج
خخخ خیلی جالب بود 😍راستی الان چجوریه شوهر خوبی هست واستون که ایشلا

😘😍بله خداروشکر خیلی خوبه خیلی آروم وصبوره بهترین مردیه که تاحالا دیدم و عاشق همین نجابت و سربه زیریش شدم و همیشه خدارو برای داشتنش شکرمیکنم

2738
مثل اینکه همه از پروفایلت خوسسون اومده اتفاقا خیلی خوشم اومد گفتم بر بچم برش دارم نه برپروفایلم ...ا ...

عب نداره مگه میشه بگم برا اون جیگر ور نداری 

امضامم درس میکنم فقط بخاطر خوشگل تووو

بله خداروشکر خیلی خوبه خیلی آروم وصبوره بهترین مردیه که تاحالا دیدم و عاشق همین نجابت و سربه زیریش ش ...

خیلی خوشحالم که از همسرتون راضی هستین و زندگی خوبی دارین ...اینجا اکثرا خانم ها از شوهراشون می نالن و بد میگن وقتی یه نفر مثل شما تعریف میکنه واقعا ازته دل خوشحال میشم ایشاا خدا کنه همه با همسراشون خوب مهربون باشن بدور از دعوا کینه ....

واس داییم رفتن خواستگاری تو روستا... اون بنده خداهام رختخواباشونو تو پذیرایی جمع کرده بودن تا سقف... ...

خیلی باحال بود

خدایا مرسی بابت فندق تودلیم میشه ی صلوات بفرسی سالم بچموبغل بگیرم    

تو دفتر مشاوره خانواده بودم منشی صدام زدند گفتن خانم یه اقایی از شما خوشش اومده گفته میشه صحبت کنید منم هاج و واج گفتم باشه،طرف اومد  تا سلام کرد حس کردم یه جوریه منم گفتم اشتباه شده و الفرار  ... کار ب خاستگاری نکشید...

2706