2752
2734
من يكاري كردم رازه هنوز به هيچكس نگفتم 😂

بگووووو😀

🌺برای سلامتی وظهور آقا امام زمان عج صلوات🌺خدایا از اون شادیا که ناخودآگاه آدمو به سجده میندازه به همه‌مون بده. 😊💚  صد سال دیگه من،تو،او.... هیچ کدوم نیستیم،باورت میشه؟....کاش مهربون باشیم💔❤‏چقدر قشنگه این دعا که میگه:وَلا تُعَنِّنی بِطَلَبِ ما لَم تُقَدَّرلی فیهِ رِزقاً[خدای خوبم در جستجویی انچه برایم مقدر نکرده ای، خسته ام نکن]🙌💙🙏استادی می‌گفت:اگر تو کسی را ملاقات کنی و قلبت بکوبد، دستانت بلرزد و زانویت سست شود، این عشق نیست! وقتی تو محبوبت را می‌بینی آرام می‌شوی. نه دلهره‌ای، نه تلاطمی...💗💓💚😊

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

بچه ها من خاطره م ربطی به خواستگاری نداره آخه تو دانشگاه همکلاسی بودیم یه مدت کوتاه دوست بودیم واسه همین تو جلسه خواستگاری مشکلی پیش نیومد فقط خواهرم به جای شربت از اینا که با شکر قاطی میکنن رفته بود شربت غلیظ از اینا که خیلی شیرین هست و باید یکم از اون بریزی بقیه ش رو آب بریزی از اونا گرفته بود خلاصه مهمونا زیاد بود کم اومد 😂😂نزدیک بود آبرومون بره، ولی یه خاطره دارم از روز عقدم ،من بخاطر اینکه بچه آخر خانواده بودم و خواهر برادرهام هم فاصله سنیشون زیاد بوده باهام و  زود ازدواج کردن خیلی از عقدشون چیزی یادم نبود و یکمم سربه هوا هستم دقتم پایین هست بخاطر همین روز عقدم عاقد که بار سوم گفت وکیلم بلافاصه گفتم بله 😂😂اصلا نگفتم با اجازه بزرگترا و اینا بعد شوهرم خیلی کیف کرده بود که من سنت شکنی کردم بعد بهش گفتم بابا من گیج شدم یادم رفت وگرنه سنت شکنی در کار نبود 😂😂قیافه بابام مامانم😐😐قیافه دوستام  😑😑خلاصه خیلی خندیدم ولی از بابا مامان عذرخواهی کردم بعدش

2731
شناسايي ميشم 😂خيلي ضايع بوده دراين حد😂

مثل اینکه همه از پروفایلت خوسسون اومده اتفاقا خیلی خوشم اومد گفتم بر بچم برش دارم نه برپروفایلم ...الان دیدم تو امضات نوشتی کپی نکنین😂

🌺برای سلامتی وظهور آقا امام زمان عج صلوات🌺خدایا از اون شادیا که ناخودآگاه آدمو به سجده میندازه به همه‌مون بده. 😊💚  صد سال دیگه من،تو،او.... هیچ کدوم نیستیم،باورت میشه؟....کاش مهربون باشیم💔❤‏چقدر قشنگه این دعا که میگه:وَلا تُعَنِّنی بِطَلَبِ ما لَم تُقَدَّرلی فیهِ رِزقاً[خدای خوبم در جستجویی انچه برایم مقدر نکرده ای، خسته ام نکن]🙌💙🙏استادی می‌گفت:اگر تو کسی را ملاقات کنی و قلبت بکوبد، دستانت بلرزد و زانویت سست شود، این عشق نیست! وقتی تو محبوبت را می‌بینی آرام می‌شوی. نه دلهره‌ای، نه تلاطمی...💗💓💚😊
آقایی که باهاش دوست بودم اومده بود خونه خواهرم واسه آشنایی،کلی هم معذب و خجالت و اینا خواهرزادم ...

وایی😂😂😂😂😂😂😂😂مردم از خنده😂😂😂😂حال خودتون او موقع فقط

🖤 دلم میسوزد و کاری ز دستم بر نمی اید 🖤باز میشه این در صبح میشه این شب  صبر داشته باش 🖤گر تو با بد، بد کنی! پس فرق چیست؟!💙یا حسین ادرکنی   یابالغوث ادرکنی 💙.. با گریه هام میاد غم هامو حل کنه   نزدیک میشه تا منو بغل کنه   از اسمون شهر خیلی پایین تره    درو که وا کنی💙 خدا 💙پشت دره   چشمامو بستم از کنارش رد شدم   چشماشو بسته تا نبینه بد شدم   هرکاری میکنم ازم نمیگذره  حسی که بین ماست از عشق بیشتره....     با خوشحالی دیگران خوشحال شو!  نوبت توهم میرسه😘😉     میشه برای حاجتم یه صلوات بهم هدیه بدی 😘        خداوند فرمود: با زبانی دعا کن که با آن گناه نکرده باشی تا دعایت مستجاب شود !!!به دیگران بگو برایت دعا کنند چون با زبان آنها گناه نکرده ای. 💙اباصالح التماس دعا هرکجا رفتی یاد ما هم باش
خیر فقط تو روز خواستگاری زدم ابروم رو از وسط نصف کردم. 😑😑

وااای چه بد

چه حسی داشتی؟ مطمئنا خودم گریه م میگرفت

خیلی دوست دارم بدونم اونایی که سلام رو «س» و جواب رو «ج» می نویسن ، با این صرفه جویی در زمان به کجا رسیدن ؟         / لطفا واسه سلامتی همه نی نی ها و پسر من یه صلوات بفرستین😍❤️

خواستگاری دختر خاله م بود عید بود خیلی شلوغ همه بودیم دخترخاله ام داماد وخوب ندید موقع ورود، بعدهمش میگفت خوب ندیدم چه شکلی بود.یهو داییم عصبانی اومد تواتاق گفت خجالت بکشین آبرومونوبردین جلو خانواده وداماد ودرسکوت کامل....داداش عروس که هفت سالشه باگوشی اومدوایساده جلودامادازش عکس گرفته بافلاش روشن بعد دوییده پیش شماکه نشون دخترخاله م بده بگه ببین داماد اینشکلیه خواستی ببینی😯واقعا هم میشد خندید هم گریه کرد جواب دخترخاله هم مثبت بود

و... تو را چقدر دوست دارم عاشقانه تا پای جان🌹💕
یه پسره اومد خواستگاریم آشنا خالم هم بود تو اتاق رفتیم حرف بزنیم همینکه وارد شدیم دستشو مالید به پشت ...

عجب کثافتی بوده اشغال

يه بار يكي اومد خواستگاري خيليي ايكبيري بود! شبش تو ت ل گرام عكسشو فرستاد با بالاتنه ي لخت هم ...

اره جان خالش دیوانه روانی

واقعا ممنونم خودم کلی سرچ کردم پیدا نکردم از گوگل شما چطوری پیدا کردین؟اسم دختر اولم روژان اینو میخو ...

منم نوشتم اسم دختر رومیتا

خدایا شکرت اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم