2410
2553

مجلس خاستگاری رسمی بود یهویی مامانم اومد تو اشپزخونه به من گفت دخترم به همه کارت دادی(کارد)یهویی داداشم گفت اره مامان خیالت راحت همه دارن با کارتاشون بازی میکنن حالا من میخندیدم میگفتم نمیتونم چای بیارم مامانم تو اشپزخونه انقدر حرص خورده بود قرمز شده بود مامانمو نگاه میکردم بیشتر خندم میگرفت

کسی رو که میخوادد بره دویدنو یادش بدید.                  یه لقمه نون و پنیرم واسش بزارید که وسط.                 راه ضعف نکنه برگرده  
منم ی بار فرستادنمون تو اتاق ک حرف بزنیم انقدی استرس داشتم اول اون رفت تو پشت سرش من رفتم وقتی وارد ...

واااای از بس خندیدم سرفه گرفتم😂😂😂😂😂

آرامش است ؛                                                                 عاقبت اضطراب ها…🌱 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

ما برا برادر شوهرم رفتیم خواستگاری بعد بابای جاریم گفت نمیتونم رو مبل بشینم رفت بشینه رو زمین خشتکش پاره شد     شورتش قرمز بود پیداشد بنده خدا از خجالت اب شد ،توراه برگشت خونه که بودیم شوهرم به برادر شوهرم گفت لامصب با این سنش نمیخورد همچین شورتی بپوشه راسته میگن دود از کنده بلند میشه

آقایی که باهاش دوست بودم اومده بود خونه خواهرم واسه آشنایی،کلی هم معذب و خجالت و اینا

خواهرزادم ۳ یا ۴ سالش بود رفته بود کنارش نشسته بود که مثلا دلبری کنه داشت با زیردستی که جلو پسرِ بودو میوه خورده بود ور میرفت

خواهرم بهش گفت بیا پیش من مامان،فلانی (اسمش) اذیت نکن

خواهرزادم بهش گفت کاریش ندارم مامان دارم با تخماش بازی میکنم.

😱🤤😑😩😓

گویند کسان بهشت با حور خوشست'من گویم که آب انگور خوشست'این نقد بگیرو دست از آن نسیه بدار'کاواز دهل شنیدن از دور خوشست
2720
من خواستگارم گوزید، البته تو جمع نبودیم خودمون دوتا بودیم، ردش کردم، پفیوز ب هیچ جاشم نبود جلوی من و ...

ای چقدر بیشعوره بی فرهنگ بوده 😂😂😂😂😂

من رویای آتش میبینم؛ آن رویاها با اسب گره خورده است که هرگز خسته نمی شود.
منم ی بار فرستادنمون تو اتاق ک حرف بزنیم انقدی استرس داشتم اول اون رفت تو پشت سرش من رفتم وقتی وارد ...

اون چیکارکرد بعد

امضامو تااخر بخون😁کبوتر با کبوتر باز باران با ترانه میخورد بر بامش بیش برفش بیشتر آمدی جانم به قربانت ولی حالا چرا عاقل کند کاری که باز آید به کنعان غم مخور خربزه با پوست موزو میندازی زمین هوا میره نمیدونی تا کجا میره !! بیا یه بازی 😁                                                                                        ریپلای کن  بگو چه امضای باحالی داری اونوقت یه نفر نظرتو میخونه و میاد امضای منو ببینه و میبینه خبر خاصی نیست. در واقع ما موفق شدیم یکیواسکل کنیم😂😂‌‌    
2714

واس داییم رفتن خواستگاری تو روستا... اون بنده خداهام رختخواباشونو تو پذیرایی جمع کرده بودن تا سقف... 

بابابزرگ 70سالم تکیه داده بود بهش همش ریخت روش، نیم ساعت فقط داشتن آواربرداری میکردن🤭

2706