2733
2734
عنوان

من صورتم خوشگل و سفیده ولی

1302 بازدید | 59 پست

ظاهرم هیکلم تیپم خوبه هرجا میرم نگام میکنن تعریف میدن ..ولی پوست بدنم...پاهام روشنه یکم گندمی ولی ترک داره پشت رونام و یالای رونام ..و باس..نم و بالا تنم تیرس و بازوهام از بس قبلا خاروندم یه تیکه لک قهوه ای شده و جای زخمای قبلنمم سفید شده ..متاهلم..شوهرم همش از قیافم تعریف میده و تیپم بیرون ک میریم میبینه چجور نگام میکنن ..بچه ها ولی خودم بخاطر بازوهام و کمرم ک سبزس و لک داره بدم از خودم مباد😑😐همش حسرت میخورم ک نمبتونم تاپ بپوشم و هی فکرم درگیرشه..ولی شرتک میپوشم پاهام  روشنه ...فقط بازوهام و

رو مخمه تو ذوق میزنه😪شوهرم هی میگ تاپ بپوش من از بس نپوشیدم عادت نکردم البته اوایل عروسی میپوشیدم کم الان ن..شما جا من باشبن چه میکنین..

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

هیچی خودتو دوست داشته باشه خدا همه چیز و باهم به ادم نمیده 

اون لکه های پوستی هم درمان دارن دکتر پوست برو

خدای مهربون هیچ وقت خواسته های بنده هاشو رد نمیکنه یا میگه: باشه یامیگه: الان نه یکم صبر کن یا میگه: چیز بهتری برات درنظر گرفتم از این صرف نظرکن:) 
2731

اینی که میگی فقط برای توعه که مسئله است . مطمئن باش شوهرت اصلا نمیفهمه

بشقاب که آرایش مارا نتراشی ... ( اشرف حجت زاده! )😁 /// خدا یکی زن یکی بچه یکی یکی یکی 🥰 نه به تک فرزندی /// خوشگل خانومای زیر ۱۸ سال لطفاً کامنت های منو ریپلای نزنید من برای تبادل با بزرگسال ها میام سایت ❤️ /// اللهم عجل لولیک الفرج 🌱

وای تروخدا بیخیال بخدا ماها ک از بیرون میبینیم اینجور رنگ پوستا رو نه بده نه عجیبه 

اگرم خودت خیلی اذیتی پیگمنتا بخور پوست رو روشن میکنه 

کرم روشن کننده بزن هفته ای ۲ بار لایه برداری انجام بده لیزر برو 

اینهمه راه هست 

کاربر قدیمی🔹درونمون خودمونو سوزونده بیرونمون مردمو🔹

سیاه زیباست black is beautiful

کی قراره به جو اطراف مسجدالاقصی بگه جو امنیتی؟ کی قراره بگه کجای دنیا با خبرنگار این کار رو میکنن؟  کی قراره به اونایی که به کامیون غذا حمله میکنن بگه رادیکال مذهبی؟کی قراره مدرک ندادن به دانشجوها و بقیه با پنبه سر بریدن هاشون رو محکوم کنه؟
وای تروخدا بیخیال بخدا ماها ک از بیرون میبینیم اینجور رنگ پوستا رو نه بده نه عجیبه  اگرم خودت ...

یه کرم لایه برداری بگو بعد از لیزر موهای زائد همه زیرپوستی شده با جوشای چرکی

2706