2733
2734
اخرین خواستگاریم......  روز خواستگاری بابام یه کاری واسش پیش اومد عصری رفت بیرون یکساعته برگرد ...

بابات کجا بود؟

چرا بله سوری؟

جمله اخرت یعنی چی نوشتی ب کسی نگو نگفته بود؟

🌺برای سلامتی وظهور آقا امام زمان عج صلوات🌺خدایا از اون شادیا که ناخودآگاه آدمو به سجده میندازه به همه‌مون بده. 😊💚  صد سال دیگه من،تو،او.... هیچ کدوم نیستیم،باورت میشه؟....کاش مهربون باشیم💔❤‏چقدر قشنگه این دعا که میگه:وَلا تُعَنِّنی بِطَلَبِ ما لَم تُقَدَّرلی فیهِ رِزقاً[خدای خوبم در جستجویی انچه برایم مقدر نکرده ای، خسته ام نکن]🙌💙🙏استادی می‌گفت:اگر تو کسی را ملاقات کنی و قلبت بکوبد، دستانت بلرزد و زانویت سست شود، این عشق نیست! وقتی تو محبوبت را می‌بینی آرام می‌شوی. نه دلهره‌ای، نه تلاطمی...💗💓💚😊

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سوتی خواستگاری نیس ولی منجر به خواستگاری شد

دوست جدید مامانم مارو برای بار اول دعوت کرده بود خونشون. بعد ما نشستیم ازمون پذیرایی کردن ، موقع جمع کردن مامانم گفتم پاشم یکم کمکشون کنم منم یه سینی برداشتم بردم آشپزخونشون. آشپرخونشونم از این قدیمیا که اوپن نیست و بسته اس. خلاصه سینی رو گذاشتم و برگشتم پسرشونم از همه جا بیخبر داشته میومده تو آشپزخونشون.ندیدیم همو خوردیم به هم🙈🙈🤭، وای منو میگی سررررخخخ شده بودم اونم چشاش گرد شده بود. تا بریمم همش حواسش به من بود و هی لبخند میزد. چن وقت بعدم اومدن خواستگاری. الانم دخترمون ۳ سالشه😊

آن بهشتی که همه در طلبش معتکف اند، من کافر همه شب با تو به آغوش کشم...❤
2731

سوتی نداشتم ولی خاطره زیاد دارم،برم پیاده روی بیام اگه دوست داشتین تعریف کنم😁

همیشه دنبال یه عشق واقعی بودم یکی که رفیق باشه، یکی که برای درد دل کردن باهاش چرتکه نندازم ک نکنه بعدا تو سرم بزنه،یکی که خیاااالم راحت باشه زیباترین و بهترین دختر شهرم براش،یکی که تکیه گاه تنهایی ها و غصه هامه یکی که پایه خل بازی هامه ولی خب همیشه که آدم راحت به خواسته هاش نمیرسه😊اصولا هیچی رو دنیا راحت نمیده بهت، عشق برای من ثمره شیرین صبر بود..و تا همیشه باید برای ناب موندنش تلاش کنم  
دخترای شِرتی😂😂😂یکی‌نبوده شماها رو جمع کنه اون وسطه😂😂😂بیچاره خالت😄

کسی فکرشم نمیکرد ما اینکارو کنیم🤦🏻‍♀️🤣🤣

گر نگه دار من آن است که من میدانم،شیشه را در بغل سنگ نگه میدارد❤️❤️❤️

من ی خواستگارداشتم ک پدرش شهیدشده بود این متولد۶۱بود پدرش سال۶۰شهیدشده بود منم مث خنگا ازش پرسیدم چطور بعدشهادت پدرت ب دنیااومدی..اونم گفت خب وقتی مادرم بارداربوده پدرم شهیدشده...خاک تو سرم اب شدم ازخجالت اخه این چ سوالی بود..نمیدونم چطورتزدتودهنم🙈

چشم ها راباید شست....جور دیگر باید دید
وااای چه بد چه حسی داشتی؟ مطمئنا خودم گریه م میگرفت

هیچی. اول کلی خندیدیم. تا قبل از اومدن خواستگار کلی منو میخره میکردنو میگفتن ابرو این شکلی مد نشه صلوات. خودم هم میخندیدم بعد به مداد ابرو کشیدم روش مثل روز اولش شد. ولی تا یه مدت سوژه ی خنده ی برادران و فامیل گرام بودم😂

تنها زمانى “صبور”خواهى شد،که “صبر”را یک”قدرت”بدانی نه یک “ضعف”…آنچه “ویران مان” مى کند“روزگار” نیست !حوصله ی “کوچک”براى “آرزوهاى بزرگ” ماست …........................................................................دو چیز شخصیت ات را تعین می کند :صبر وقتی چیزی نداری رفتارت وقتی همه چیز داری !
هیچی. اول کلی خندیدیم. تا قبل از اومدن خواستگار کلی منو میخره میکردنو میگفتن ابرو این شکلی مد نشه صل ...

آفرین ناموسا چه روحیه ای داشتیا 😀

خیلی دوست دارم بدونم اونایی که سلام رو «س» و جواب رو «ج» می نویسن ، با این صرفه جویی در زمان به کجا رسیدن ؟         / لطفا واسه سلامتی همه نی نی ها و پسر من یه صلوات بفرستین😍❤️

من خواستگار نديده نشناخته راه نميدادم خونه اما يبار در مورد كسي شنيده بودم يه چيزايي از قبل دست بر قضا تو يه مهمونيه شلوغي هم ايشون بودن و چنان نگاهشون روم سنگيني ميكرد من نتونستم سرمو بيارم بالا و ببينمش خلاصه قرار شد بيان آشنا شيم خانوادگي و من چون از قبل درموردش ميدونستم و كنجكاو بودم اجازه دادم بيان

اون اقا يه برادر داشت فقط كه اونم دوقلوش بود

به ما گفته بودن اونيه كه عينك زده بود تو اون مهموني

خلاصه اومدن خونمون و چشمتون روز بعد نبينه هر دو قل اومده بودن و دست بر قضا آقا عينكشونو برداشته بودن و لنز گذاشته بودن معلوم نبود كي منو ميخواست

مامان های گل سلام😊 

من یه پیج آگهی برای سیسمونی نو ، دست دوم و در حد نو در اینستاگرام دارم...

شما میتونید کلیه وسایل بلااستفاده سیسمونی در پیج من آگهی کنید بفروشین.....

با اینکار خیلی ها میتونن اونارو به قیمت پایین تر تهیه کنند....

حتما به پیجم‌سر بزنید 🌹

آدرس @sismoony_dast2

آفرین ناموسا چه روحیه ای داشتیا 😀

😂😂😂😂😂 

من کلا خدای ریلکس بودن هستم 

تنها زمانى “صبور”خواهى شد،که “صبر”را یک”قدرت”بدانی نه یک “ضعف”…آنچه “ویران مان” مى کند“روزگار” نیست !حوصله ی “کوچک”براى “آرزوهاى بزرگ” ماست …........................................................................دو چیز شخصیت ات را تعین می کند :صبر وقتی چیزی نداری رفتارت وقتی همه چیز داری !