2733
2734
عنوان

خاطرات زایمان های طبیعی من 😁😁

| مشاهده متن کامل بحث + 38601 بازدید | 442 پست
ان شاءالله زایمانتون راحت باشه. به نظرم کادر مهربون خیلی موثره وگرنه درد به حدی هست که میگن مادر تما ...

حق داری عزیرم و کاملا درست میگی 

کادر خوب و مامای مهربون خیلی تاثیر داره و من شکر خدا تو هر دوتاش عالی بودن 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

[QUOTE=109019608]قربون محبتت عزیرم  الحمدلله من از سایه پدر محروم شدم تو سه سالگی اما همسرم جای پدرنداشته ام به ...[/QUOT

عزیزم اینجوری نگین انشالا همیشه کنارهم باشید خوشبخت ومانا. شرایط استخدام توبانک چیه؟ چجوریه؟ چ مدرکی میخواد؟من خ علاقه دارم

2731
واي توروخدا كوتاه بيا چهارمي چيه؟؟  بدنت داغون ميشه حوصله داريا تواممممم😅 كم استرس و درد ميك ...

همیشه تو رویاهام مادر 5 تا بچه بودم حالا که به چهارتا رضایت دادم دعا کن چهارمی دوقلو باشه 😂😂😂

[QUOTE=109019608]قربون محبتت عزیرم  الحمدلله من از سایه پدر محروم شدم تو سه سالگی اما همسرم جای ...

والله من 14 سال پیش استخدام شدم با آزمون ورودی و الان هم با آزمون جذب نیرو میکنن گدش به زنگ باش هر بانکی که خواست سریع شرکت کن 

2738
خدا از دهنت بشنوه ایشالله چهارمی دوقلو باشه صلواااااات

انشالله هر چی دوست داری همون بشه الهی🙏🙌🙌🙌🙌💃💃💃💃💃🥳🥳🥳🥳🥳🥳🥳🥳🥳🥳🥳🥳🤰🤰🤰🤰🤰🤰

❤ روزی خواهد رسید که تو بزرگ میشوی و قد میکشی، روزی خواهد رسید که من حسرت امشب هایی را خواهم خورد که با سردرد و گردن درد و اعصاب خراب...به خواب میروم...شاید روزی آغوشم درد بگیرد...آری،،،این روزها دارد از من یک مادر به شدت بغلی میسازد.........😪❤                                                       🙏🏻🙏🏻🙏🏻🙏🏻 به خودم افتخار میکنم که از وزن ۱۱۷.۵ کیلوگرم به وزن ۷۸ کیلوگرم رسیدم🙏🏻🙏🏻🙏🏻🙏🏻خدایا شکرت بابت دو تا گل پسرام😍😍اهورا جانم و ارسلان جانم😍😍🧿🧿
والله من 14 سال پیش استخدام شدم با آزمون ورودی و الان هم با آزمون جذب نیرو میکنن گدش به زنگ باش هر ب ...

ازمونش چجوریه مثل کنکوره؟ کدوم بانکیدعزیزم چون یکی ازاشاناهامون گفت 2ونیم میگیره بانک سپه

ازمونش چجوریه مثل کنکوره؟ کدوم بانکیدعزیزم چون یکی ازاشاناهامون گفت 2ونیم میگیره بانک سپه

من بانک صادرات هستم 

یه چیزی شبیه کنکور 

کتا ب نمونه سوالات آزمون استخدامی بانک ها هست 

من با ابن سابقه الان 6 و نیم دریافتی ام هست عزیرم 

2706