2733
2739
عنوان

خاطرات زایمان های طبیعی من 😁😁

| مشاهده متن کامل بحث + 38462 بازدید | 442 پست
واقعا عوضین کسایی که تو این موقعیت با آدما بد برخورد میکنن

واقعا. دکتره دوستش تازه فوت کرده بود. ظاهرا سکته کرده بود. این داشت تمام عقده هاشو سر من خالی میکرد. هی میگفت امثال شما باعث مرگ دکترا میشید و از این حرفا. نمیگفت پند بگیره و فکر کنه دنیا دو روزه. یه کم دعای خیر برای خودش بذاره

خدایا شکرت.....!!!!!!!! عید غدیر عیدیمو گرفتم. به امید شاد شدن دل همه... "فاطمه نازم 23 خرداد 94 اومد تو بغلم. ممنون میشم برا سلامتیش صلوات بفرستین"

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

15 روز اول خدایی خیلی بهم سخت گذشت و نخوردن خیلی ضعیف و بی جونم کرده بود  تو کل شبانه روز به ا ...

سلام عزیزم خاطرات رو خوندم و کیف کردم😍😍

الهی سالم باشی

بین دکتر پازوکی و خلج و طولابی شما کدوم رو توصیه میکنید؟

2728
خلاصه اینم خاطره زایمان دوم تا ببینیم زایمان سوم چه طور پیش میره  راستی دخترم هم 3800 نبود و 3 ...

عزیزم جنسیت سومی چیه 

من سه تا دختر دارم دوس دارم خاطراتم بنویسم ولی هنوز فرصت نشده 

دختر اخرم ۱سالو نیمه هست

خدا حتما میخاسته مرا خوشبخترین زن جهان کند که شما را افریده😍#نازگل💖#سوگل💖#رُزگل💖
ای جاااااانم چرا؟؟؟ شرمنده اشکتون رو درآوردم 😥😥 سومی پسره  اسم اولی ریحانه سادات  دوم ...

سالم‌باشن الهی 

خدا حتما میخاسته مرا خوشبخترین زن جهان کند که شما را افریده😍#نازگل💖#سوگل💖#رُزگل💖
2740