2752
2734
عنوان

توروخدا هیچ وقت ب شاغل ها ازدور نگید خوشبحالتون

| مشاهده متن کامل بحث + 1592 بازدید | 97 پست

اره دقیقا منم اون موقع ها که سر کار بودم داغون میشدم از خستگی از این همه شیفت زیاد الان حوصلم سر می‌ره کلافه میشم ولی وقتی به اون روزا فکر میکنم بدنم میلرزه از اون همه استرس و فشار کاری 

من مادرم هم معلم بود هم دانشجو همزمان هم‌مدرسه میرفت هم لیسانس گرفت هم ارشد الان هیچ تعریفی ا ...

مهم دل خودته ک خوشحال باشه عزیزم چیکار ب بقیه داری من اگ میبینی این همه خستم چون خودم خاستم خودم راهم انتخاب کردم

2731

واقعا شاغل بودن یه زن خانه دار خیلی سخته

من تا یه هفته قبل از عروسیم میرفتم سرکار. دوشیفت هم بود

رییسم خیلی اصرار کرد که بعد از ازدواج هم برم.. حتی میگفت کلی به حقوقت اضافه میکنم.. ولی قبول نکردم. چون میدونستم واقعا سخته... نه میتونی درست به خونه زندگی برسی، اصلا نمیفهمی زندگی چجوری میگذره... همش درحال بدوبدو برای کار و ازونور فکرت مشغول خونه ونهار و شام هس

عزیزم امیدوارم خیلی زود بی نیاز از کار کردن باشی و بشینی تو خونه و یه نفس راحت بکشی

خدا،،، تورو خدا🙂

هر چیزی تو این دنیا یه تاوانی داره  کارمند بودن سخته  خونه دار بودن و هر ماه به جیب شوهر نگاه کردن و تو اجتماع نبودنم  سخته   مهم اینه تو کدوم سختی رو انتخاب میکنی 

دانشجوی حقوق👩🏻‍🎓⚖ سوالی درباره کنکور انسانی داری بپرس💯   خدا همیشه حواسش بهمون هست نگران نباش رفیق😉 با تقدیرت بجنگ خودت از نو بنویس😎
خب منم نتونستم بیکاربمونم چندروز فاصله گرفتم افسردگی گرفتم جوری ک خاستم برم دیونه خونه دیگ ولی این ه ...

استارتر فقط با برنامه ریزی میتونه حالتو عالی کنی هرروز بنویس قراره چه کارایی انجام بدی 

تو زندگیتون تک بعدی نباشید؛ درس بخونید ولی کنارش یه مهارتم یاد بگیرید.کار کنید ولی کنارش حتما سفر هم برید.پس انداز کنید ولی کنارش به استایلتون برسید.رابطه عاشقانه داشته باشید ولی خودتونو وقف نکنید.خانواده‌تون رو دوست داشته باشید ولی از علایقِ خودتون بخاطر احترام به خانواده نگذرید.   یهو به خودتون میایید می‌بینید هیچی ازتون نمونده جزهمون  بُعد از زندگیتون که خودتونو واسش وقف کردین
ادم نباید با طمع زندگی مردمو هدف کنه خلاصه هرادمی بدبختی کشیده به یه چیزی رسیده 

من چ بد بختی های نکشیدم تا رسیدم ب این نقطه ای ک هنوزم نمیتونم بهش بگم موفقیت تمام چ ادم هایی ک همش نمیگن خوشبحالت همونایی ک حتی حاضر نیستن از خواب صبحشون بگذرن

بخدا این چندروز کابوس میدیدم چون کار پر ریسکی شروع کردم و مشتری مداری واقعا سخته .خیلی دوستدارم جاق ...

بیخیال توروخدا.

من الان نیخورم‌ میخوابم ۱۱۰ویلو شدم با بدبختی و نخوردن و ورزش شدم ۹۰ الان باز ۲۰کیلو دیگه باید کم‌کنم باورت میشه ۱۰روزه لب به برنج و نون سفید و ماکارانی و خوراکی و قند و شیرینی و هیجی‌ نزدم.

دارم‌میمیرم واسه یه قاشق پلوتن.

ماهی ددرآوردم‌سرخ کنم‌واسه ناهار ۲ساعته دارم فکرمیکنم واسه خودم‌چجوری رژیمی درست کنم

شغلت سخته حتما

وگرنه تو خونه نشستن واقعا حوصله،ادم رو سر میبره 

ضمنا وقتی دستت تو جیب خودت باشه،یه لذت دیگه ای داره

کاش بتونی کارت رو سبک تر کنی

خدای مهربونم خیلی خیلی دوست دارم ممنون برای تک تک معجزاتی که تو زندگیم میبینم. من یه زن سرحال و قوی هستم که تمام قد پای زندگیم ایستادم😍😍 تو من رو به جشن زندگی دعوت کردی و روا نیست که در این جشن لحظه ای ناشاد باشم
2706