2752
2734
عنوان

توروخدا هیچ وقت ب شاغل ها ازدور نگید خوشبحالتون

| مشاهده متن کامل بحث + 1592 بازدید | 97 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

خیلی.من‌همیشه هرجا ببینم یکی‌میگه خوشبحالت ازش خواهش میکنم این حرفو دیگه نزنه

منم همیشه میگم... 

اما بعضی ها از قصد میگن

#ملی_گرا 💚🌱                                                                                                                    آریایی پرست هستم ،من دختر ایرانم.... ایلدا هستم از نسل ارتمیس و نژاد بی همتای کوروش بزرگ😍                          #درتکاپوی_آفرینش_دوباره                            خیلی جالبه ما فکر میکنیم هرچیزی که میبینیم یا حس ‌میکنیم رو باید بگیم اما :ادب یعنی اندکی تأمل میان آن چیزی که من حس میکنم و آن چیزی که بروز میدم...                                                (من کورش هخامنشی فرمان دارم که بر مردمان ملال نرود که ملال مردمان ملال من است و شادمانی مردمان شادمانی من.بگذارید هر کس به ایین خویش باشد.زنان را گرامی بدارید.فرودستان را در یابیدو هر کس به تکلم قبیله خویش سخن گوید.گسستن زنجیرها ارزوی من است.ما شب و شقاوت را خواهیم زدود و زندگی را ستایش خواهیم کرد.تا هست سرزمین من اسمانی باد) مستدام باد ایرانِ کوروش 🫶
خدا قوت عزیزم کاملا حق داری واقعا زیر بار مسئولیت آدم له میشه از یک طرف کار و اعصاب خوردی هاش از ...

بخدا این چندروز کابوس میدیدم چون کار پر ریسکی شروع کردم و مشتری مداری واقعا سخته .خیلی دوستدارم جاق بشم عاشق تپلی هستم دریغ از ی کیلو وزن ک بگیرم   

2731
ن نمیتونم اینجا بگم شغلم چیه .میترسم کسی بشناسه فقط همین بدون ک صبح تا شب هستم

خوب اون جور شاغل بودن برای مردها هم سخته چه برسه به زن..اتفاقا شاغل بودن خیلی خوبه..ساعت کاری اگه استاندارد باشه ..محدودیتم داره اما واقعا نیازه ربطی م به بی پول بودن نداره.شاغل باشی زحمت می‌کشی اما زودتر به خواسته هات میرسی

خدایا دوستت دارم میدونم منو به خواست دلم میرسونی.مطمئنم

صبح یه فنجون قهوه بخور انرژی می‌گیری یکم تو برنامه ریزیت بیشتر دقت کن 

روز تعطیل چند مدل غذا بپز بزار فریزر 

مثلا مواد کتلت آماده کن بزار فریزر که فقط سرخش کنی 

یه مدل کنسرو کردن خورشت بدون مواد نگه دارنده خانگی دیدم سرچ کن ببین خیلییی به کارت میاد

اسی منم شاغلم و کاملا درکت میکنم اما خانمای شاغل هدف دارن و این هدف انگیزه شونه من یک روز تو خونه میمونم افسردگی میگیرم با برنامه ریزی میتونی به همه ی کارات برسی در ضمن یه پله بالاتری همین که مستقلی و دستت تو جیب خودته ارزشمنده

تو زندگیتون تک بعدی نباشید؛ درس بخونید ولی کنارش یه مهارتم یاد بگیرید.کار کنید ولی کنارش حتما سفر هم برید.پس انداز کنید ولی کنارش به استایلتون برسید.رابطه عاشقانه داشته باشید ولی خودتونو وقف نکنید.خانواده‌تون رو دوست داشته باشید ولی از علایقِ خودتون بخاطر احترام به خانواده نگذرید.   یهو به خودتون میایید می‌بینید هیچی ازتون نمونده جزهمون  بُعد از زندگیتون که خودتونو واسش وقف کردین

ولی شغل داشتن خیلی خوبه 

هرچقدرم اذیت بشی 

ی حس خوبی داره 

حس مفید بودن 

مستقل بودن 

و...

ی زمانی شاغل بودم و نیستم الان متاسفانه چقدر اعتماد به نفسم اومده پایین همش خونه باشم بشورو و بساب 

جاهای مختلفی میرم ولی اینکه برای سر شغلت خیلی خوبه

این کاربر در تاریخ ۱۴۰۳/۰۲/۲۹ قلبش مرد 💔

من هرجا ببینم فقط میگم خسته ای بشین تو کار نکن 😊.از کار بیرون متنفرم .داغون میشم .مگه پاره وقت دو روز در هفته 😅

هرگاه خداوند تورا به لبه پرتگاه هدایت کرد به او اطمینان کن چون یا تورا از پشت خواهد گرفت یا پرواز کردن را به تو خواهد آموخت.
اسی منم شاغلم و کاملا درکت میکنم اما خانمای شاغل هدف دارن و این هدف انگیزه شونه من یک روز تو خونه می ...

خب میگم ک ی چندروز ب ی دلایلی نرفتم خاستم عقلم ازدست بدم شوهرم باورش نمیشد این همون زنشه .بخدا رسما روانی شده بودم خودمم تعجب کردم از این همه تند خویی و بداخلاقیم تو همون چندروز

من مادرم هم معلم بود هم دانشجو

همزمان هم‌مدرسه میرفت هم لیسانس گرفت هم ارشد

الان هیچ تعریفی از مادر ندارم

در عین حال بعد از من دوتای دیگه بچه اورد

و تمام بچگی من بدون مادر با بزرگ کردن اون دوتا بچه دیگر گذشت

خودم کار میکردم بعد از بچم گذاشتم کنار

پولدار نیستیم

میسازم

اما نمیتونم بچمو تنها بزارم😔

کلن بدن زنها ظریف هست مخصوصا من همش مریضم

نمیتونم هم به وظایف خونه برسم هم‌ شاغل باشم

هرچند همه مسخره میکنن با این مدرک و‌با این سوابق خانه‌دارم

اونا که از دل من خبر ندارن

یه خاله دارم همش میگه فلانی راحته ها ...بعد خبر میاد یارو به نحوی دهنش سرویس شده

چقدر بده واقعا.منم سر همین خوشبحالت ۳ماه زندگیم جهنم بود داشتم دیگه طلاق میگرفتم.منیکه از خیانتم گذشتم بخاطر یه حرف کوچیک داشتم‌ جدا میشدم

2706