2737
2734
عنوان

خاطرات زایمان های طبیعی من 😁😁

| مشاهده متن کامل بحث + 38462 بازدید | 442 پست

سلام عزیزه دلم داستاناتونوخوندم خیلی قشنگ بودن واقعامادرشدن حسه خیلی شیرینیه خدا قسمت همه خانوما کنه منم دوس دارم دومیو بیارم ولی همسرم دوس نداره و اینکه منم نزدیکه ۱۰۰شدم متاسفانه تنبلیم دارم شما تپلی بودی تنبلی نداشتی؟؟؟

میدونین خوشبخت ترین زن عالم کیه اجازه بدین خودم بگم:حوا بخاطره اینکه مادرشوهر نداره خواهرشوهرنداره جاااررری نداره وازهمه مهمتر اینکه شوهرش آآآآآآدمه🤣🤣🤣
همیشه تو رویاهام مادر 5 تا بچه بودم حالا که به چهارتا رضایت دادم دعا کن چهارمی دوقلو باشه 😂😂😂

شوخي ميكنم ...ايشالله هرچي خيره و خودت دوست داري❤️❤️❤️❤️😇🙏🏼

امیدم فقط به خداست❤️🙏🏼

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

وااااای خدا نکشدت چقدر خندیدم مخصوصا با استیکرت🤪🤪🤪🤪🤪🤪🤪

خخخخخخ اررررره من عااااااوووووشق این استیکر خله هستم 🤪🤪🤪🤪🤪🤪🤪🤪🤪🤪🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣

❤ روزی خواهد رسید که تو بزرگ میشوی و قد میکشی، روزی خواهد رسید که من حسرت امشب هایی را خواهم خورد که با سردرد و گردن درد و اعصاب خراب...به خواب میروم...شاید روزی آغوشم درد بگیرد...آری،،،این روزها دارد از من یک مادر به شدت بغلی میسازد.........😪❤                                                       🙏🏻🙏🏻🙏🏻🙏🏻 به خودم افتخار میکنم که از وزن ۱۱۷.۵ کیلوگرم به وزن ۷۸ کیلوگرم رسیدم🙏🏻🙏🏻🙏🏻🙏🏻خدایا شکرت بابت دو تا گل پسرام😍😍اهورا جانم و ارسلان جانم😍😍🧿🧿
2728
حسابداری مدیریت حقوق و زبان رو معمولا میگیرن 

بیا یه تاپیک پیدا کردم دارم میمیرم از خنده🤣🤣🤣

فک کنم تو پر بازدیداس، کارای بچه ها تو دعواهاشون با شوهراشونه😅😂😂😂

خیلی خنده دارن بعضیاشون☝️😁🤣🤣🤣🤣🤪🤪🤪🤪

❤ روزی خواهد رسید که تو بزرگ میشوی و قد میکشی، روزی خواهد رسید که من حسرت امشب هایی را خواهم خورد که با سردرد و گردن درد و اعصاب خراب...به خواب میروم...شاید روزی آغوشم درد بگیرد...آری،،،این روزها دارد از من یک مادر به شدت بغلی میسازد.........😪❤                                                       🙏🏻🙏🏻🙏🏻🙏🏻 به خودم افتخار میکنم که از وزن ۱۱۷.۵ کیلوگرم به وزن ۷۸ کیلوگرم رسیدم🙏🏻🙏🏻🙏🏻🙏🏻خدایا شکرت بابت دو تا گل پسرام😍😍اهورا جانم و ارسلان جانم😍😍🧿🧿
2740
😂😂😂😂😂عزیزم انشاالله زایمان سوم رو کامل و با جزئیات تعریف می کنی ماشاالله قلم خوبی داری

وای مامانی تو هم بیا🤣🤣🤣🤣🤣☝️☝️☝️☝️☝️☝️☝️☝️

وای مامانی تو هم بیا🤣🤣🤣🤣🤣☝️☝️☝️☝️☝️☝️☝️☝️

https://www.ninisite.com/discussion/topic/3381397/بیاید-ازکارای-مسخره-ای-ک-تو-دعوا-باشوهرانجام-دادید-حرف-بزنیم?page=1

ای جاااااانم چرا؟؟؟ شرمنده اشکتون رو درآوردم 😥😥 سومی پسره  اسم اولی ریحانه سادات  دوم ...

نمیدونم..احساساتی شدم..😢

اسم هاشون خیلی قشنگه..خدا حفظ شون کنه..

من سه بار سقط داشتم..فردا آزمایش دارم برای اینکه مشخص شه این مشکلی نداره..میشه برام دعا کنید..

نمیدونم..احساساتی شدم..😢 اسم هاشون خیلی قشنگه..خدا حفظ شون کنه.. من سه بار سقط داشتم..فردا آزم ...

ای جااااانم ایشالله به حق امیرالمؤمنین صحیح و سالم باشه و مشکلی وجود نداشته باشه 😍😍

https://www.ninisite.com/discussion/topic/3381397/بیاید-ازکارای-مسخره-ای-ک-تو-دعوا-باشوهرانجام-دادید ...

مرسی عزیزم 😂😂😂😂😂😂

خدا خیرت بده

ریحانه جون امروز سونو بودم وزن جوجه کمه گفت به هفته ۳۶،۳۷می خوره وزنش 

۲۸۵۰ گرم هست فسقلی نهایت هفته بعد هم دنیا میاد

لا حول و لا قوة الا بالله العلى العظیم