2733
2734

سلام برای خونه ۲۰۰ ملیون کم داریم هر روشی که فکر کنید انجام میدیم نمیشه که نمیشه تو این نی نی سایت چندین صفحه نظر گفتن انجام دادم ولی احتمالا اینکه پول جور بشه ۵۰ درصد هست  تازه اونم بعد دو هفته که اگر ملک گرون نشه واگر نا یه سرمایه یگذار تو املاکی هست میگه ۲۰۰ میدم شریک میشم ۷۰ سهم ما ۲۰ درصد سهم اون  با ثبت مدرک و ....ولی از شریکی می‌ترسیم  ...مگر اینکه با این نقدینگی فعلی خیلی کمی که داریم یه زمین با متراز کم بخریم البته این پول خیلی کم هم با هزارتا بدبختی جور کردیم ( فروش طلا .انواع وام .قرض و...)

حالا با این پول یا میشه یه زمین متراز پایین در جای پرت شهر دیگر  خرید و یا میشه ۲۰۰ ملیون جور کرد تازه یه واحد نیمه کاره خرید ....شوهرم میگه اگر خیلی مجبور نیستیم همه سرمایه رو تبدیل به طلای شکسته و آب شده کنیم سال بعد بخریم

حالا من میترسم تورم بیاد همین سرمایه اندک هم نتونیم سال بعد  همون متراز کم زمین وخونه نیمه کاره  رو بخریم؟الان با زور می‌خریم  چه برسه سال بعد  

اخه سود دهی ملک کجا و طلا کجا چیکار کنم ؟؟؟

😭😭😭😢😢😖😭😭

سال دیگه نمیتونی بخری

من نمیدونم تو دلت چی میگذره ولی حاضرم قسم بخورم ب اون لحظه ای ک کلی درد میکشی و چشمات پر از اشکه، خدا تو رو میبینه " خدا بی دلیل خواسته ای رو تو دلمون نمیذاره "

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

2731

اگه تونستین ۲۰۰جور کنین نیمه کاره رو بخرین اگه نه زمین بخرین

خدایا هزارمرتبه شکر❤خدایا من روتو خیلی حساب باز کردم🧚‍ باز دم غریبه ها گرم، مارو رنگ کردن ولی نفروختن💔

تجربه ی من که نشون داده سود دهی ملک و طلا دیر یا زود همیشه به هم میرسن گاهی طلا زودتر سود میده گاهی ملک ..فرقی ندارن..وقتی من خونه خریدم طلا 90 تومن بود الان 35 برابر شده..خونمم همون حدود 30 برابر شده ...قیمتها رو از روی آگهی های قدیمی و قیمت طلای اون موقع مقایسه کنی میفهمی 

راستش طلا امنیت نداره

لطفا دعا کنید شرمنده پدرومادرم نشم و هرچه زودتر برم سرکار و بی‌پولی نکشم🤲🏻😔اونا چشم امیدشون به من هست.🙏🏻🤲🏻💚 من باید زود درسم تموم بشه تا کمک خرج خانوادم بشم.💚اسفند۱۴۰۳ دفاع کنم🤲🏻.ممنون میشم اگر برای موفقیت تحصیلیم دعا کنید💚🌹لطفا دعا کنید از خطا به دور باشم🤲🏻💚من روزهای سختی میگذرونم با دعاهاتون خوشحالم کنید لطفا🙏🏻😔
2706