2752
2734
عنوان

خاطرات زایمان های طبیعی من 😁😁

| مشاهده متن کامل بحث + 38939 بازدید | 442 پست
الهی بگردم.....  من زایمان اولم حدود ده ساعت طول کشید فقط دقایق آخر داد زدم  اما زایمان ...

ان شاءالله زایمانتون راحت باشه. به نظرم کادر مهربون خیلی موثره وگرنه درد به حدی هست که میگن مادر تمام گناهانش پاک میشه. من صبور بودم. دیگه از یه جایی دست خودم نبود و جیغ میزدم. اونا هم دعوام میکردن. روسری به دهن هم جیغ میزدم. خیلی خاطره خوبی ندارم. بیشتر از دو ساعت هم تو همین حال بودم. یعنی از وقتی گفتن بچت ده دقیقه دیگه میاد، دو ساعت و ده دقیقه طول کشید. ان شاءالله هر کی گذرش به بیمارستان میفته با کادر خوب و خوش اخلاق مواجه بشه. خیییلی موثره. دکترش فوق العاده بد اخلاق بود. درد زایمان یه لحظه هست. ولی اون دو ساعت فشار روحیم خیلی بالا بود که هنوزم بعد چهار سال یادم میاد به گریه میفتم

خدایا شکرت.....!!!!!!!! عید غدیر عیدیمو گرفتم. به امید شاد شدن دل همه... "فاطمه نازم 23 خرداد 94 اومد تو بغلم. ممنون میشم برا سلامتیش صلوات بفرستین"
ای جاااااانم چرا؟؟؟ شرمنده اشکتون رو درآوردم 😥😥 سومی پسره  اسم اولی ریحانه سادات  دوم ...

خدا و صاحب اسمشون نگه دارشون باشن. ان شاءالله چه زود و چه دیر، به موقع باشه زایمانتون

خدایا شکرت.....!!!!!!!! عید غدیر عیدیمو گرفتم. به امید شاد شدن دل همه... "فاطمه نازم 23 خرداد 94 اومد تو بغلم. ممنون میشم برا سلامتیش صلوات بفرستین"
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

چهارمی رو خوب اومدی 😁 😁 😁 😁  من واقعا دوست دارم چهارمی رو  هم بیارم اما حیف سنم اجازه ...

نه. حداقل تا چهل سال وقت داری. من که خدا بهم سخت بچه میده. اولی که هدیه امام علی علیه السلام بود. دومی هم فعلا منتظرم. بیشتر از دو ساله. ولی واقعا بیشتر از دو تا دوست داشتم و دارم. حدود ۳۳ سالمه. اگه میبینی میتونی مادر خوبی باشی، بازم بیار. به قول خودم حالا اینو بیار تا بعدا تصمیم بگیری

2731
ای جوووون به خدا شرمنده ام اشک به چشمتون میارم راست میگی مادرشدن خیلی سخته اما خیلی شیرین و خاطره ا ...

اون وقت باید دوازده تا بیاری...

روزهای سوم دوازده ماه سال

زهرا جون حالا من برای اینکه زیاد طولانی نشه خیلی با جزئیات تعریف نکردم 😂😂 اگه بدونی من بابت اون ک ...

😂😂😂😂😂عزیزم انشاالله زایمان سوم رو کامل و با جزئیات تعریف می کنی ماشاالله قلم خوبی داری

لا حول و لا قوة الا بالله العلى العظیم 
چهارمی رو خوب اومدی 😁 😁 😁 😁  من واقعا دوست دارم چهارمی رو  هم بیارم اما حیف سنم اجازه ...

واي توروخدا كوتاه بيا چهارمي چيه؟؟  بدنت داغون ميشه

حوصله داريا تواممممم😅

كم استرس و درد ميكشي هردفعه😂 يه دقيقه آروم بشين دختر🤣😂🤣😂🤣

امیدم فقط به خداست❤️🙏🏼
من سر خاطره دومی ام برای اون دوتا مامان خیلی گریه میکنم خیلی سانسور کردم اون قضیه رو با وجود فکرهایی ...

اره فهميدم داستان اون خانومها خيلي عميقتر از اون چند جمله بوده و روت تاثير گذاشته💔 خيلي سخته اونم ماه هفت!😭😭😭

بنظرم اتفاقا بهتر شد كه نكردي اونكارو...چون تو بچت سالم بدنيا اومد ممكن بود بيشتر حس حقارت و دلسوزي بهشون دست بده كه اونم خيلي بده..يا خدايي نكرده تاخودآگاه حسرت و حسادت و آه

هميشه گفتن: "الخيرُ في ما وقع"..اتفاقاتي كه افتاده بهترين بوده براي اون شرايط و اون زمان، دلتو صاف كن و بهش فكر نكن از صميم قلبم اميدوارم هر٢ نفر اون خانومها مجدد باردار شده باشن و بچه هاي سالم بدنيا اورده باشن تا اون خاطره بد  توي ذهنشون كمرنگ تر شده باشه..چون هممون ميدونيم كه اين چيزا هيچوقت كامل فراموش نميشه😞😞😞😞

آمين🙏🏼🙏🏼🙏🏼🙏🏼

امیدم فقط به خداست❤️🙏🏼

خخخخخخ والا بخدا نهههه😝😝😝😝 

انشالله😁

اصن دیر نیس، ما انقدر مامانای بالای چهل سال داشتیم گوگووووووولیییییی یعنی، چرا دیر باشه؟ بچه هاشونم سااالم و سرحاااال😍😍😍😅😅😅👍👍👍

❤ روزی خواهد رسید که تو بزرگ میشوی و قد میکشی، روزی خواهد رسید که من حسرت امشب هایی را خواهم خورد که با سردرد و گردن درد و اعصاب خراب...به خواب میروم...شاید روزی آغوشم درد بگیرد...آری،،،این روزها دارد از من یک مادر به شدت بغلی میسازد.........😪❤                                                       🙏🏻🙏🏻🙏🏻🙏🏻 به خودم افتخار میکنم که از وزن ۱۱۷.۵ کیلوگرم به وزن ۷۸ کیلوگرم رسیدم🙏🏻🙏🏻🙏🏻🙏🏻خدایا شکرت بابت دو تا گل پسرام😍😍اهورا جانم و ارسلان جانم😍😍🧿🧿
ای جوووون به خدا شرمنده ام اشک به چشمتون میارم راست میگی مادرشدن خیلی سخته اما خیلی شیرین و خاطره ا ...

ای جون دلم، میدونی یه حس شیرین و عجیب میگیره ادمو ، بعد گریه اش یه جوریه بغض ندارم اصن،نفهمیده گریه کردم😁

اون لحظه هم دلم برا مادرا میسوزه هم برا بچه ها،هم خدا رو شکر میکنم و هم همه چی اصن یه وضییییی🤪🤪🤪🤪🤪

❤ روزی خواهد رسید که تو بزرگ میشوی و قد میکشی، روزی خواهد رسید که من حسرت امشب هایی را خواهم خورد که با سردرد و گردن درد و اعصاب خراب...به خواب میروم...شاید روزی آغوشم درد بگیرد...آری،،،این روزها دارد از من یک مادر به شدت بغلی میسازد.........😪❤                                                       🙏🏻🙏🏻🙏🏻🙏🏻 به خودم افتخار میکنم که از وزن ۱۱۷.۵ کیلوگرم به وزن ۷۸ کیلوگرم رسیدم🙏🏻🙏🏻🙏🏻🙏🏻خدایا شکرت بابت دو تا گل پسرام😍😍اهورا جانم و ارسلان جانم😍😍🧿🧿
عزیزم بس که مهربونی 🥰😘😘😘

فدای تو عزیزدلم😍🙏 یه لحظه نگا کردم دیدم صورتم خیس شده فک کن😁😁😁😝😝😝🙈🙈🙈

نه. حداقل تا چهل سال وقت داری. من که خدا بهم سخت بچه میده. اولی که هدیه امام علی علیه السلام بود. دو ...

بخدا توکل کن،بهش فک نکن اصن مامانی😍 انشالله خیلی زود دومی و سومی هم میاد تو دلت🙏😍 اخی😊😊😊

اون وقت باید دوازده تا بیاری... روزهای سوم دوازده ماه سال

خخخخخ😝🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣😅😅😅😅😅😅 کاشکی😁🥳🥳🥳🥳🥳

دیشب ک خاطراتتو خوندم بیشتراز همه چی همراهی وهمدلی همسرت ورابطه خوبتون توجهموجلب کرد عاشق شخصیت خودت ...

قربون محبتت عزیرم 

الحمدلله من از سایه پدر محروم شدم تو سه سالگی اما همسرم جای پدرنداشته ام بهم محبت داشته و داره 

و همیشه از خدا خواستم که از عمر من کم کنه و سایه اون بالای سر بچه هام بمونه چون خیلی مهربونه.... 

در ضمن من کارمند بانک هستم عزیزم