2737
2739
عنوان

زندگی سالم و کاهش وزن (بامداد خمار ) تاپیک جدید

| مشاهده متن کامل بحث + 1805055 بازدید | 290067 پست

خانما یه سوال کسی میدونه چرا پایین تنه من از بقیه کوچیکتر دور باس۹۵ دقیقااا دورسینه ۹۵؟کسی همچین سایز اندامی داره ؟حس میکنم باس تختس؟🤷‍♀️🙊

دوست عزیز واسه من یه آیت الکرسی بخون امیدوارم خیرش برگرده بخودت🤲🙏😍

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

چشمت بی بلاگلم😘😘

سلام خانمى عصرت بخير

گزارش#  

ماشالا امروز خيلى روز خوبي داشتم خودمو چشم نكنم☹️☹️☹️

صبحانه و ناهار كه هِچ ورزشم هِچ تر آب ٤ تا ليوان خودمو كشتم تا تونستم بخورم 

شام دوتا تخم مرغ اب پز و دوكف دست نان تافتون٢٣٨ كالرى

ميان وعده خرما زردالو گردو پرتقال بيسكويت ٢٦٢ كالرى

مصرفى ٥٠٠ مجاز فست ٥٠٠

خانما یه سوال کسی میدونه چرا پایین تنه من از بقیه کوچیکتر دور باس۹۵ دقیقااا دورسینه ۹۵؟کسی همچین سای ...

خب شما بالاتنتون چاقه 

مثل من 

منم سینه 100باس ن 94

وزن ابتدا 81/300شروع رژیم 98/09/09 وزن 78/5😈 وزن آخر رژیم برج یازده نود ونه 56/۵۰0😪 وزن هدف 55 قد158***کاهش تا الان24/۸۰0 کیلو مرسی از الهه جون که با تاپیکشون باعث شدن خیلیا به آرزو خوش اندامی برسن   باردار شدم انشاالله بعد زایمان باز شروع میکنم... شروع دوباره رژیم ۱۴۰۱/۱۰/۰۳  وزن شروع   ۶۷.۵۵۰  هدف ۵۵ وشروع دوباره ۷۶.۳۵۰ تاریخ ۱۴۰۲.۱۲.۱این دفعه دیگه میتونم
2728
خب شما بالاتنتون چاقه  مثل من  منم سینه 100باس ن 94

ن میگم دور سینم با باس یکیه هردو۹۵🤦‍♀️🤷‍♀️این یعنی چی؟

دوست عزیز واسه من یه آیت الکرسی بخون امیدوارم خیرش برگرده بخودت🤲🙏😍
چالش صفحه 13351 هست عزیزم. سمیه جان پست گذاشته.

سرگروه چالش خودتو دوست داشته باش و انگیزه هنوز هست؟؟؟

شروع کالری شماری 1399/1/29وزن اولیه ۷۱.۷۰۰ وزن هفته قبل ۶۹.۹۰۰ وزن فعلی ۶۸.۷۰۰وزن هدف ۶۰ من همونی ام که هدف داشت که به هدفش هم رسید  پس باز هم میتوانم💪💪💪💪
اینبار اومده بود تو اعلاناتم والا. از انروز پرقدرت شروع کن ک ایشالا زودی برسی ب هدف

سلام سرگروه جونم من فردا میخوام برم سفر ی دفه شد فکر کنم ی هفته ای نباشم احتمالا پنج شنبه هفته دیگه برگردیم احتمالا سایت نیام وزنم که وزنه همراهم نیس نمیتونم وزن کنم  این هفته 

فقط میخوام تو سفر تثبیت باشم رژیم نیستم فقط نمیخوام اضافه کنم بعد الان کالریم رو هزار میبندم اگه بدون فست هر روز تو سفر میانگین همین هزار رو بخورم اضافه نمیشم؟

اینم گزارش امروز

صبحونه اوتمیل و شیر قهوه (۱۲۵)

میانوعده سیب (۶۵)

ناهار سالاد سبزیجات (۱۳۵)

میانوعده چای و خرما (۴۰)

شام شیر عسل دارچین (۱۲۵)

جمع ۴۹۰

ورزش دوازده کیلومتر دو متناوب و نیم ساعت کار با سیم کش و چالش فول بادی و چالش چوب

2740

سلام عزیزم @سمیه1396    گزارش_سرگروه#  

ناشتا ۲ ق سرکه سیب با دولیوان آب ولرم

صبحانه شیر دارچین یه لیوان

میان وعده سه تا زردآلو

ناهار سینه مرغ آبپز با سالاد فراوون

عصرانه یدونه خاگینه همسری از بیرون گرفته بود مجبوری خوردم که به دلش نیاد

شامم معمولا میلم نمیکشه اما اگه گشنم شد یه لیوان شیر میخورم

ورزش نداشتم امروز فقط چالش چوب و کار خونه

آب بیشتر از ۸ لیوان

تاشقایق هست زندگی بایدکرد❤️وزن اولیه ۷۹😑 وزن الانم۶۳😌وزن هدفم ۵۵💪🏻🏆.    من همونیم که دنبال آرزوهااش رفت! ویولونیستم و میخونم! کیک تولدم میپزممم😋  

گزارش#  

@مامان_الیساهستم  باز نمیدونم تگ شدی یا نه

صبحانه=آب هویج(۹۳)

ناهار=میرزا قاسمی+نان لواش ۴ کف دست+ماست(۳۹۲)

شام=دلمه ۶ تا+دوغ(۴۷۰)شرمنده نمی شد ازش گزشت

میان وعده=آب طالبی+موز+زرد الو(۳۴۵)

کالری مجاز(۱۲۰۰)

کالری مصرفی (۱۲۰۰)

چالش ۸ لیوان آب

چالش دراز و نشست 

چالش چوب

ورزش=۵۰ تا پروانه+چالش مانکن شو +دو دقیقه حرکت بازو

انگیزه# دوست دارم واسه تولدم مانکن بشم

خودتو_دوست_داشته_باش#   خودمو دوست دارم چون واسه پدر شوهرم تولد گرفتم😁😁😁😁

شروع کالری شماری 1399/1/29وزن اولیه ۷۱.۷۰۰ وزن هفته قبل ۶۹.۹۰۰ وزن فعلی ۶۸.۷۰۰وزن هدف ۶۰ من همونی ام که هدف داشت که به هدفش هم رسید  پس باز هم میتوانم💪💪💪💪
کاملا با حرفت موافقم ادم باید تو رژیمش همه چی بخوره حتی چیپس و پفک و فست فود حالا یا جای وعده اصلی ...

آ ه دقیقا همینه🖒🖒

منم مثل توام 

پوست.مو 💇   تایپیک.ورزش 🏃 وزن شروع ۶۸/۵۰۰😒 هدفم ۵۷ (♥_♥)  من میتونم چون دوستایی خوبی کنارم  دارم (بامدادخمارعاشقتم
بچه ها یکی منو دعوا کنه 😭😭😭😭😭😭😭 من یه مشکل داشتم دوسه روزه رژیمم درست درمون نیس 😐 افسرده ش ...

من ک خودم یکی را میخوام دعوام کنه والا این ۳روز ک شوهرم خونس خدا ب دادم برسه🤕🤕🤕از فردا😑😑بسم الله الرحمن الرحیم🥺🥺🥺🥺

عروسی هم ک پس فرداشب پلو 😰😰

اضافه نکنم😕

من وضعیتم بدتره 

🙂گروه بنفش😊وزن فعلی۷۸😊۷۶.۵۵۰😍هدف اول۷۵🔒هدف دوم۷۰🔒هدف آخر۶۵🔒🙃🙃🙃من میتونم به هدفام برسم و یک مادر خوشتیپ باشم🥰از ۹۴رسیدم به ۸۰ پس کمترم میشممممم
سلام. پری جونم امروز فستم رو رعایت کردم. 🙂 توخوبی؟ بهترشدی؟ ورزش رقص میتونم امروز

سلام عزیز دلم خوبم بهترم 

خودت چطوری خوبی 

آفرین 

#تو_بهترینی‍ ‍ ‍ 💜💜💜💜

پوست.مو 💇   تایپیک.ورزش 🏃 وزن شروع ۶۸/۵۰۰😒 هدفم ۵۷ (♥_♥)  من میتونم چون دوستایی خوبی کنارم  دارم (بامدادخمارعاشقتم
ای جونم ایشالله زود خوب بشی, خدالعنت کنه کرونا رو, ولی ملت ول کردن کلا. به همسرت بگوحتمابخره. منم نگ ...

مرسی گلی 😍💜💜💜

حتما😘