2737
2734
عنوان

زندگی سالم و کاهش وزن (بامداد خمار ) تاپیک جدید

| مشاهده متن کامل بحث + 1805534 بازدید | 290067 پست
@عروسترکم   👆👆

مرررسی عزیزم😘😘😘😘

سلام باربی های تو خونه😃                                      گروه قرمز❤️      تاریخ شروع رژیم ۱۹ شهریور       وزن شروع: ۱۱۵.۵۰۰🙄 ....۱۱۳.۵۰۰✓.....  ۱۱۲...۱۱۱...۱۰۹,600...  هدف اول رسیدم هورااااا   ۱۰۹🔓🔑...۱۰۷،۸۵۰......۱۰۶...۱۰۵،۷۰۰...۱۰۴،۳۵۰✓ ...هدف دوم۹۹🥰🔒 هدف سوم   ۸۹🤩   هدف چهارم ۷۹😍💪               هدف آخر ۷۵🔒 💃💃💃🤩🤩 ......                              یبار ب هدفم رسیدم.الان هم میتونم مطمعنم.خیالت راحت غصه منو نخور😂                              ی خانم خونسررررد و صبورم 😊             حالا تو هی بیا خودتو جلوم جر بده 😅😅😅.               نه حالا ک فک میکنم منم بی عصاب شدم از دست این شوور و بچه ها🙄🙄🙄
سلام عزیزم خوبی.. بله گوشیم درست شده خرابکاری هم یه مدت کردم..ولی باز برگشتم الان وزنم همون قبلی ... ...

اینبار اومده بود تو اعلاناتم والا.

از انروز پرقدرت شروع کن ک ایشالا زودی برسی ب هدف

سرگروه آبی،،گروه ۲           وزن اولیه88🙈🙈وزن فعلی63،700😊😊وزن هدف60😍برای رسیدن به خواسته هات آرزو نکن، تلاش کن..
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

خوش به حالت که درازی😍😅 آمپول دیروز زدم 😱😬اینقدر گریه کردم😂😂😂😂

درازی 😝😝😝زیادم‌خوب نیستا همیشه بزرگتراز همه بودم‌تو مدرسه 🤕نیمکت اخر و....

😝😝😝😝منم ب شدت میترسم ازامپول دوران‌باردای هرروز گاهی روزی دوبارمیزنم ولی باز میترسیدم 🤭

🙂گروه بنفش😊وزن فعلی۷۸😊۷۶.۵۵۰😍هدف اول۷۵🔒هدف دوم۷۰🔒هدف آخر۶۵🔒🙃🙃🙃من میتونم به هدفام برسم و یک مادر خوشتیپ باشم🥰از ۹۴رسیدم به ۸۰ پس کمترم میشممممم
آها😅 من با تلخی دوا و عرقی جات و دمنوش ها و.. مشکلی ندارن😆مشکلم فقط با جناب آمپول جانه که دیرو ...

ان شاءالله که نتیجه بده برات..

فداات مرسی از دعای قشنگت🤩😘

با خدا باش پادشاهی کن..خدایا شکرت که این همه مهربونی در حقم.. صدهزار بار شکرت که هستی و تنهام نمیذاری🤲🤲🤲وزن شروع ۷۴/۵۰۰😅وزن الان ۶۸😌👌خداروشکر به هدفم رسیدم 👏👏🥳🥳💪👍
2742
خیلی خوب بود صبا جان. کالریتو حتما حتما پر کن.

۳/۱۳

ص:نیمرو و سه کف دست نان ۲۵۰

ن:خوراک مرغ با دو کف دست نان ۲۰۰

ش:سوپ سبزیجات ۱۵۰ 

م وعده :گوجه سبز و توت فرنگی ۱۰۰

۸ لیوان آب چالش ها ۴۵ دقیقه هوازی و قدرتی 

مصرفی :۷۰۰

مجاز ۱۳۰۰

من زنم.... در گلوی زمین گیر کرده ام قدری حرف می خواهم و کمی آزادی !!! دوباره سیب بچین حوا من خسته ام  بگذار از اینجا هم بیرونمان کنند
کلم را امتحان کردی؟؟ منم کاهوو دوست ندارم ولی کلم بهتره تازه فقط واسه سیری خوب نیس، به دستگاه گ ...

كلمم خورد شدشو با هويجو سس دوست دارم فقط

عجيب غريبم من بخدا😂😂😂😂

🎊لاغري با تاپيك بامداد خمارعزيزم🎊 💚گروه سبز   وزن اوليه (٩٦.٤٠٠) وزن فعلي (٧٢.٢٠٠) وزن هدف (٦٨)💚               قد (١٧٠)  شروع رژيم از مهر ٩٨ من ميتونم بزودي به هدفم برسم همونطور كه تا الان با كمك دوستاي خوبم و بامدادخمار عزيزم(الهه جونم) تونستم از اين به بعدم ميتونم 💞👗👗👗👗👗👗👗🥗🥗🥦🥦🥗💚❤️💞ممنونم از الهه جونم و دوستاي خوبم💞❤️😘😘
گلم  اگه بعد هر ورزشی درجا تغذیه کنی، حجم میگیره ولی اگه تغذیه نباشه، اصلا چاق نمیشه احتم ...

مرسي عشقم

نه بعدشو رسطش هيچي نميخوردم منتها مربيم خودش مردونه بود هيكلش به منو خيليايه ديگه برنامه اي كه داده بود بد بود عين مردا شده بوديم

ديگه نرفتيم پيشش هيچكدوممون

🎊لاغري با تاپيك بامداد خمارعزيزم🎊 💚گروه سبز   وزن اوليه (٩٦.٤٠٠) وزن فعلي (٧٢.٢٠٠) وزن هدف (٦٨)💚               قد (١٧٠)  شروع رژيم از مهر ٩٨ من ميتونم بزودي به هدفم برسم همونطور كه تا الان با كمك دوستاي خوبم و بامدادخمار عزيزم(الهه جونم) تونستم از اين به بعدم ميتونم 💞👗👗👗👗👗👗👗🥗🥗🥦🥦🥗💚❤️💞ممنونم از الهه جونم و دوستاي خوبم💞❤️😘😘
2740

بچه هااا رو گوشيم شير قهوه ريخت گذاشتمش تو برنج ولي درست نميشه بلندگوش 

راهه ديگه نداريد😭😭😭😭😭😭😭😭

عزیزم چقدر کوچولوعه خدا حفظش کنه چه مامان با اراده ای🌼 تو دوره طبیعیه اشتها زیاد میشه ولی گرمیجات ...

سلامت باشی عزیزم خدا کوچولو شمارم حفظ کنه ، خیلی ممنون از راهنمایی هاتون سرگروه مهربونم خیلی ماهی 😍😍😍😍😍😍

عضو گروه بنفش تاپیک مانکن های زیبا 💪  وزن شروع : ۷۴ وزن هدف: ۶۰  تاریخ شروع رژیم ۳ مرداد ۱۴۰۱    👈👈👈👈 وزن جدید ۷۱ و ۳۵۰ در تاریخ ۱۵ شهریور  من میتونم با توکل به خدا 🥰😘😘😘
سلام سرگروه گلم #گزارش صبحانه: 2 خرما : کالری39 ناهار: 2.5 کف تافتون.نصف ل آب گوشت.5 ق آبگوشت ک ...

سلام گلم👏👏👏👏💜💜💜

پوست.مو 💇   تایپیک.ورزش 🏃 وزن شروع ۶۸/۵۰۰😒 هدفم ۵۷ (♥_♥)  من میتونم چون دوستایی خوبی کنارم  دارم (بامدادخمارعاشقتم
گزارش#   ص چای.لواش ۳کف.پنیر ۲۰گرم.گردو ۱(۱۷۳) ناهار ران مرغ خالی.ماست کم چرب(۲۹۴) شام تخم ...

👏👏👏💜💜💜

آفرین عزیزم

پوست.مو 💇   تایپیک.ورزش 🏃 وزن شروع ۶۸/۵۰۰😒 هدفم ۵۷ (♥_♥)  من میتونم چون دوستایی خوبی کنارم  دارم (بامدادخمارعاشقتم
سلامت باشی عزیزم خدا کوچولو شمارم حفظ کنه ، خیلی ممنون از راهنمایی هاتون سرگروه مهربونم خیلی ماهی 😍 ...

مرسی مهربون جان

تشکر🌼💛

قد ۱۶۷ وزن شروع:۸۸/۵۰۰  وزن فعلی77/300.  هدف اول ۷۴. هدف دوم۷۱       هدف سوم۶۹   هدف چهارم ۶۵  هدف پنجم ۶۲

انگیزه#  

خبرررررر خوبببببب

یدفعه مادرشوهرم واسم از کربلا یدونه لباس کوتاه کوتاه جنس کتون اورد همون موقع دیدمش ب شوهرم گفتم این ک هیچوقت اندازه من نمیشه مامانتم یچیزیش میشه ها حتما اشتباه اورده

انداختم داخل کمد گفتم یه روزی دختردارشدم میدم بپوشه یا رفتم جایی اومدم میدم هدیه ب یه دختری ک خیلی لاغرباشه 

امروز ک دنبال لباس میگشتم دیدمش خواستم امتحانش کنم خندم گرفت گفتم اخه این ک ب تو نمیخوره تازه جرررر میخوره ها😰

ولی پوشیدم اندازم بود😋😋اصلا باورم نمیشه هنوز تو شوکم انقدرم خوشکل تو تنم بود وای دارم میمیرم ازذوق💃💃💃💃❤❤❤❤

دست همگی درد نکنه مدیونتونم سرگروها و دوستای گلممممم

@بامدادخمار   مخصوصا تو عزیزززززمممممم

🙂گروه بنفش😊وزن فعلی۷۸😊۷۶.۵۵۰😍هدف اول۷۵🔒هدف دوم۷۰🔒هدف آخر۶۵🔒🙃🙃🙃من میتونم به هدفام برسم و یک مادر خوشتیپ باشم🥰از ۹۴رسیدم به ۸۰ پس کمترم میشممممم
2706