2752
2734
عنوان

زندگی سالم و کاهش وزن (بامداد خمار ) تاپیک جدید

| مشاهده متن کامل بحث + 1805827 بازدید | 290067 پست
سلام عزیزم‌ گزارش#   صبحانه دوکف دست نان بربری و یه قوطی کبریت پنیر  نهار دو کف ...

سلام شادی جان .

مادرت چطوره؟؟

خوب بود عزیزم افرین.

ورزش حتما انجام بده. بخصوص دوتا چالش ورزشیمون. خیلی عالین.

سرگروه آبی،،گروه ۲           وزن اولیه88🙈🙈وزن فعلی63،700😊😊وزن هدف60😍برای رسیدن به خواسته هات آرزو نکن، تلاش کن..
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

@marshmallow444   @shimagh   @witch_2000

دوستای گلم چند روزه پشت سرهم گزارش ندادید ،قبلش هم هماهنگی نکردید که لااقل اخطار نگیرید 

تا فرداهم منتظر میمونم ،بعدش متاسفانه طبق قوانین تاپیک محبورم حذف کنم😢😢😢😢

وزن شروع ۸۶.  وزن فعلی. ۶۴/۵    هدف ۶۰                   
ازکجامیدونین غذاهایی ک میخورین چقدکالری داره?

با برنامه کالری شمار کار میکنیم. خودش حساب میکنه.

سرگروه آبی،،گروه ۲           وزن اولیه88🙈🙈وزن فعلی63،700😊😊وزن هدف60😍برای رسیدن به خواسته هات آرزو نکن، تلاش کن..
2731
سلام شادی جان . مادرت چطوره؟؟ خوب بود عزیزم افرین. ورزش حتما انجام بده. بخصوص دوتا چالش ورزشیمون. ...

فدات عزیزم خدا رو شکر خیلی بهتره 

چشم از فردا ورزشارو انجام میدم 😍😍

😍  

@مهدیه24    مهدیه جون من بچم ۹ ماهشه ولی فوق العاده بد غذاست یعنی از اول نه فرنی خورد نه حریره بادوم و نه قطره آهن و کلا هیچی الانم فقط شیر خودم یعنی شاید چند روز در میون چند قاشق کوچیک یه وعده غذا بخوره ، شب تا صبحم گشنش میشه دیگه هی بیدار میشه تا وقتی خوابه دائم شیرش میدم  البته خداروشکر که شیرخودمو لااقل میخوره 😍😍😍😍الانم که پریود شدم اشتهام خیلی بیشتر شده چه کار کنم 😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂

عضو گروه بنفش تاپیک مانکن های زیبا 💪  وزن شروع : ۷۴ وزن هدف: ۶۰  تاریخ شروع رژیم ۳ مرداد ۱۴۰۱    👈👈👈👈 وزن جدید ۷۱ و ۳۵۰ در تاریخ ۱۵ شهریور  من میتونم با توکل به خدا 🥰😘😘😘
فدات عزیزم خدا رو شکر خیلی بهتره  چشم از فردا ورزشارو انجام میدم 😍😍

خدارو شکر عزیزم

کو.کجاست اسمش چیه

چندتا هست عزیزم.

کرفس.

مانکن.

بشقاب.

زیره.

از بازار دانلود کن.

اکثرمون با کرفس کار میکنیم.

بخدا سخته اوايل ميخوردم ولي كاهو بدون سس هزارجزيره نميتونم حتي سس ماستم دوست ندارم بعد من بدون كاهو ...

کلم را امتحان کردی؟؟

منم کاهوو دوست ندارم ولی کلم بهتره

تازه فقط واسه سیری خوب نیس، به دستگاه گوارش خیلی کمک میکنه و جلوگیری از یبوس میشه

استوار‌ مثل‌ کوه🏔 جاری مثل رود 🌊                                      ((اون سنگی‌که جلو پات میفته، میتونه پله صعودت باشه✌️))🌸   شروع:۶۴ 🏃‍♀️.الان ۵۶/۷۰۰👈۵۵/۶۰۰👈۵۵👈۵۴/۵🏃‍♀️ هدف ۵۳…قد: ۱۶۷                                   🌸 استاد تغییر باشم نه قربانی تقدیر🌸   تاپیک چالشها                🌸غذای_رژیمی# 🌸
۱۰ لیوان آب میخورم یه لیوان شیر یه لیوان دمنوش زنجبیل یادم میره بگم از فردامیگم عزیزم

👌👌👌عالیه

استوار‌ مثل‌ کوه🏔 جاری مثل رود 🌊                                      ((اون سنگی‌که جلو پات میفته، میتونه پله صعودت باشه✌️))🌸   شروع:۶۴ 🏃‍♀️.الان ۵۶/۷۰۰👈۵۵/۶۰۰👈۵۵👈۵۴/۵🏃‍♀️ هدف ۵۳…قد: ۱۶۷                                   🌸 استاد تغییر باشم نه قربانی تقدیر🌸   تاپیک چالشها                🌸غذای_رژیمی# 🌸
عشقم يه راهنمايي ميكني منو سي ايكس چه ورزشيه؟ من بدنسازي ميترسم برم چون پارسال تازه چاق شده بودم ر ...

گلم  اگه بعد هر ورزشی درجا تغذیه کنی، حجم میگیره ولی اگه تغذیه نباشه، اصلا چاق نمیشه

احتمالا اون موقع بعذ ورزش یا حینش، چیزی میخوردی

والا این دو ورزش، هر دو با کش انجام میشه..

و خیلیی مهمه که درست انجام بدی.. و باعث افزایش‌قدرت بدنی میشه

ولی کسایی که مشکل مفصلی دارند، نباید انجام بدن..

من خودم تحربه ای از این ورزش ها ندارم..به خاطر همین نمیتونم دقیق راهنماییت کنم

ولی این دوستم، باشگاه میره و تی ار ایکس انجام میده..

تکش میکنم برات که راهنماییت کنه🌸

@cr_97    گلم میشه این دوستمون را که ریپش کردم، راهنمایی کنی؟؟👆👆👆

خدارو شکر عزیزم

سلاااام گلم خوبی؟

امروز واکسن ۱۸ ماهگی دخترم رو زدیم تب داره تا صبح بیدارم مجبورم نسکافه بخورم

فکر کنم من ترک بکن نیستم اخرم معتاد به نسکافه از دنیا میرم😂

لاغری با تاپیک بامداد خمار💪  📌گروه نارنجی📌   وزن شروع: 80.   🎯هدف اول ۷۸  👈👈هدف دوم ۷۵ 😍🤲  👈 هدف سوم ۷۲ 👈👈هدف چهارم ۶8 😍😍     
سلام عزیزم عضو جدید نپیگیریم متاسفانه. خودت خاموش دنبال کن.مطالب مهم ک تو امضای استارترمونه رو بخون ...

سلام باشه

وزن اولیه 79 وزن هدف 65  پیش به سوی لاغری و به امید مادرشدن💪❤
2706