2733
2734
عنوان

زندگی سالم و کاهش وزن (بامداد خمار ) تاپیک جدید

| مشاهده متن کامل بحث + 1806003 بازدید | 290067 پست
🤭🤭🤭ببخشید  نگین جون باز موهام شروع ب ریزش شدید کردم دوباره ماسک شنبلیله و سبوس راشروع کردم ...

اب بابا چرا اخه مولتی ویتامینتو حتما بخور 

😟

تاپیک وزن💙سرگروه آبی گروه ۳💙تاپیک لاغری بامداد خمار ❤وزن شروع چالش۶۵ وزن هدف ۵۵وزن فعلی ۵۹.۱۰۰به امید دیدن عدد ۵۵روی ترازو 😋 شروع چالش۹۹/۱/۳۱ما میتوانیم وقتی بهانه سازی میکنی برایت چه نتیجه ای دارد؟؟ هیچ ....پس ماهیچه بساز نه بهانه 💪
اب بابا چرا اخه مولتی ویتامینتو حتما بخور  😟

میخورم یه روز درمیون مولتی و زینک و چندروزه فولیک اسیدهم شروع کردم‌ 😑

🙂گروه بنفش😊وزن فعلی۷۸😊۷۶.۵۵۰😍هدف اول۷۵🔒هدف دوم۷۰🔒هدف آخر۶۵🔒🙃🙃🙃من میتونم به هدفام برسم و یک مادر خوشتیپ باشم🥰از ۹۴رسیدم به ۸۰ پس کمترم میشممممم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

@barankhanomi   عزیزم دیشب گزارش دادی یا نه 😥

تاپیک وزن💙سرگروه آبی گروه ۳💙تاپیک لاغری بامداد خمار ❤وزن شروع چالش۶۵ وزن هدف ۵۵وزن فعلی ۵۹.۱۰۰به امید دیدن عدد ۵۵روی ترازو 😋 شروع چالش۹۹/۱/۳۱ما میتوانیم وقتی بهانه سازی میکنی برایت چه نتیجه ای دارد؟؟ هیچ ....پس ماهیچه بساز نه بهانه 💪
2731
میخورم یه روز درمیون مولتی و زینک و چندروزه فولیک اسیدهم شروع کردم‌ 😑

همسایه مامانم اینا یه دارو میزنه به سرش عالیه میپرسم بهت میگم چیه اگه خواستی

سلام برهمه دوستان گل دوروز دیگ‌عروسی بهترین دوستمه لباسام برام‌گشادشدن‌😑😑چی بپوشم اخه 

@donyay_kochak   اینجارو دیدی عشقم😑😑

🙂گروه بنفش😊وزن فعلی۷۸😊۷۶.۵۵۰😍هدف اول۷۵🔒هدف دوم۷۰🔒هدف آخر۶۵🔒🙃🙃🙃من میتونم به هدفام برسم و یک مادر خوشتیپ باشم🥰از ۹۴رسیدم به ۸۰ پس کمترم میشممممم
همسایه مامانم اینا یه دارو میزنه به سرش عالیه میپرسم بهت میگم چیه اگه خواستی

👍بپرس بگو عزیزم ممنونم😕

خخخخ مدیریت کن دیگه 😟

اوک امروز نون کمتر میخورم 

تاریخ شروع ۱۴۰۱/۱۰/۲۰وزن شروع 8۴  وزن الان ۸۰😍دوباره شروع میکنم پرقدرت مثل همیشه من از ۱۲۵ این همه راه دور دراز اومدم پس بقیه راهم میتونم تا  به هدفم ۶۵ برسم                             
💙💙💙

گزارش بدم از امروز سرگروه جووونم تو گروهت هستم ک😍😍😍😍😍

گروه آبی💙 شروع رژیم ۹۹/۱/۱۷💙  وزن شروع ۷۹💙وزن فعلی ۷۰  وزن هدف ۶۰💙  قد ۱۷۲💙هر روز بخودت بگو مهم نیست چقدر سخته ب هر حال من انجامش میدم💪💪💪💪💪💪💪💪
@هستی،بانو   سلام عجقم امروز سه تا چالش کل بدن و بالا تنه و بازو رو رفتم حدود 300 تا سو ...

سلام اسم کالری شمارتون چیه؟

عضو گروه قوی وباراده بامداد خمارهستم.                            وزنم۸۴هست میخام به وزن ۶۹برسم انشاالله❤️
با بیحالی و ضعف و نداشتن انگیزه، نه میشه رژیم گرفت نه ورزش وزنت همین ۵۰ خوبه.. بیشتر رو سای ...

سمیه اصلا مشکل من نخوردن چیزی نیست که اخه😥

من فقط نمیتونم راه برم چی برسه به ورزش 😬 ولی دارم تلاش خودم رو میکنم ببینم چی میشه

امیدوارم 99.9.9 بهترین اتفاق برای همه و خودم بیفته 😍🤲. گروه سبز هستم 😉     وزن شروع:56  وزن اکنون :52  وزن هدف:50💪.  قد:160
واا تو چرا برعکسی😑 معمولا اکه تعریف میکنند ، ادم بیشتر انگیزه میگیره  برای ادامه ...

🙁سمیه اینطوری نگو دیگه 😥

اینقدر خودم حالم بده نیاز دارم یکی بهم انگیزه بده بیشتر😔

امیدوارم 99.9.9 بهترین اتفاق برای همه و خودم بیفته 😍🤲. گروه سبز هستم 😉     وزن شروع:56  وزن اکنون :52  وزن هدف:50💪.  قد:160
الان اب و هوا چطوره😁 دکتر رفتی واسه این بیحالیت؟؟؟؟

توی این اوضاع سعی می‌کنیم تا هر چقدر که میتونیم کنتر دکتر و اینا بریم

آب و هوا عااالی 😂😂دیشب هی به خودم گفتم بذار برم اون همبرگر رو بردارم بخورم تمام🤭ولی باز گفتم ولش کن

دلم خوش بود به صبحانه امروز که فهمیدم فسته🙁دیگه همشو گفتم بقیه بخورن🙁این اولین باریه تو عمرم که خونمون پیتزا و همبرگر بود و من حتی یک ناخونک هم نزدم😅

سلام برهمه دوستان گل دوروز دیگ‌عروسی بهترین دوستمه لباسام برام‌گشادشدن‌😑😑چی بپوشم اخه 

نه ندیده بودم تبریک میگم 🥰🥰🥰تو خرج افتادی واسه خرید لباس نو اما ارزش داره 🥰🥰🥰🥰

👍بپرس بگو عزیزم ممنونم😕

حتما مامانم خونه نیس زنگ بزنم بهص بیاد حتما میگم بره بپرسه ۰🥰

2706