2733
2734
عنوان

زندگی سالم و کاهش وزن (بامداد خمار ) تاپیک جدید

| مشاهده متن کامل بحث + 1805827 بازدید | 290067 پست
ترجیح میدم  دیگه نباشم رژیم بیشتر ناراحتم میکنه

چرا کم نکردی این هفته؟

تاپیک وزن💙سرگروه آبی گروه ۳💙تاپیک لاغری بامداد خمار ❤وزن شروع چالش۶۵ وزن هدف ۵۵وزن فعلی ۵۹.۱۰۰به امید دیدن عدد ۵۵روی ترازو 😋 شروع چالش۹۹/۱/۳۱ما میتوانیم وقتی بهانه سازی میکنی برایت چه نتیجه ای دارد؟؟ هیچ ....پس ماهیچه بساز نه بهانه 💪
چرا کم نکردی این هفته؟

چون دیگه دلیلی برا رژیم ندارم 

حداقل میخوام با خوردن خودمو آروم کنم

﮼‌بی‌حسیِ‌مُطلق‌نسبت‌به‌همه‌چیز...                                           « غَریبه های زیادٓی میبینَم ك رِفیق ترینم بودَن!                 ایمانتان‌بویِ‌گناه‌میدَهد..   

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

چون دیگه دلیلی برا رژیم ندارم  حداقل میخوام با خوردن خودمو آروم کنم

ای وای نگو چرا دلیلی نداشته باشی چی از خوش اندامی مهتره میخوای این چندتا که کم کردی با پر خوری باز برگرده ☹😥

تاپیک وزن💙سرگروه آبی گروه ۳💙تاپیک لاغری بامداد خمار ❤وزن شروع چالش۶۵ وزن هدف ۵۵وزن فعلی ۵۹.۱۰۰به امید دیدن عدد ۵۵روی ترازو 😋 شروع چالش۹۹/۱/۳۱ما میتوانیم وقتی بهانه سازی میکنی برایت چه نتیجه ای دارد؟؟ هیچ ....پس ماهیچه بساز نه بهانه 💪
2731
سلام مهدیه جونم😔 میخوام از رژیم انصراف بدم  من فقط بخاطر بچم داشتم تلاش میکردم ک اونم هیچ شد

سلام عزیزم چندتا از پستا تو خوندم ان شاء الله که خدا مشکلتو حل کنه وطبیعی بچه داربشی غصه نخورخدابزرگه برات خیلی ناراحت شدم...

تا حالا برا ی این مشکلت از طب سنتی اقدام کردی؟شاید مشکل حل بشه...

❤️یاصاحب الزمان اغثنی❤️ یاصاحب الزمان ادرکنی❤️والمستعان بک یابن الحسن❤️
خیلی عالی.مررررسی👍👍👍👍👍

۳/۱۲

ص:نان وپنیر وخرما وچای ۳۰۰

ن:پلو و خورشت دو قاشق ۴۵۰

ش:خیار ماست ۲۰۰

م وعده:طالبی و هندوانه ۲۵۰

۸لیوان آب چالش شکم و پهلو ورزش نیم ساعت هوازی

مصرفی ۱۲۵۰

مجاز ۱۳۰۰

گزارش#  

@مامان_الیساهستم 

من زنم.... در گلوی زمین گیر کرده ام قدری حرف می خواهم و کمی آزادی !!! دوباره سیب بچین حوا من خسته ام  بگذار از اینجا هم بیرونمان کنند
۳/۱۲ ص:نان وپنیر وخرما وچای ۳۰۰ ن:پلو و خورشت دو قاشق ۴۵۰ ش:خیار ماست ۲۰۰ م وعده:طالبی و هندوانه ...

خیلی خوب بود صبا جان.

کالریتو حتما حتما پر کن.

سرگروه آبی،،گروه ۲           وزن اولیه88🙈🙈وزن فعلی63،700😊😊وزن هدف60😍برای رسیدن به خواسته هات آرزو نکن، تلاش کن..
سلام عزیزم چندتا از پستا تو خوندم ان شاء الله که خدا مشکلتو حل کنه وطبیعی بچه داربشی غصه نخورخدابزرگ ...

افرین منم میخواستم بگم

قد ۱۶۷ وزن شروع:۸۸/۵۰۰  وزن فعلی77/300.  هدف اول ۷۴. هدف دوم۷۱       هدف سوم۶۹   هدف چهارم ۶۵  هدف پنجم ۶۲
سلام گلم. کدوم کاربر ترکیده ای؟؟😂

سلام عزیزم امروز جایی هستم ممکنه نتونم گزارش بدم الان گزارشم رو می فرستم

گزارش#  

کالری مجاز1340

کالری مصرفی 1335

صبحانه: نیمرو+نان

ناهار: برنج و مرغ

میان وعده: نسکافه: هندوانه

شام: قراره کباب تابه ای بخوریم بدون برنج می خورم

ورزش ها انجام شد چالش آب و درازنشست هم انجام شد

لاغری با تاپیک بامداد خمار💪  📌گروه نارنجی📌   وزن شروع: 80.   🎯هدف اول ۷۸  👈👈هدف دوم ۷۵ 😍🤲  👈 هدف سوم ۷۲ 👈👈هدف چهارم ۶8 😍😍     
ما که دیگه اقدام نمی‌کنیم عشقم  چیزی برا اقدام کردن نیست  الان چند ساله دکتر میگه اقدام ...

فاطمه جون یه مدت تا کالری مجازت بخور ولی سعی کن ورزش کنی هرچی استرس نداشته باشی بهتره

نباید که خودتو ببازی 

نهایت نهایتش تموم تلاشتونو کردین دیدین قسمت نیست بهزیستی اقدام کنین بخدا اینقدر ثواب داره 

من خودمو جای تو گذاشتم میگم 

خدا هممون رو امتحان میکنه

یکی رو با ندادن بچه یکی رو با دادن یکیم با بچه مریض 

در همه حال باید شکر بگیم

فقط وفقط از خدا بخواه

ان شاالله خدا بهت نی نی تپل ومپل شیطون بده نذاره بخوابی سرویس بشی😑

تونستی نماز امام رضا بخون به امام رضاهم متوسل بشی خیلی جواب میگیری

امام رئوف ومهربون ما  دامن خیلی هارو سبز کرده

قد ۱۶۷ وزن شروع:۸۸/۵۰۰  وزن فعلی77/300.  هدف اول ۷۴. هدف دوم۷۱       هدف سوم۶۹   هدف چهارم ۶۵  هدف پنجم ۶۲
سلام منم میخوام وزن کم کنم ۱۹سالمه قدم۱۷۷وزنم ۷۶هس میشه بگید چقدر باید کم کنم؟

سلام گلم متاسفانه دیگه عضو نمیگیریم

شما خودت خاموش میتونی دنبال کنی

فقط توضیحات صفحه اول رو کامل بخون وشروع کن🌼

افرین منم میخواستم بگم

من زیاد دیدم که با طب سنتی مشکل ناباروری حل شده ولی این بنده خدا هم حق داره نا امید بشه خیلی انتظار کشیده ولی اینو شنیدم که تعداد اسپرم با طب سنتی درست شده با زالو درمانی...

❤️یاصاحب الزمان اغثنی❤️ یاصاحب الزمان ادرکنی❤️والمستعان بک یابن الحسن❤️
مدام دارم این کارو میکنم با آب دمای بدنش پایین میاد میرسه به ۳۷.۵

حتما ببرش بهترین متخصص کودکو بگرد پیدا کن 

انشالله ک چیزی نیست 

پوست.مو 💇   تایپیک.ورزش 🏃 وزن شروع ۶۸/۵۰۰😒 هدفم ۵۷ (♥_♥)  من میتونم چون دوستایی خوبی کنارم  دارم (بامدادخمارعاشقتم
2706