2733
2734
عنوان

زندگی سالم و کاهش وزن (بامداد خمار ) تاپیک جدید

| مشاهده متن کامل بحث + 1805057 بازدید | 290067 پست
عه پارسال تو بودی میگفتی شوهرمم با من با تاپیک پیش میره و بیشتر از من کم میکنه؟؟

عاره عزیزم عین تراکتور چربی میسوزوند😭😭😭

وزن فعلی ۷۵🔓....هدف اول ۶۹🔒....هدف دوم ۶۵🔒....هدف سوم🔒 ۶۲....هدف چهارم ۵۹.🔒.....هدف اخر۵۷🔒

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

گزارش#  

سحري:لواش+ناگت مرغ+ماست+چاي+خرما(٣٠٠)

افطار:نون+پنير+سبزي+خرما+چاي(١٣٧)

ميان وعده:هلو+زردالو+گوجه سبز(٢٥٠)

كالري مصرفي:٦٨٧

@mamanali95    

@سمیه1396    

عزيزم من كالري منهاي ٢٠٠ كردم اول كرونا الهه جون گفته بود منها ٢٠٠ با فست ٧٠٠/٨٠٠ 

بنظرت فست بگيرم؟

ورزشم:حلقه+چالش دراز نشست

ابم تا اخر شب ٨ ليوان ميشه

🎊لاغري با تاپيك بامداد خمارعزيزم🎊 💚گروه سبز   وزن اوليه (٩٦.٤٠٠) وزن فعلي (٧٢.٢٠٠) وزن هدف (٦٨)💚               قد (١٧٠)  شروع رژيم از مهر ٩٨ من ميتونم بزودي به هدفم برسم همونطور كه تا الان با كمك دوستاي خوبم و بامدادخمار عزيزم(الهه جونم) تونستم از اين به بعدم ميتونم 💞👗👗👗👗👗👗👗🥗🥗🥦🥦🥗💚❤️💞ممنونم از الهه جونم و دوستاي خوبم💞❤️😘😘

❌❌❌❌❌❌❌❌❌❌❌❌❌❌❌❌❌❌❌

بچه ها لطفا توجه کنید 🙏🏼😘❤️

من یمدت نیستم دقیق نمیدونم چقدر شاید چند هفته 

چون نیستم که تاپیک وزن رو باز کنم نگین جون یه تاپیک جدید و موقت برای وزن و سایز میزاره لطفا از فردا سرگروه های عزیز لیست وزنشون رو تو تاپیک جدید نگین جون بزارن @donyay_kochak    عزیزم فردا صبح خودت لینکشو برای سرگروه ها بزار 🙏🏼❤️ 

سمیه جون هم مسوول چالش گذاشتن هست و لطف میکنه چالش های جدید رو براتون میزاره 

لطفا نظم تاپیک رو رعایت کنید 

هر کدوم از سرگروه ها گروه خودش رو مدیریت کنه 

لطفا دیگه اصلا اصلا عضو جدید نگیرید حتی اگه یکنفر مونده بود فقط فعلا مینا جون میتونه عضو بگیره

لطفا چند بار دیگه نینیار رو تگ کنید که تگ بچه هارو درست کنه  

لطفا همگی رژیم رو رعایت کنید و کلی تغییر کنید که وقتی برگشتم اصلا نشناسمتون😍

هر سوالی داشتید به احتمال خیلییی زیاد جوابش تو 👈🏻👈🏻👈🏻👈🏻👈🏻👈🏻👈🏻توضیح جامع رژیم هست 

انگیزه# ورزش# نکات_مفید_رژیم# رو هم بخونید 

دیگه خوبی بدی دیدید حلال کنید❤️ 

فعلا خداحافظ🤚🏼 

دوستتون دارم بامداد خمار عاشقتونه# 😘😍

برای شروع رژیم👈🏼 توضیحات روبخونیدو بیایید👈🏼تاپیک رژیم      به راحت نفسیگنج پایدارمجوی،شب شرابنَیَرزدبهبامداد خمـار 
❌❌❌❌❌❌❌❌❌❌❌❌❌❌❌❌❌❌❌ بچه ها لطفا توجه کنید 🙏🏼😘❤️ من یمدت نیستم دقیق نمیدونم چقدر شاید چند هفته&n ...

@هستی،بانو   @سمیه1396   @شیرین_آردا   @عروسترکم   @sepiiiiiideh    

نگین که بالا تگ کردم به آسنات جون و سهیلا جون هم بگید چون تگ نمیشن 

برای شروع رژیم👈🏼 توضیحات روبخونیدو بیایید👈🏼تاپیک رژیم      به راحت نفسیگنج پایدارمجوی،شب شرابنَیَرزدبهبامداد خمـار 
2740
❌❌❌❌❌❌❌❌❌❌❌❌❌❌❌❌❌❌❌ بچه ها لطفا توجه کنید 🙏🏼😘❤️ من یمدت نیستم دقیق نمیدونم چقدر شاید چند هفته&n ...

@مهدیه24    

@هستی،بانو   @سمیه1396   @شیرین_آردا   @عروسترکم   @sepiiiiiideh &n ...

عزیز دلم منم خودم بهشون میگم 😍

تاپیک وزن💙سرگروه آبی گروه ۳💙تاپیک لاغری بامداد خمار ❤وزن شروع چالش۶۵ وزن هدف ۵۵وزن فعلی ۵۹.۱۰۰به امید دیدن عدد ۵۵روی ترازو 😋 شروع چالش۹۹/۱/۳۱ما میتوانیم وقتی بهانه سازی میکنی برایت چه نتیجه ای دارد؟؟ هیچ ....پس ماهیچه بساز نه بهانه 💪
مرسی عشقم 😘❤️

فدات زود بیا دلمون تنگ میشه واست😊😊😊😊

تاپیک وزن💙سرگروه آبی گروه ۳💙تاپیک لاغری بامداد خمار ❤وزن شروع چالش۶۵ وزن هدف ۵۵وزن فعلی ۵۹.۱۰۰به امید دیدن عدد ۵۵روی ترازو 😋 شروع چالش۹۹/۱/۳۱ما میتوانیم وقتی بهانه سازی میکنی برایت چه نتیجه ای دارد؟؟ هیچ ....پس ماهیچه بساز نه بهانه 💪

وايييي الهه جونم دلم برات تنگ ميشه توروخدا زود بيا😭😭😭😭😭

🎊لاغري با تاپيك بامداد خمارعزيزم🎊 💚گروه سبز   وزن اوليه (٩٦.٤٠٠) وزن فعلي (٧٢.٢٠٠) وزن هدف (٦٨)💚               قد (١٧٠)  شروع رژيم از مهر ٩٨ من ميتونم بزودي به هدفم برسم همونطور كه تا الان با كمك دوستاي خوبم و بامدادخمار عزيزم(الهه جونم) تونستم از اين به بعدم ميتونم 💞👗👗👗👗👗👗👗🥗🥗🥦🥦🥗💚❤️💞ممنونم از الهه جونم و دوستاي خوبم💞❤️😘😘
ووووی چ کوشولو بووودی

سهیلاجون تگ نمیشی اینو بخون 💙

https://www.ninisite.com/discussion/topic/2190705/زندگی-سالم-و-کاهش-وزن-بامداد-خمار-تاپیک-جدید?postId=138091490

گزارش#   سحري:لواش+ناگت مرغ+ماست+چاي+خرما(٣٠٠) افطار:نون+پنير+سبزي+خرما+چاي(١٣٧) ميان وعده: ...

افرین عالیییه👏👏👏👏

گلم کالری منهای ۲۰۰ بدون فسته..

اگه می خواهی فست بگیری میتونی با ۷۰۰ بگیری ولییی با کالری شماری معمولیع

استوار‌ مثل‌ کوه🏔 جاری مثل رود 🌊                                      ((اون سنگی‌که جلو پات میفته، میتونه پله صعودت باشه✌️))🌸   شروع:۶۴ 🏃‍♀️.الان ۵۶/۷۰۰👈۵۵/۶۰۰👈۵۵👈۵۴/۵🏃‍♀️ هدف ۵۳…قد: ۱۶۷                                   🌸 استاد تغییر باشم نه قربانی تقدیر🌸   تاپیک چالشها                🌸غذای_رژیمی# 🌸