2737
2734
عنوان

زندگی سالم و کاهش وزن (بامداد خمار ) تاپیک جدید

| مشاهده متن کامل بحث + 1805057 بازدید | 290067 پست
عکساااا را میییگی لهنتیی🤣🤣🤣🤣🤣 من هنوز دارم تفکیک میکنم که کییی کجاا کییی بود😂شوهراشون را قاطی ...

اررررره😌😌😌😌😌😌😌

خیلی کیف داد😍😍😍😍😍😍😍

من بعضیارو یادم رفت کی بودن😦😦😦

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

نه بابا😂😂😂😂😂من چن بار به همین دلیل رفتم دکتر ضایع شدم برگشتم،میگن چیزیت نیس از اضطرابه،

😂😂😂😂😂😂😂

🎊لاغري با تاپيك بامداد خمارعزيزم🎊 💚گروه سبز   وزن اوليه (٩٦.٤٠٠) وزن فعلي (٧٢.٢٠٠) وزن هدف (٦٨)💚               قد (١٧٠)  شروع رژيم از مهر ٩٨ من ميتونم بزودي به هدفم برسم همونطور كه تا الان با كمك دوستاي خوبم و بامدادخمار عزيزم(الهه جونم) تونستم از اين به بعدم ميتونم 💞👗👗👗👗👗👗👗🥗🥗🥦🥦🥗💚❤️💞ممنونم از الهه جونم و دوستاي خوبم💞❤️😘😘
2731
شوهر منم ۱۰۹ کیلوئه  قدشم زیاد بلند نیس ۱۷۸ من مشکلی ندارم اتفاقا دوسش دارم میگم پاندای مهربو ...

شوهر من بدنش چربی نداره از بس فعالیت داره فقط شکم داره هیچی پهلو نداره رونای پاشم متناسب عوضی رو من عاشق هیکلشم ولی الکی بهش میگم‌چاق یه وقت اعتماد بنفسش بالاتر نره😎

.

پارسال با همین تاپیک۱۱ کیلو تو ۱/۵ماه لاغر کرد شد ۹۴ 

کیلو  هی بهش گفتن چقد لاغر شدی اونم دوباره خورد چاق شد😐

وزن فعلی ۷۵🔓....هدف اول ۶۹🔒....هدف دوم ۶۵🔒....هدف سوم🔒 ۶۲....هدف چهارم ۵۹.🔒.....هدف اخر۵۷🔒
اررررره😌😌😌😌😌😌😌 خیلی کیف داد😍😍😍😍😍😍😍 من بعضیارو یادم رفت کی بودن😦😦😦

بگیمم دوبارهه  یا زوده🤣🤣🤣🤣🤣

من شب موقع خواب تو ذهنم مرور‌میکنم،، حلههه😆 

الان دستم بنده

استوار‌ مثل‌ کوه🏔 جاری مثل رود 🌊                                      ((اون سنگی‌که جلو پات میفته، میتونه پله صعودت باشه✌️))🌸   شروع:۶۴ 🏃‍♀️.الان ۵۶/۷۰۰👈۵۵/۶۰۰👈۵۵👈۵۴/۵🏃‍♀️ هدف ۵۳…قد: ۱۶۷                                   🌸 استاد تغییر باشم نه قربانی تقدیر🌸   تاپیک چالشها                🌸غذای_رژیمی# 🌸
2740

عضو جدید میگیرین؟ توروخدا بگین به منم

میزنم گیتار و میخونم🎻🎶میزنی زار و میدونی💔من اینجوری خالی میشم🎶تو اینجوری نمیتونی💔 میرم توو ماشین و فقط💔با یه موزیک دادمیزنم🎶 میرم ولی یادت نره💔برنده ی بازی منم✌ برو و دوراتوبزن😏🎶میرم و دور نمیزنم💔 برو و غراتو بزن🎶میرم و غر نمیزنم💔 میرم و کل این تنم🎶 پُره از زخمِ توئه💔 دل من پَر پَره اما🎶میرم و غنچه میزنم💔
💜💜💜💜💜💜💜💜💜💜💜💜💜💜💜💜💜💜بچه های بنفش ب گوش❎❎❎❎❎❎❎❎❎ فردا روز وزنکشیه 💃💃💃💃💃💃💃💃💃 ...

کپی کنم🤕؟ سپیدههه

قد ۱۶۷ وزن شروع:۸۸/۵۰۰  وزن فعلی77/300.  هدف اول ۷۴. هدف دوم۷۱       هدف سوم۶۹   هدف چهارم ۶۵  هدف پنجم ۶۲
شوهر من بدنش چربی نداره از بس فعالیت داره فقط شکم داره هیچی پهلو نداره رونای پاشم متناسب عوضی رو من ...

عه پارسال تو بودی میگفتی شوهرمم با من با تاپیک پیش میره و بیشتر از من کم میکنه؟؟

تاشقایق هست زندگی بایدکرد❤️وزن اولیه ۷۹😑 وزن الانم۶۳😌وزن هدفم ۵۵💪🏻🏆.    من همونیم که دنبال آرزوهااش رفت! ویولونیستم و میخونم! کیک تولدم میپزممم😋  
بچه ها  آب دوغ خیار تو مانکن با نونی که توش میریزن حساب کرده یا بدون نون

بدون نون

قد ۱۶۷ وزن شروع:۸۸/۵۰۰  وزن فعلی77/300.  هدف اول ۷۴. هدف دوم۷۱       هدف سوم۶۹   هدف چهارم ۶۵  هدف پنجم ۶۲

گزارش#  

سحر:ران مرغ+کاهو(۲۴۴)

افطار:چای+خرما(۶۲)

شام:نان۳کف دست+پنیر+گردو(۲۳۸)

میانوعده:چای+خرما+خربزه(۱۶۲)

مصرفی:۷۰۶😑😑

مجاز:۷۰۰

ورزش:پیاده روی+چالش شکم

چالش آب۸لیوان👍

چالش حذف قندمصنوعی👍

چالش درازنشست👍

خودتو_دوست_داشته_باش#  

من‌خودمو‌دوس دارم چون‌قدبلندی دارم😎

انگیزه#  

نمیدونم دیگ‌چی بنویسم خب خوشحالم‌ ک‌ دارم‌ب اندام‌دلخواهم‌میرسم😁

@ati_hami    

@مامی_خوشگل    

@donyay_kochak    

🙂گروه بنفش😊وزن فعلی۷۸😊۷۶.۵۵۰😍هدف اول۷۵🔒هدف دوم۷۰🔒هدف آخر۶۵🔒🙃🙃🙃من میتونم به هدفام برسم و یک مادر خوشتیپ باشم🥰از ۹۴رسیدم به ۸۰ پس کمترم میشممممم

@نی_نی_یار_5     سلام عزیزم خسته نباشید 

از روزی که سایت رو بروز رسانی کردن خیلی از بچه های تاپیک تگ نمیشن لطفا رسیدگی کنید 🙏🏼😘

@مامان_الیساهستم @آسنات99 @مامانه_سیدکوچولو و خیلی از بچه های دیگه 

❌❌❌❌❌❌

بچه هایی که تگ نمیشن لطفا اعلام کنید و نی نی یار ۵ رو تگ کنید 

برای شروع رژیم👈🏼 توضیحات روبخونیدو بیایید👈🏼تاپیک رژیم      به راحت نفسیگنج پایدارمجوی،شب شرابنَیَرزدبهبامداد خمـار