2733
2739
عنوان

زندگی سالم و کاهش وزن (بامداد خمار ) تاپیک جدید

| مشاهده متن کامل بحث + 1805603 بازدید | 290067 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

۳/۳ص:نان وپنیر و خرما ۲۰۰

افطار:شیر یک لیوان ۱۰۰

شام:خوراک مرغ سه  کف دست نان لواش۳۵۰

م وعده:طالبی۱۰۰

چالش شکم حذف قند ۸لیوان آب ورزش نیم ساعت پیاده روی 

مصرفی ۷۵۰ 

انگیزشی# :تسلیم نشو و همیشه برای هدفهایت تلاش کن 

من_خودمو_دوست_دارم# زندگی سالم و پرنشاطی دارم گزارش#  

‍ @مامان_الیسا_هستم 

من زنم.... در گلوی زمین گیر کرده ام قدری حرف می خواهم و کمی آزادی !!! دوباره سیب بچین حوا من خسته ام  بگذار از اینجا هم بیرونمان کنند
زنده باشی جانم خدا آردا جانو برات نگهداره سرگروه جان شمارم عکس بده دیگه    

یکم پیش هزارتا عکس فرستادم😂

تاشقایق هست زندگی بایدکرد❤️وزن اولیه ۷۹😑 وزن الانم۶۳😌وزن هدفم ۵۵💪🏻🏆.    من همونیم که دنبال آرزوهااش رفت! ویولونیستم و میخونم! کیک تولدم میپزممم😋  
2731
آره واقعا تگ نميشيد چرا ؟؟؟ من ٣٩ سالمه😁 ولي اصلا بهم نمي خوره يعني ديگران اينو ميگن  ممنونم ...

مولتی مخصوص سنش بگیر واسش. امروز👍🏻 فردا وزنو از همه پرسیدنی توام میگی. 

تاشقایق هست زندگی بایدکرد❤️وزن اولیه ۷۹😑 وزن الانم۶۳😌وزن هدفم ۵۵💪🏻🏆.    من همونیم که دنبال آرزوهااش رفت! ویولونیستم و میخونم! کیک تولدم میپزممم😋  

@نی_نی_یار_5    

سلام خانومی. اگه زحمتی نیس تگ منو درست کنین تگ نمیشم و اعلاناتم هم نمیاد. بعضی از دوستم هم اینجوری شدن بعد آپدیت سایت. ممنونم🙏🏻

اینم دوستام که تگ نمیشن

@mamia_h

@فلفلکیم

@رaها

@dokhtare_royaha2

@o_mina

2738
اکثرا میگن از استرسه،نترس برا احتیاط برو

ميگم كرونا نباشه؟😭😭😭😭

🎊لاغري با تاپيك بامداد خمارعزيزم🎊 💚گروه سبز   وزن اوليه (٩٦.٤٠٠) وزن فعلي (٧٢.٢٠٠) وزن هدف (٦٨)💚               قد (١٧٠)  شروع رژيم از مهر ٩٨ من ميتونم بزودي به هدفم برسم همونطور كه تا الان با كمك دوستاي خوبم و بامدادخمار عزيزم(الهه جونم) تونستم از اين به بعدم ميتونم 💞👗👗👗👗👗👗👗🥗🥗🥦🥦🥗💚❤️💞ممنونم از الهه جونم و دوستاي خوبم💞❤️😘😘
خدانکنه گلم😘🌼🌼😘

سلاااااامممم سر گروه قشنگممم🤗😍💋تگ نشدی🙆

گزارش#     99/3/3

صبحانه👈ناشتا آب گرم +سرکه سیب

نسکافه با شیر بدون شکر+خرما

نهار👈سیب زمینی آب پز+تخم مرغ آب پز+کلم +ماست

میان وعده 👈هویج+بادام

شام👈شیر کم چرب+کشمش +عسل

کالری مجاز👈۵۰۰

کالری مصرفی 👈۵۰۳

ورزش 👈حلقه نیم ساعت +پیاده روی نیم ساعت +چالش ران

چالش شکم💪

چالش حذف قند و شکر💪

آب👈8لیوان

مولتی ویتامین 💪

ی چیزی تعریف کنم😆

دیروز زن دایی شوهرم منو دیده بعد چن ماه میگه تمناااا وای خیلی بددد شدییی

زشت شدییی🙄

خیلی لاغر شدی بهت نمیاااااددددد 

خوب منم خندیدم همش😬😤

خودش هم بنده خدااا خعلیییی چاقهههههه🤕🙆

خلاصه پیام داده امروز ک چکااا کردی انقددد لاغر شدی 🙄

ب منم بگوووو😆😆😆😆😆

باورش باتو...چ جوریش با خدا🩵
همکار شوهرم گرفته ۲۰روزه داره🙁

واییی😣😣😣

بدناا با هم فرق میکنه.. بعضی بدنا قوی هستن و اصلا نمیگیرن یا اگر هم بگیرن مث یه تب  هست و تموم میشه..

ان شاالله که جیزی نیس گلم..

استوار‌ مثل‌ کوه🏔 جاری مثل رود 🌊                                      ((اون سنگی‌که جلو پات میفته، میتونه پله صعودت باشه✌️))🌸   شروع:۶۴ 🏃‍♀️.الان ۵۶/۷۰۰👈۵۵/۶۰۰👈۵۵👈۵۴/۵🏃‍♀️ هدف ۵۳…قد: ۱۶۷                                   🌸 استاد تغییر باشم نه قربانی تقدیر🌸   تاپیک چالشها                🌸غذای_رژیمی# 🌸
😍😍 ماشاءالله قدت بلنده همجوره عالی هستی🌼 انشاءالله که موفق باشی همیشه🙏عیدفطرم پیشاپیش تبریک میگم ...

مرسی عژیژژژژم😘😘😘

عید شما هم پیشاپیش مبارک باشه..💃💃💃💃💃

استوار‌ مثل‌ کوه🏔 جاری مثل رود 🌊                                      ((اون سنگی‌که جلو پات میفته، میتونه پله صعودت باشه✌️))🌸   شروع:۶۴ 🏃‍♀️.الان ۵۶/۷۰۰👈۵۵/۶۰۰👈۵۵👈۵۴/۵🏃‍♀️ هدف ۵۳…قد: ۱۶۷                                   🌸 استاد تغییر باشم نه قربانی تقدیر🌸   تاپیک چالشها                🌸غذای_رژیمی# 🌸
2706