2737
2734
عنوان

زندگی سالم و کاهش وزن (بامداد خمار ) تاپیک جدید

| مشاهده متن کامل بحث + 1805603 بازدید | 290067 پست
گزارش#  ۳ خرداد @سمیه1396     صبحانه :  خرمای خشک و چای👈 35 میان وعده ...

به به .. 👏👏👏👏مث‌همیشه نمرت بیسته👌👌👌👌

استوار‌ مثل‌ کوه🏔 جاری مثل رود 🌊                                      ((اون سنگی‌که جلو پات میفته، میتونه پله صعودت باشه✌️))🌸   شروع:۶۴ 🏃‍♀️.الان ۵۶/۷۰۰👈۵۵/۶۰۰👈۵۵👈۵۴/۵🏃‍♀️ هدف ۵۳…قد: ۱۶۷                                   🌸 استاد تغییر باشم نه قربانی تقدیر🌸   تاپیک چالشها                🌸غذای_رژیمی# 🌸
سلام قشنگم عالی بود باریکلا👍🏻👍🏻👍🏻👍🏻 منم امروز ته چین پلو دارم. اولین بارمه میخوام درست کنم. ...

مرسی😋❤.خیلی سخته واقعا😂من همش واسه شوهرم پیتزا.لازانیا.ماکارونی.مرغ سوخاریو...اینا درس میکنم ولی خودم نمیخورم😢.میگم عزیزم یه سوال من کلا قبل اینکه الهه چالش قندو بگه قند مصنوعی نمیخوردم و الانم غدا های چربو سرخ کردنی نمیخورم اگه تثبیت باشم بخورم زیاد وزنم بالا نمیره؟

خدایا شکرت 🌸

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

@سمیه1396     فردا نزدیکای پریودمه یکی دو روز دیگه میشم ، و اینکه من میرفتم بهدا ...

اره گلم تاپیک قفل بود..

این هفته پس وزن نکن...اگه بتونی ترازو خودت بخری  و داشته باشی خیلی خوب میشه😊 ولی یکشنبه بازم یادم بنداز😉

استوار‌ مثل‌ کوه🏔 جاری مثل رود 🌊                                      ((اون سنگی‌که جلو پات میفته، میتونه پله صعودت باشه✌️))🌸   شروع:۶۴ 🏃‍♀️.الان ۵۶/۷۰۰👈۵۵/۶۰۰👈۵۵👈۵۴/۵🏃‍♀️ هدف ۵۳…قد: ۱۶۷                                   🌸 استاد تغییر باشم نه قربانی تقدیر🌸   تاپیک چالشها                🌸غذای_رژیمی# 🌸
2731
اره سمیه...کاش بدونی چه کمک هایی بهم کرده اصلن نمیشه توصیف کرد انگار از چاه عمیقی ک توش افتاده بود ...

واقعااااا... واای چه عالیی😍😍😍😍😍😍

دستش درد نکنه🌸🌸🌸

@سمیه1396     خوردن قرص مولتی،آهن،تیروئید✔ خوردن8لیوان آب✔ کالری مصرفی1100✔ ...

به به. عالیههه.. نوش جان 👌👌👌👌

اون برنج قالبیع دلمووو برده😆😆😆

سیخ پر یعنی چقدر؟چند گرم؟؟ کف دست پر یعنی چی؟

سلام سپیده افرین🖐

یادته اون عکسه را که الهه فرستاده بودش😆😆😆

یه نون کامل را تو کف دست مچاله کرده بود .. شده بود یه کف دست🤣🤣🤣☺️☺️☺️

سلام سپیده افرین🖐 یادته اون عکسه را که الهه فرستاده بودش😆😆😆 یه نون کامل را تو کف دست مچاله ...

تو روحت سمیهههه آفرین سپیده😂😂😂😂😂😂

اره یادمه آخه این کاربره نوشته بود ی سیخ پر جوجه با ی کف دست پر یعنی چی آخه؟؟😲😲😲

2740
گلم من کلاگردوآسیاب شده دوست ندارم وازگردونگینی استفاده می کنم.به جای شکرهم کمی کشمش میریزم،چون رب ا ...

ممنون عزیز دلم🥰

تاپیک وزن💙سرگروه آبی گروه ۳💙تاپیک لاغری بامداد خمار ❤وزن شروع چالش۶۵ وزن هدف ۵۵وزن فعلی ۵۹.۱۰۰به امید دیدن عدد ۵۵روی ترازو 😋 شروع چالش۹۹/۱/۳۱ما میتوانیم وقتی بهانه سازی میکنی برایت چه نتیجه ای دارد؟؟ هیچ ....پس ماهیچه بساز نه بهانه 💪
خدانکنه. جووونمی

سلام بانوووووو 😍😍تگ نشدی😞

گزارش#  

🎊🎊🎊🎊🎊😍پیشاپیش عید فطر مبارک😍🎊🎊🎊🎊🎊

🔔سحری: ۲۰۰ گرم ماهی سرخ شده+۴۰ گرم کاهو+300گرم هندونه =۳۶۸ کالری😋

🔔افطار: آب گرم+۲ خرما=۴۰ کالری😋

🔔شام: ۲ تخم مرغ آبپز+۳۰گرم کاهو=۱۶۶ کالری😋

🔔میانوعده: ۳۰۰ گرم هندونه=۹۰ کالری😋

🔔کالری روز فست ۷۰۰🔔

🔔کالری مصرفی ۶۶۴🔔

🚰️چالش ۸ لیوان آب️✔

🚫چالش حذف قند و شکر️✔

🎀چالش درازنشست️✔

💙ورزش ۳۰دقیقه پیاده روی، ۳۰ روز تناسب چالش شکم و پا💙

خودتو_دوست_داشته_باش# خودمو دوست دارم چون زمانی ک باید تمام میکردم.... شروع کردم🍂🌹

چالش_انگیزه# همیشه بجای اینکه ۱۰ هنر داشته باشید اما نصفه و ناقص بلدش باشین،،، ۱ هنر رو دنبال کنید تا استاد و خبره باشین👌👌از این شاخه ب اون شاخه نپریم✌

🎊🎀🎊🎀🎊🎀🎊🎀🎊🎀🎊🎀🎊🎀🎊🎀🎊🎀🎊

به حکمتش دل بسپار 🌿
2706