2737
2739
عنوان

زندگی سالم و کاهش وزن (بامداد خمار ) تاپیک جدید

| مشاهده متن کامل بحث + 1805533 بازدید | 290067 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

عزیزم عکس اندامتو بزار ببینممم لطفا😢

هستی؟؟

تاشقایق هست زندگی بایدکرد❤️وزن اولیه ۷۹😑 وزن الانم۶۳😌وزن هدفم ۵۵💪🏻🏆.    من همونیم که دنبال آرزوهااش رفت! ویولونیستم و میخونم! کیک تولدم میپزممم😋  
2731
چ خوووووب آفریییین😍😍😍😍

ببخشید من همه کارهای ورزش های دیروز رو انجام میدم الان باید برم ببخشید 🙏 

بحَقّ الحُسَین                                                                             اللهُمَّ عَجِّل لِوَلِیِّكَ الفَرَج                                                                   🖤🖤🖤🖤                                                                              دعای من در روضه                                                                 اباعبدلله الحسین علیه السلام                                                                        فقط ظهور امام زمانم
ته چین پلو چیه 

ته چین پلوئه دیگهههه

برنجو که آبکش کردی یکمیشو ورمیداری ماست و زعفرون دم کرده و زرده تخم مرغ میزنی قاطی میکنی میریزی ته قابلمه روش ذو صاف میکنی روشم بقیه برنجتو میریزی میذاری دم بکشه روغنم بریز

پیشش هم مرغ بذار🧡

تاشقایق هست زندگی بایدکرد❤️وزن اولیه ۷۹😑 وزن الانم۶۳😌وزن هدفم ۵۵💪🏻🏆.    من همونیم که دنبال آرزوهااش رفت! ویولونیستم و میخونم! کیک تولدم میپزممم😋  
2740

گزارش#  

@donyay_kochak    

سلام عزیزم خوبی؟

سحری: ران مرغ آبپز+ یه گوجه خام+۴ کف دست نان : ۲۳۴

افطار: نصف قوطی پنیر+یه خیار+سبزی خوردن +۲ کف دست نان لواش:۱۱۳کالری

شام : ۱۵۰ گرم قارچ کبابی:۲۲کااری

میان وعده :۱/۵قاچ هندوانه:۱۲۸کالری

کالری مجاز۵۰۰

مصرفی ۵۰۰

چالش حذف قند

چالش درازنشست 

آب ۸ لیوان 

ورزش :یهساعت حلقه +نیم ساعت رقص

یکی از اقوام میگه ستایش خیلی باارادس .این بار هم میخام به همه ثابت کنم من با ارادم .من به هدفم میرسم ..

من عاشق شکمم هستم چون بالاخره بدون چربی و ورزشکاری میشه😍

گروه سبز💚💚💚 :   تاریخ شروع ۹۹/۱/۲۴ ...وزن اولیه: ۶۳     💃💃💃.......   وزن الان :5۶/۳00                                          🏃‍♀️🏃‍♀️🏃‍♀️🏃‍♀️🏃‍♀️🏃‍♀️🏃‍♀️🏃‍♀️🏃‍♀🏃‍♀️🏃‍♀️🏃‍♀️🏃‍♀️🏃‍♀️🏃‍♀️🏃‍♀️🏃‍♀️🏃‍♀️وزن هدف : ۵۵ 🥰🥰🥰🥰 من می تونم خواستن توانستن است     🌼🌼🌼🌼ممنون از الهه جون و نگین جون 🌹🌹🌹🌹🌹
ته چین پلوئه دیگهههه برنجو که آبکش کردی یکمیشو ورمیداری ماست و زعفرون دم کرده و زرده تخم مرغ میزنی ...

اها فکر کردم با ته چین فرق داره وای عزیزم چقدر توضیح دادی ببخش

منم دوبار برای شوهرم درست کردم نخوردم خییلی سخته نخوری ازش

2706