2752
2734
عنوان

زندگی سالم و کاهش وزن (بامداد خمار ) تاپیک جدید

| مشاهده متن کامل بحث + 1805827 بازدید | 290067 پست
کالری یه سیخ جوجه کباب با ۳کف دست نون جو رو

کالری شمار نصب کن خوو

تاشقایق هست زندگی بایدکرد❤️وزن اولیه ۷۹😑 وزن الانم۶۳😌وزن هدفم ۵۵💪🏻🏆.    من همونیم که دنبال آرزوهااش رفت! ویولونیستم و میخونم! کیک تولدم میپزممم😋  
اها فکر کردم با ته چین فرق داره وای عزیزم چقدر توضیح دادی ببخش منم دوبار برای شوهرم درست کردم نخورد ...

من خیلی زیاد اهل پلو و نون نیستم فقط سنگک تازه باشه زیاد میخورم. دوس دارم خورشتا رو اینارو خالی بخورم. از وقتی رژیم گرفتم البته اینجوری عادت دادم خودمو. 

تاشقایق هست زندگی بایدکرد❤️وزن اولیه ۷۹😑 وزن الانم۶۳😌وزن هدفم ۵۵💪🏻🏆.    من همونیم که دنبال آرزوهااش رفت! ویولونیستم و میخونم! کیک تولدم میپزممم😋  
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

منتفی شد دیگه😃😃

گزارش#  

سلام سپیده جون

صبحانه:3 خرما. 13 گ نبات(به خاطر پری مجبور شدم،دل دریای بدی میگیرم که فقط با جوشانده شوید و نبات بهتر میشه،تازه اگه نبات کم باشه زیاد تاثیر نداره ،من کم ریختم فست و حذف قند تا یه حدی رعایت بشه  :کالری85

ناهار:2.5 کف تافتون.2 خرما :کالری137

شام : 3 کف تافتون.80 گ جگر.سبزی:کالری235

میان وعده ها:  خربزه.بادام.فندق: کالری231

کالریمجاز:700

کالری مصرفی: 700

*آب 8 لیوان

*قند امروز نشد رعایت کنم

*دراز نشست نمیتونم

*ورزش:20 مین تردمیل.15 مین قدرتی ‍

خودتو_دوست_داشته_باش# 

خودما دوست دارم چون سعی میکنم نزدیک بشم به اون کسی که خدا دوست داره ،باشم

انگیزشی# ‍ 

من می خوام خوش اندام بشم که تو مهمانی ها هر لباسی دوست دارم بپوشم نه به خاطر اندامم از خیلی لباسا صرف نظر کنم

دعای نی نی سایتیها میگیره.دعا کنین صلاح باشه خدا خیلی زود همین امسال، بعد این همه چشم انتظاری نی نی های سالم و صالح از خودمون روزیمون کنه
2731
کالری یه سیخ جوجه کباب با ۳کف دست نون جو رو

یه سیخ200گرمیش  400تا.

نون حو هم 189تا

سرگروه آبی،،گروه ۲           وزن اولیه88🙈🙈وزن فعلی63،700😊😊وزن هدف60😍برای رسیدن به خواسته هات آرزو نکن، تلاش کن..
کالری شمار نصب کن خوو

شيرين جان چرا جواب سوالي كه پرسيدم رو نداديد آخه خيلي منتظر بودم بانداد جون رو هم تگ كردم ولي جواب نداده ميشه لطفا بگيد پسرم كه ١٦ سالشه هم ميتونه اين رژيم رو بگيره يا نه ؟

گروه  سبز    👈وزن اوليه: ٦٨ 😓.🌻  هدف آخر بهار:۶۴ 🔒 🌻هدف آخر تابستان :۵۲ 🔒🌻  وزن هدف نهايي:٥٠🤩🔒🌻تاريخ شروع : ١٤٠١/٠٢/٢٤       💫💫هيچ كاري نشد نداره 💫💫.       وزن الان :😔٦٨.    
اخه گوشیم موردداره نمیتونم گوگلمم جواب نمیده بقیه غذاهامم کالری ثابته. میشه برام حساب کنین

منم کلا کالری شماریم پریده😖😖😖😖😖

من خیلی زیاد اهل پلو و نون نیستم فقط سنگک تازه باشه زیاد میخورم. دوس دارم خورشتا رو اینارو خالی بخور ...

نون نخوریم مشکلی پیش نمیاد مثل برنج که مثلا ریزش مو میاره  برنج چقدر میخوری 

لطفا لایک نکن ممنون       براخوشبخت شدن و رسیدن به آرزوهام یه صلوات میفرستی        اللهم صلی علی محمد و آل محمد
2706