2752
2734
عنوان

پسری که باهاش تو رابطه م...

181 بازدید | 3 پست

تو کاربری دوستمم لطفا بخونید طولانیه 

دوستان من یک سال و چند ماه پیش با آقا پسری آشنا شدم که رابطمون از راه دور بود ۴ ۵ ساعت فاصله داشتیم

من علاقه ای نداشتم بهش ولی چون پسر خوبی بود فک کردم بعدا ایجاد میشه اوایل انتظار داشتم ابراز علاقه کنه ولی بلد نبود کنارش هم بودم نمیتونست دلبری کنه من فقد داشتم سعی می‌کردم ک دوسش داشته باشم فقد چون پسر خوبی بود خیلی کم همو میدیدیم ماهی ی بار دوماه یبار ..من کم کم حسم بهش بیشتر شد تا اینکه این آقا ۵ ۶ ماه ب دیدنم نیومد من بی قرار بودم همش دلم میخواست ببینمش و نمیومد میگفت کار دارم نمیشه بهونه میورد بعد دیگه بیخیال شدم و حرفی از اومدنش نزدم بعد که اومد از همون روز ک دیدمش انگار برام غریبه شد تموم حسم بهش از دست دادم انگار و الان ۳ ماهه در گیر این حالم هر کار میکنم مثل قبل نمیشم از طرفی هم اون آقا خیلی دوسم داره بهم وابسته س جدا بشم آسیب میبینه یبار حرف جدایی  زدم حالش خراب بود گریه میکرد التماس میکرد واقعا نمیدونم چرا اینطوری شدم تو دو راهی بدی گیر کردم دلم نمیخواد از دستش بدم ولی حسم بهش تغییر کرده از طرفی عکسای دوتاییمونو میبینم دلم میگیره و غصه میخورم 

خیلی هم ب شرایطش فکر میکنم اینکه نه کار داره ن پول ولی خب تحصیلات داره جربزه داره بی عرضه نیس و تا چند سال نمیتونه بیاد خواستگاری و من باید اینا و با این راه دور تحمل کنم و یا اینکه کلا جدا بشم😞😞😞😞

ولی وقتی میبینم از هیچ پسری واقعا خوشم نمیاد کلا ب پسرا بی حس شدم احساس میکنم ی مشکلی هس ک پیداش نمکنم

احتمالاً یا رابطه مجازی خستت کرده یا از چشمت افتاده وگرنه عشق واقعی هیچ وقت از بین نمیره

تویی تنها ساکن قلب این دختر🥺🤍تو نوری هستی که قلبمو گرم نگه داشتی❤️☀️تو تنها خواسته من از این دنیایی💙🌎 و تویی تمام هستی و جهانم عشق بی تکرارم :)"𝑀"💗💍

چه بهتر که به جنس مخالف بی حس شدی. در عوض مشکلاتت کمتر میشه.

من کلی رو خودم کار کردم بتونم کنترل داشته باشم

اگه سنتون زیر ۲۰ ساله و دلایل منطقی یا تجربی ندارید لطفا بحث نکنید ممنون میشم.
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

شما بايد حقيقتو قبول كني . خوش خيالي رو بزاري كنار . اين اقا حالا حالاها نميتونه بياد خواستگاري و اين رابطه هيچ عاقبتي نداره . توقع داره يه دختر دم بخت به خاطر يه پسر بي كار و بي سرمايه و بي آينده و ... لگد به بخت خودش بزنه و منتظر بمونه كه شايد اين پسر كار پيدا كنه ؟ شايد رو كاشتن سبز نشد . آينده ي خودتونو با اين شايد شايدها به بازي نگيريد . امسال گفتن تورم بالاي 50% هستش . وضعيت اقتصادي امسال قراره افتضاح باشه . مطمئن باش امسال بازار كار بدتر از پارساله . امسال هم اين پسر كار پيدا نميكنه . اونهايي هم كه كار دارن ميترسن كه تعديل نيرو بشن . يه جوري باهاش كات كن كه عذاب نكشه . رابطه تونو تو مجازي كم كن . بعدشم كات . 

2731