2733
2734
عنوان

زندگی سالم و کاهش وزن (بامداد خمار ) تاپیک جدید

| مشاهده متن کامل بحث + 1805362 بازدید | 290067 پست
ای جووون ببین کی اومده 😍😍😍 منم دلم خیلیییی تنگ شده برات 😭😭 اره عزیزم همینجاییم 

فدای تو من بشم الهه

خوبی عزیزم

مطالب مهم💚خودم گروه سبززز💚وزن شروع ۸۰💚وزن الان۶۰💚قرررررربون بامدادخمارررر(الهه جونمممم)❤❤❤و همه دوستان تاپیک🙏❤

سلام

من نخوندمتون

خمیر گذاشتم و  بیاد برا فرا صبحونمون‌نون بپزم 

😋😋😋😋

💖سرگروه تثبیتی های قهرمان 💖 تاپیک قوانین تثبیت وزن💪 شروع رژیم: 1401/08/27 ✌ 💚عضو گروه سبز💚  قد:۱۷٠ وزن اولیه:۸۲.۳😓    81.4 » ۸٠.۸ » ۷۹.7 » 79.3 » 78.6 » 77.6 » 79 » 78.2» 76.8» 76.4 ۷۵.۹ » ۷۴.۹ » ۷۴.۶ »  71.9»۶۹.۹»  68.3 هدف نهایی🔥۶۵🔥😍  قهرمان زندگی خودم میشم 💪💪          💥۷۸🔓»💥۷۶🔓»74💥🔓»٧2💥🔓» 70💥🔓69💥🔓 68 💥🔒67 🔒66🔒 65🔒
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

فدای تو من بشم الهه خوبی عزیزم

سلاااام مینا جون خوبی؟؟؟؟؟نگرانتم ...اون چه امضاییه دختررر

💖سرگروه تثبیتی های قهرمان 💖 تاپیک قوانین تثبیت وزن💪 شروع رژیم: 1401/08/27 ✌ 💚عضو گروه سبز💚  قد:۱۷٠ وزن اولیه:۸۲.۳😓    81.4 » ۸٠.۸ » ۷۹.7 » 79.3 » 78.6 » 77.6 » 79 » 78.2» 76.8» 76.4 ۷۵.۹ » ۷۴.۹ » ۷۴.۶ »  71.9»۶۹.۹»  68.3 هدف نهایی🔥۶۵🔥😍  قهرمان زندگی خودم میشم 💪💪          💥۷۸🔓»💥۷۶🔓»74💥🔓»٧2💥🔓» 70💥🔓69💥🔓 68 💥🔒67 🔒66🔒 65🔒
سلام عششق من عزیززززززم خوبی ؟ چه خبرا؟؟؟ دلم برات یه ذره شده بود بخدا

سلام فداتشممم..قربونت عزیز دلم..سلامتی هیچی میگذرونم دیگه

مطالب مهم💚خودم گروه سبززز💚وزن شروع ۸۰💚وزن الان۶۰💚قرررررربون بامدادخمارررر(الهه جونمممم)❤❤❤و همه دوستان تاپیک🙏❤
2728
سلام عزیز دلم تو خوبی فدات بشم من ممنونم ازت مثبت ک چه عرض کنم.انشالله زودی دوباره بشم همون مینا

میشی گلم میشی

هر چند من در جریان مشکلاتی که داشتی نیستم 

ولی میدونم تو  اون قدر قوی هستی و بودی و خواهی بود که بتونی مقابله کنی باهاشون

بجنگ مینا با مشکلات

برای زندگی کردن باید بجنگی باید💪

@سمیه1396   @kiarash_mami   @بامدادخمار  

سلاااام
من اومدم با یک روز پررر فراز و نشیب😪😥
خب دیروز که اونقدر کم کالری مصرف کرده بودم و امروز از اول که بیدار شدم ضعف داشتم(به نوعی گاوَم فعال شده بود😐)
صبح 👈 دیر بیدار شدم هیچی
ناهار 👈 بعد از چنننند وقت و با یک عااالمه ضعف و گرسنگی چشمم به حلیم افتاده بود 300 گرم(به خدا زیاد نبود اصلا یک بشقاب بود ولی نامرد هم سنگین بود هم پرر کالری🤦‍♀️) بعدش هنوز گشنم بود ولی فقط یک قاشق استامبولی خوردم و 10 گرم نون خشک
میان‌وعده ناهار 👈 مُررردم ها مررردم😕یادتونه یک عالمه ضعف داشتم؟ حالا دستام یخ شده بود و پاهام سست
روی مبل دراز کشیده بودم رو به قبله آماده اومدن ازرائیل بودم که پا شدم تو کابینت ها یک دور زدم یک چیزی بخورم تا رسیدم به پاستیل ها و تنقلات رنگارنگ و گاو درون نادانم گفت  پاستیل و شکلات بردار و بخور😋منم که سست و ضعیفم الان چون نزدیک پری ام 🙁ولییی محکم زدم تو سر آقا گاوه😅و رفتم توت 10 گرم و کشمش10 گرم  و خرما خشک دو تا خوردم💪خودمونیم ها ولی خیلی اذیت شدم انگار داشتم سم میخوردم😣
بعد هم که شیرینی زبون پر رنگ و لعاب اومد تو خونمون بی ادب
منم از صبح گشنگیم رفع نشده بود هنوز😂😒
دیگه ترکوندمممممم 😐
ولی با شیرینی نه بلکه با هویج و کاهو😕😭
شام 👈 حدود 50 گرم نون سنگک
فقط این وسط ریزه خوریم یک لقمه کم از دو نوع کیک بود. اونم برای جلوگیری از زدن انتحاری 😅
آب 10 لیوان ✔️
کالری 👈 839 تا ولی اون کیک ها کاملش میکنه فک کنم
ورزش ها 👈 200 تا بپر بپر + تمرین حلقه + چالش ها چون سخت شده دیگه شکم و کل بدن رو نمیرم فقط پا و کپل و بازو + تمرین های فرمدهی همون دو سِت 7 تایی ولی پشت سر هم 14 تا میرم + 1000 ساق پا + 100 شنا روی دیوار

خودمونیم ها یک صفحه داستان براتون نوشتم😉😂
امروز خیلی اذیت شدم سخت بود😪😥
ولی موفق شدم💪😎

@kiarash_mami   @مامانجوجوبودم   @عروسترکم   @سمیه1396   @مهدیه24 & ...

چشم عزیزم...ممنون ک باز انگیزه دادی بهم

سلاااام مینا جون خوبی؟؟؟؟؟نگرانتم ...اون چه امضاییه دختررر

سلام عزیز دلم خوبی..ممنونم ازت فداتشم

هی چی بگم آذر😔

برش میدارم..میخوام واسه گروه سبز عوض کنم

2740
میشی گلم میشی هر چند من در جریان مشکلاتی که داشتی نیستم  ولی میدونم تو  اون قدر قوی هستی ...

فدای تو دوست خوبم❤❤❤فقط میخوام فراموش کنم

حالا تو هر زندگی یا هر جایی باشم

این ک..اونا لعنتی هم خونه نشینمون کرده بدتر دپرس شدم

سلام عزیز دلم خوبی..ممنونم ازت فداتشم هی چی بگم آذر😔 برش میدارم..میخوام واسه گروه سبز عوض کنم

تو پر انرژی خودمی

نبینم اینجوری

برات دعا میکنم

ایشالا هرچی خیره پیش بیاد

تو پر انرژی خودمی نبینم اینجوری برات دعا میکنم ایشالا هرچی خیره پیش بیاد

قربون تو دوست خوب و مهربونم🥰🥰🥰❤❤🙏🙏🙏🙏🙏

وااااي اينوووووو🤣🤣🤣🤣🤣🤣لهنت اسم كاربريشونم  مثلا: سبيل كلفت ني ني سايت .... ...

اینو نگفتید

دوستان من مشکل زود انزالی دارم ایا راهی هست توروخدا زندگیم داره ازهم میباشه   

گروه   زرد ..وزن قبل بارداری 58 // وزن شروع 77/ وزن فعلی؟؟هدف 55 //  من میتونم همیشه سر 5 ماه باید بتونم بسم الله ...

میخاستم برا شام تخی ابپز بخورم نشد

شوهر املت درست کرد انقدر به به و چه چه کرد یه لقمه خوردم با سبزی زیاااااد سیر شدم رفت

@هستی،بانو     ننه کجایی؟؟؟؟؟ یه سر اومدی باز رفتی کههه🙄 @mahgoliiiii   &nb ...

سلام قشنگم 

در حال حمالیم ننه😁😁

کنگرگرفتم دارم پاک میکنم 

کدو بادمجون سرخ کنم فریز کنم 

مربا درست میکنم 

اووف

وزن شروع ۸۶.  وزن فعلی. ۶۴/۵    هدف ۶۰                   

پاشم جمع و جور کنم حلقه و پروانمم برم

2706