2737
2734
عنوان

وقتی باردار شدین قیافتون چطور شد

100 بازدید | 15 پست

چرا هرکی منو  بعد یه مدتی میبینه فکر میکنه حامله ام 

۱۵ همین ماه قرص اورژانسی خوردم هنوز پریود نشدم 

دارم از استرس میلرزم خودمم حس میکنم صورت پف کرده 😐

بیبی چکم زدم منفی بود 

بنظرتون برم آزمایش‌ بدم 

ترسم بخاطر قرص راکوتانه ک بخاطر جوشای صورتم میخورم واسه جنین خیلی بده

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

هیچ طور مثل قبل فقط پوستم صاف تر و روشن تر شد همین

نقاشی سیاه قلم میکشم هرکس خواست درخدمتم قیمتا  👈👈👈a4 ۴۰۰ ت   a3(دو برابر آ۴ هسش ۶۰۰ ت  a2(۴برابر آ۴) ۸۰۰ ت   نقاشی ها پرس میشه و تا ۱۰۰ سال دیگه هم خراب نمیشه
2731

وقتی حتی بی بی چک هم نشون نداده چجوری صورتت پف کرده؟

احتمالا به خاطر راکوتانه

فقط 18 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
کاش زندگی برعکس شروع میشد ...پیر به دنیا میومدیم با یه عشق جوون میشدیمآخرشم یه شب تو بغل مادرمون میمردیم...

والا من هیچ تغییری نکرده صورت و بدنم ولی چند نفر منو که دیدن پرسیدن عه حامله ای؟ میگم آخه از کجا میفهمن 

فقط 15 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
شازده کوچولو پرسید : غمگین تر از اینکه بیای و کسی خوشحال نشه ، چیه؟ روباه گفت : بری و کسی متوجه نشه! 
2740
اخه جدیدا اینطوری شدم  راکوتان نزدیک دو ساله دارم مصرف میکنم

به هر حال وقتی اونقدر هورمون بارداری ترشح بشه که علامت بزرگی مثل تغییر چهره بده قطعا بی بی چک  هم باید نشون بده

فقط 18 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
کاش زندگی برعکس شروع میشد ...پیر به دنیا میومدیم با یه عشق جوون میشدیمآخرشم یه شب تو بغل مادرمون میمردیم...

من تا همین دو سه روز پیش پوستم شفاف تر میشد اصلا دماغم ورم نکرد موهام خیلی پر و سالم به نظر میومدن هر کی منو میدید میگفت چقد خوشگل شدی با اینکه اصلا آرایش نمیکردم و قبل بارداریم در حد ریمل‌و بالم لب رنگی آرایش داشتم

الان هفته ۳۷ تموم شده وارد ۳۸ شدم کم کم داره صورتم پف میکنه پاهامم خیلی ورم کرده

فقط 1 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2706