2752
2734
عنوان

برا فردا برنامتون چیه ؟!🤍

| مشاهده متن کامل بحث + 1551 بازدید | 103 پست
اخر هفته ها میایم حونه روستامون کوهای اطرافش قارچ رشد میکنه  هرچند یه کم دیر رفتم وای خب امیدوا ...

وااای چه قشنگ خوش بگذره بهتون 😍😍

منم آن شیخ سیه روز که در آخر عمر      لای موهای تو گم کرد خداوندش را ...🥀🥀

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

پاساژ هاش باشه

عه 

به سلامتی پس 

یه عدد نومزد دارم که تموم داراییه منه 👀🤍درخواست دوستی ندید .... اگه مقدوره براتون لطفا برا حاجتام صلوات بفرستید ....🌱🤌خدایا شکرت که هوامو داری و همیشه تکیه گاهم بودی ♡....🕊.....خداوند می‌بینید و می‌پوشاند مردم نمیبینند و فریاد می‌زنند 🙃تا وقتی چیزیو با چشای خودت ندیدی جایی فاش نکن ...قضاوت نکن ....تهمت نزن ...چون خودتم ممکنه به اون درد مبتلا شی:)
کارا برا امشبه🤣🤣فردا فقط خواب

آره دیگه میدونم 

🤣🤣🤣

یه عدد نومزد دارم که تموم داراییه منه 👀🤍درخواست دوستی ندید .... اگه مقدوره براتون لطفا برا حاجتام صلوات بفرستید ....🌱🤌خدایا شکرت که هوامو داری و همیشه تکیه گاهم بودی ♡....🕊.....خداوند می‌بینید و می‌پوشاند مردم نمیبینند و فریاد می‌زنند 🙃تا وقتی چیزیو با چشای خودت ندیدی جایی فاش نکن ...قضاوت نکن ....تهمت نزن ...چون خودتم ممکنه به اون درد مبتلا شی:)
خوبی شما؟ من باهات شوخی‌دارم ؟ 

انگار شما دعوا دارید 

من اولا دوما گفتم شمام با اولا دوما جواب دادید گفتم باحال بود 😐😐😐

کله سحر پاشدن برای استقبال از خاهر متاهل 

خدایا رضامو به خودت میسپرم مراقبش باش❤️🥺 رضا همه کس منه خدا جونم ازم نگیریش ی وقت 🥲💕رضا قشنگ ترین اتفاق زندگی منه خراب نکنی خدا جونم.بحث داریما ولی نباشه میمیرم.با خوشحالیش خوشحالم با ناراحتیش ناراحتم با صداش زندگی میکنم با بغلش اروم میشم کلا بغلش حس خیلی خوبی دارهههه 🥰🤗 خدایا خودت برام نگهش دار 💋💕 میدونم کفره ولی واسم خداعه🫠🥲 تویی که داری اینو میخونی جون عزیزت ی صلوات بفرس به خاستم برسم.         دوست دارم خدای کوچک من

عربی دوره کنم☹️

فقط 18 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
⚡تیکر تــولدمه⚡بــله پروفایل چشم خودمه🥰تـویی تنها ساکن قـ💕ـلب این دخـتر♡1401/8/6قشنگترین و زیباترین تاریخ زندگیم♡کاش همه چشمایی که تورو میدیدن چشمای من بودن:)❤ماه چجوری شب و قشنگ میکنه؟ تو ؛ همونجوری زندگیمو قشنگ کردی💗🌙بزرگترین دلـخوشی زندگـیم اومدن مَـردی تو زندگیم که منو با تموم بچـگیام بزرگ کرد:)javad'm🫂🧿
کله سحر پاشدن برای استقبال از خاهر متاهل 

عزیزم😂❤

عزیزم😂❤

بخدا دارم جون میدم هم خوشحالم که میاد بعد ۲ماه میبینمش هم ناراحتم باید هرچی هس تو گوشیم پاک کنم 

خدایا رضامو به خودت میسپرم مراقبش باش❤️🥺 رضا همه کس منه خدا جونم ازم نگیریش ی وقت 🥲💕رضا قشنگ ترین اتفاق زندگی منه خراب نکنی خدا جونم.بحث داریما ولی نباشه میمیرم.با خوشحالیش خوشحالم با ناراحتیش ناراحتم با صداش زندگی میکنم با بغلش اروم میشم کلا بغلش حس خیلی خوبی دارهههه 🥰🤗 خدایا خودت برام نگهش دار 💋💕 میدونم کفره ولی واسم خداعه🫠🥲 تویی که داری اینو میخونی جون عزیزت ی صلوات بفرس به خاستم برسم.         دوست دارم خدای کوچک من
2706