2752
2734

بچه ها خواهرم ۱۳ ساله ازدواج کرده ،، شوهر ابجیم ی ادم شوخ طبع و گرمیه با همه

ولی جدیدا با خواهرم رفتار نمیکنن دعوا میکنن 

منم یکساله ازدواج کردم 

چندسال پیش  که من ۱۸،۱۹ سالم بود ، یه روز از حموم دراومدم نگو خواهرم گوشیمو چک کرده چیز خواسی هم نداشتم گرف منو تیکه پاره کرد ،،،حالا داستان چیبود 

من ی استوری گذاشته بودم شوهر ابجیم ریپلای کرده بود خندیده بود و یادم نمیاد کنارش چی نوشته بود منم ی استیکر خنده فرستاده بودم بعد همینجور هر از گاهی پستی چیزی میفرستادم اصلا ب منظور خواستی نه به جان مادرم عین داداشم ،،بعد ابجیم اونارو دیده بود نیگف چرا باهم حرف زدین من چیزی میفرستم بهش جواب نمیده بهم بعد براتو جواب داده فلان کرده دعوا شد گفتم بابا من نمیدونستم اینجوریه 

گذشت تاااا الان که ۴،۵ سال میگذره ،شوهر ابجیم داشت میرفت تهران  چند روز پیش گفتم منم ببر فلان جا کار دارم چند روز بمونم ،منو برد ، بعد الان خواستم برگردم شهرمون بهش پی ام دادم گف منم تهرانم میاییم میریم باهم و بعد هرچی میگم با بله قربان چشم قربان جواب میده  نمیدونم چون راحته باهام اینجور میگه یا ی چیز دیگه 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

میبینی خواهرت روی یه استیکر هم حساسه بعد با شوهرش تماس میگیری بیا باهم از تهران برگردیم؟خوبی.؟!!!!!! عمدا اذیش میکنی یا مشکلی چیزی داری؟

سری که درد نمیکنه دستمال نبند 

بی فرهنگ ها خیلی متنوعند یکی حمام نمیکند یکی زباله میریزد یکی آلودگی صوتی ایجاد میکند یکی پروفایل و امضای سرتاسر توهین میگذارد  ولی همه یک وجه مشترک دارند آن ها "کتاب "نمیخوانند ......

مگه خودت شوهر نداری ک با شوهر ابجیت میری تهران؟

منم جای خواهرت بودم ناراحت میشدم😒😒

شازده کوچولو👶: شنیدم ادما از دور قشنگن،از چقدر دور؟  روباه🦊:از خیلی دور یعنی جایی که اصلا نبینیشون:) ️

وقتی خواهرتون حساس هست و شما میدونی دلیلی نداره با این آقا بری جایی!

اسنپ بگیر

با همسرت برو

خودت برو

❌️فارغ تحصیل کارشناسی ارشد روانشناسی بالینی❌️ جدید نیستم. پارسال بخاطر اظهار عقیده م لغو کاربری شدم✌🏼 کاربری قبلیم هم که واسه سال ۹۶ بود بخاطر بحث با خانومی که طرفدار صیغه بود بسته شد. و من الله توفیق😊
میبینی خواهرت روی یه استیکر هم حساسه بعد با شوهرش تماس میگیری بیا باهم از تهران برگردیم؟خوبی.؟!!!!!!

مگه من گفتم بیا بریم بگردیم متنو درست بخون ،،داشت میرفت تهران کار داشت گفتم میری بیا منم ببر الکی کرایه ندم 

2706