2752
2739
عنوان

شوهر ابجیم اینجور جوابمو میده من که منظور بدی نمیگیرم ولی خواهرم

| مشاهده متن کامل بحث + 2374 بازدید | 77 پست

عزیزم توخوبی ازکجا میدونی شوهرخواهرتم خوبه_شوخه شوخ طبعه برچی جواب زنشو نمیده؟وقتی میبینی خواهرت حساسه سعی نکن حساسیتش روبیشترکنی

اگه میشه برای شادی روح مادرنازنینم وداداشم یک صلوات بفرستین🌷🌷🌷
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

مگه من گفتم بیا بریم بگردیم متنو درست بخون ،،داشت میرفت تهران کار داشت گفتم میری بیا منم ببر الکی کر ...

خب این باز همون شد ، وقتی خواهرت حساسه با شوهرش نگرد دیگه .

خطاب به تمام خستگان جهان : باشد که اشک بعدی شما اشک شوق باشد ♥️✨
2731
مگه خودت شوهر نداری ک با شوهر ابجیت میری تهران؟ منم جای خواهرت بودم ناراحت میشدم😒😒

من شوهرم دوشیفت سرکاره منم گفتم کرایه ندم این میره منم ببره ،صد بار شوهر منم خواهرمو برده اورده اینور اونور 

مگه من گفتم بیا بریم بگردیم متنو درست بخون ،،داشت میرفت تهران کار داشت گفتم میری بیا منم ببر الکی کر ...

خوب اصلا ایشونو نادیده بگیر خودت بر و با اتوبوس برو با هواپیما برو 

اگه باخواهرت صمیمی هستی که اصلا ارزش نداره ناراحتش کنی اگه صمیمی نیستی که بیشتر باید فاصله بگیری 

اصلا رفتارت منطقی نیست 

بی فرهنگ ها خیلی متنوعند یکی حمام نمیکند یکی زباله میریزد یکی آلودگی صوتی ایجاد میکند یکی پروفایل و امضای سرتاسر توهین میگذارد  ولی همه یک وجه مشترک دارند آن ها "کتاب "نمیخوانند ......

منظور داره یا نداره مهم نیست

فقط بخاطر خواهرت چون خوشش نمیاد نرو

زنگ نزن

زنگ زد جواب نده هزار تا بهونه هست اگه یه وقت حضوری پرسید ندیدم دستم بند بود بی‌صدا بود گوشیم

انفالوکن

تنها برو

فقط بخاطر خواهرت ارامشش

خاص درسته عزیزم تعجب میکنم از حساسیت خواهرتون خبر دارین و همچنان با شوهرحواهر رابطه غیرضروری دارین!

اخه من صندلی عقب هم میشینم زیادم باهم حرف نمیزنیم من فقط میگم داره میره منم ببره الکی کرایه ندم 

داماد هیچ وقت داداش نمیشه برخورد با داماد باید حتی رسمی تر از مردای خیابون باشه واقعا صمیمیت درست نیست 

«چگونه می توان مُرد در حالی که هیچ کس زنده بودن شما را نمی فهمد» 
من شوهرم دوشیفت سرکاره منم گفتم کرایه ندم این میره منم ببره ،صد بار شوهر منم خواهرمو برده اورده اینو ...

وقتی میدونی خواهرت حساسه اینکارو نکن

لزومی نداره خواهرت با شوهرتم بره اینور اونور 

شازده کوچولو👶: شنیدم ادما از دور قشنگن،از چقدر دور؟  روباه🦊:از خیلی دور یعنی جایی که اصلا نبینیشون:) ️