2737
2734
عنوان

زندگی سالم و کاهش وزن (بامداد خمار ) تاپیک جدید

| مشاهده متن کامل بحث + 1805531 بازدید | 290067 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

@مامانجوجوبودم    

@بامدادخمار    

@sepiiiiiideh    

@مهدیه24    

استوار‌ مثل‌ کوه🏔 جاری مثل رود 🌊                                      ((اون سنگی‌که جلو پات میفته، میتونه پله صعودت باشه✌️))🌸   شروع:۶۴ 🏃‍♀️.الان ۵۶/۷۰۰👈۵۵/۶۰۰👈۵۵👈۵۴/۵🏃‍♀️ هدف ۵۳…قد: ۱۶۷                                   🌸 استاد تغییر باشم نه قربانی تقدیر🌸   تاپیک چالشها                🌸غذای_رژیمی# 🌸

@مامانجوجوبودم    

@بامدادخمار    

@sepiiiiiideh    

@مهدیه24    

استوار‌ مثل‌ کوه🏔 جاری مثل رود 🌊                                      ((اون سنگی‌که جلو پات میفته، میتونه پله صعودت باشه✌️))🌸   شروع:۶۴ 🏃‍♀️.الان ۵۶/۷۰۰👈۵۵/۶۰۰👈۵۵👈۵۴/۵🏃‍♀️ هدف ۵۳…قد: ۱۶۷                                   🌸 استاد تغییر باشم نه قربانی تقدیر🌸   تاپیک چالشها                🌸غذای_رژیمی# 🌸
2731
نه حواسم بود قبلا بهم گفته بودی عزیزم..یروز در میون هوازی و یروز در میون فرمدهی میرم روزای هوازی پیا ...

نهههه خوب نیس🥴

درازنشست میری حرکت شکمه... با فرمدهی با سن یه جا نمیشه 

چون بعدش میخوری، شکم درمیاریااا...

مولتی میخورم ابم که زیاد میخورم...فقط یکم گشنه بودم قبلش شاید بخاطر اون بوده...بعد وسط ورزش یه موز خ ...

اره از این به بعد اضلا گشنه ورزش نکن.. ضعف میکنی...

شکمت موقع ورزش نه گشنه نه سیر... 

گزارش#   صبحانه:۳کف دست نون تافتون+پنیر+کره😋😋 میانوعده:خرما😋😋😋 ناهار:تن ماهی+پلو😋😋😋 ...

ایول عالییی♥️♥️👌🏻👌🏻👌🏻

قد ۱۶۷ وزن شروع:۸۸/۵۰۰  وزن فعلی77/300.  هدف اول ۷۴. هدف دوم۷۱       هدف سوم۶۹   هدف چهارم ۶۵  هدف پنجم ۶۲
@مامانجوجوبودم     @بامدادخمار     @sepiiiiiideh     @مهدیه24 ...

😅😅😅😅😅😅عالیییی بود 

قد ۱۶۷ وزن شروع:۸۸/۵۰۰  وزن فعلی77/300.  هدف اول ۷۴. هدف دوم۷۱       هدف سوم۶۹   هدف چهارم ۶۵  هدف پنجم ۶۲
2738

سلام رفقا

امکان اضافه شدن عضو جدید وجود داره؟ 

نیاز ب اشتیاق و تشویق دارم برای کاهش وزنم

با تاپیک بامداد خمار جلو میرم. گروه آبی رو با کمک آسنات جونم😍 پشت سرگذاشتم. قدم 173.وزن قبل 87.وزن حالا 77. هدف اول 75. هدف دوم 71. الان ک توی گروه سبزم وزنم شده 70 کیلو. هدف سوم 67. هدف چهارم 66 و تثبیت. جووووونانرژی چی بالاتر از این که شوهرم با دیدنم مدام میگه اوفففف چقدر تغییر کردی؟ 🥰یا این ک میتونم با خیال راحت لباس برای خودم سفارش بدم چون سایزم تا حدودی استاندارد شده😍
اب یک لیوان 😐🔫 حتما هر روز بیشتر بخور که بشه‌۸ لیوان  میانوعده ؟؟؟؟ شام برنج؟؟؟ شام هم برنج ...

ببخشید با آخره دیگه!! البته امروز هم بزار بت بگم 

صبحانه: پنیر یک قوطی کبریت_ یک کف و نیم نان لواش _ یک لیوان چای سبز 

نهار: یک کفگیر ته چین ماهی _ دو تیکه کوچک ماهی _ یک قاشق ترشب 

شام: کاهو هفت برگ _ کلم سفید هفت برگ _ خیار دو عدد _ روغن زیتون یک قاشق _ چای سبز به همراه نصف قاشق زنجبیل 

تا اینجا شد 723 کالری! من باید بشه 1200 کالری برای همین دو عدد تخم مرغ آپز _ دو گوجه فرنگی کبابی شده _ یک نان لواش 😓😓😓😢😢😰😰😱😨 شد ۱۲۳۸ کالری 

ورزش هم با برنامه کردم 

با تمرین هایی که من تو تمرین انتخاب کردم!! فردا بیشتر ورزش میکنم

نهههه خوب نیس🥴 درازنشست میری حرکت شکمه... با فرمدهی با سن یه جا نمیشه  چون بعدش میخوری، شکم ...

عه واقعا🙄 پس فقط همون چالش فرم بسه آخه خیلی هم چالشش سخته😓

با خدا باش پادشاهی کن..خدایا شکرت که این همه مهربونی در حقم.. صدهزار بار شکرت که هستی و تنهام نمیذاری🤲🤲🤲وزن شروع ۷۴/۵۰۰😅وزن الان ۶۸😌👌خداروشکر به هدفم رسیدم 👏👏🥳🥳💪👍
اره از این به بعد اضلا گشنه ورزش نکن.. ضعف میکنی... شکمت موقع ورزش نه گشنه نه سیر... 

چشم حتما عزیزم😘✋

با خدا باش پادشاهی کن..خدایا شکرت که این همه مهربونی در حقم.. صدهزار بار شکرت که هستی و تنهام نمیذاری🤲🤲🤲وزن شروع ۷۴/۵۰۰😅وزن الان ۶۸😌👌خداروشکر به هدفم رسیدم 👏👏🥳🥳💪👍
عه واقعا🙄 پس فقط همون چالش فرم بسه آخه خیلی هم چالشش سخته😓

منم فرمدهی باس،ن شروع کردم روز۶بودم امروز ،یه روز شکم میرم یه روز فرمدهی باس،ن،نکته ای چیزی راجع به فرمدهی بود منم تگ کن لطفا،

منم فرمدهی باس،ن شروع کردم روز۶بودم امروز ،یه روز شکم میرم یه روز فرمدهی باس،ن،نکته ای چیزی راجع به ...

آفرین بهت رفتی تثبیت شما؟

باشه چشم حتما 😊💪

2706