2733
2734
عنوان

زندگی سالم و کاهش وزن (بامداد خمار ) تاپیک جدید

| مشاهده متن کامل بحث + 1805827 بازدید | 290067 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

سلام بچه ها خوبید 😘😘❤️

کاهش هاتون مباااارک 😍👌👏🏼

برای شروع رژیم👈🏼 توضیحات روبخونیدو بیایید👈🏼تاپیک رژیم      به راحت نفسیگنج پایدارمجوی،شب شرابنَیَرزدبهبامداد خمـار 
2731
سلام خوشگلا کاهشاتون مبارک منم ۱کیلو کم کردم شدم ۹۹     @بامدادخمار  

سلام عزیزم مبارکه افرین خیلیی عالیه 😍👌

برای شروع رژیم👈🏼 توضیحات روبخونیدو بیایید👈🏼تاپیک رژیم      به راحت نفسیگنج پایدارمجوی،شب شرابنَیَرزدبهبامداد خمـار 
@بامدادخمار     الههههههه جونمممم بیا اون تفنگتو بگیر من رژیم بگیرم بازممم.

🐷🔫

صبحانه: نان لواش دو کف _ دو قاشق مرباخوری مربا آلبالو _چای سبز یک لیوان نهار: نصف نان لواش_ یک قاشق ...

اب یک لیوان 😐🔫 حتما هر روز بیشتر بخور که بشه‌۸ لیوان 

میانوعده ؟؟؟؟

شام برنج؟؟؟ شام هم برنج هم نون ؟ 

شوهرمم میگه خوبی جدیدا بهم میگه لاغرک خودم😂😂اما بشم ۵۸خوبه اگ باردار شدم جا داشته باشم😎

اخه صورتت بد میشه. ضعیف میشی.

جا داری بابا. مگه چقد میخای جاق شی تو بارداری. 

من ک گردنم خیلی باریک شده 😂ولی شکمم هست. با بازوم. شوهرمم پر دوسداره. دیشب میخاست ترازو رو برداره.گفتم نهههههه میخام تثبیت کنم ک چاق نشم باز.😁😁

سرگروه آبی،،گروه ۲           وزن اولیه88🙈🙈وزن فعلی63،700😊😊وزن هدف60😍برای رسیدن به خواسته هات آرزو نکن، تلاش کن..
حالا مفصله ميگم بهت😫😫🤒

خب بگو دیگه 😑 تقصیر من بوده ؟ 

اخه صورتت بد میشه. ضعیف میشی. جا داری بابا. مگه چقد میخای جاق شی تو بارداری.  من ک گردنم خیلی ...

الانم صورتم لاغر شده،،، چی بگم😂😂😂این شوهرا گیر میدن الکی😢😢حالا مال من با خودم رژیمه جلومو نمیگیره میترسه😂😂

به حکمتش دل بسپار 🌿
الهه جون کمکم میکنی من نمیدونم چی به چیه @بامدادخمار   فست رو امروز گرفتم۵۱۸ تا شد اشکال ندا ...

عزیزم توضیح رژیم رو بخون تو امضام 

بله دیروز فست بودی امروز باید کالری رژیمت که وزن ضربدر بیست منهای صد هست بگیری 

۵۱۸ اشکال نداره درسته 

مانکنو ک نصب کردی دور اونی ک خط کشیدم میزنی  بعدش این صفحه برات باز میشه و هرچی ک م ...

مرسی عزیزم 😘😘❤️

2706