2733
2734
امیدوارم حس خوب یا تلقین خوب یا انرژی خوب تو زندگیت موندگار باشه حالا با هر اسم و عنوان و لقبی که می ...

کاش الان کنارم بودی تاکامل ۱۲ سال زندگیم روبرات توضیح میدادم که متوجه بشین هیچ تلقینی درکارنیست 

اینجا نمیتونم خیلی چیزهاروباز کنم 

درسته که همه چیز به دست خداست اما همون خداولی خودش روروی زمین فرستاده برای هدایت ما وقتی ایشون دعایی درحقمون کنه مطمعنن پیش خدا اجابت میشه 

حتی اطرافیان من هم میگن زندگیت مثل یه معجزه هست که به خداقسم این معجزه  از لطف ودعا وعنایت اقابوده چون من بعداز شناخت حضرت خداروشناختم الانم هرکار خیری بکنم اول برای رضای خدا وبعد ظهور حضرت مهدی عج 

درکش برای خیلیاهاسخته چون چیزهایی که من دیدم ومیدونم روندیدن

💙تاپیک خوابی که راجب امام زمان(عج)دیدم💙👉 این تاپیک مال دوسال پیشه ولی من وظیفه خودم دونستم اینجا قرار بدم برای کسایی که دوست دارن از همین امروز حضرت مهدی روصدا کنن این ذکری هست که معجزه میکنه فقط کافیه بهش ایمان داشته باشی تا عمردارم تازمانی که نفس میکشم سعی میکنم هرروز۳۱۳مرتبه یامهدی ادرکنی بگم  (همه راه هابُنبسته بایدبیای..بیای تاخدادستشوروکنه...فقط راه برگشتنت روبگو...تاچشمام واست آب وجاروکنه💌)  یامهدی ادرکنی اقاجونم خیلی دوست دارم خیییلی♥️تمام تلاشمو میکنم اونجوری بشم که تومیخوای داروندارم فدای یه تارموت تموم دلخوشیِ زندگی من تویی فدای نفسات بشم آقا قربون قدمهایی که روزمین برمیداری برم عاشقتم پدرمهربونم امام زمانم🤍
خیر

خب بشناس 

روزی ده دقیقه وقت بزاری درباره اش بخونی هم کافیه ، آدم تو این ۲۴ ساعت خودشو صرف هرکاری می‌کنه 

حالا شما هم به دید مطالعه و اطلاعات که بدونی و معلوماتت بالا بره 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

استارتر من یه کتاب صوتی از اپلیکیشن طاقچه دارم گوش میدم. 

خیلی قشنگه... 

خیلی 

خیلی 

خیلی.. 

برای کسایی که دوست دارم یه اطلاعاتی در مورد پیامبرها داشته باشن تا آخرین پیامبر و امام حسین ، یه ماجراهایی رو از زبان آب تعریف می کنه. 

یه قسمت هایی داره که خیلی خوب می تونی باهاش ارتباط بگیری‌ وقتی که حضرت مریم وقت زایمانش رسیده و بی پناهه،  جوری قصه میش میره که به خودت میای می بینی داری اشک می ریزی.. 

وقتی حضرت خدیجه میخواد حضرت فاطمه رو بدنیا بیاره اما هیچ کس از زن ها نمیره کمکش و اون بی پناه اشک میریزه و خدا ۴ زن از بهترین زن ها رو برای کمک به زایمانش می فرسته.. حضرت مریم ، آسیه، ساره و خواهر حضرت موسی.‌‌ 

به نظر من برای ما واجبه که اینو گوش بدیم بعد به شناخت امام ها برسیم تا امام زمان .. 

2731
ممنون عزیزم.. این لطف شما رو می رسونه. شما هم همین طور. بله حتما این کار رو می کنم و بهشون میگم..&nb ...

ممنونم عزیزم 

این کار های خیر روهم امام زمان به دلامون میندازه که انجام بدیم ومابرای کارهای خیرمون هم مدیون دعای ایشون هستیم 

ان شاالله که خداقبول کنه عزیزم 

التماس دعا

💙تاپیک خوابی که راجب امام زمان(عج)دیدم💙👉 این تاپیک مال دوسال پیشه ولی من وظیفه خودم دونستم اینجا قرار بدم برای کسایی که دوست دارن از همین امروز حضرت مهدی روصدا کنن این ذکری هست که معجزه میکنه فقط کافیه بهش ایمان داشته باشی تا عمردارم تازمانی که نفس میکشم سعی میکنم هرروز۳۱۳مرتبه یامهدی ادرکنی بگم  (همه راه هابُنبسته بایدبیای..بیای تاخدادستشوروکنه...فقط راه برگشتنت روبگو...تاچشمام واست آب وجاروکنه💌)  یامهدی ادرکنی اقاجونم خیلی دوست دارم خیییلی♥️تمام تلاشمو میکنم اونجوری بشم که تومیخوای داروندارم فدای یه تارموت تموم دلخوشیِ زندگی من تویی فدای نفسات بشم آقا قربون قدمهایی که روزمین برمیداری برم عاشقتم پدرمهربونم امام زمانم🤍
کاش الان کنارم بودی تاکامل ۱۲ سال زندگیم روبرات توضیح میدادم که متوجه بشین هیچ تلقینی درکارنیست  ...

بله همه نمی تونن این موضوع رو درک کنن .

درسته همه چیز دست خداست و اگه خدا بخواد کمکی می کنه و دری باز می کنه اما گاهی انقدر بدی کردیم که خدا هم دل شکسته ست.. نیاز به واسطه داریم. 

حضرت آدم رو خدا نمی بخشید تا زمانی که اون خدا رو به ۵ تن قسم داد و خدا به‌ حرمت اونا پذیرفت.. 

💚 خودت کمکم کن...

🌼 یادمه وقتی بچه بودم، 

مادربزرگم وقتی صدامون می‌کرد، می‌گفت: دردت به جونم! دردتو بردارم، عزیز دلم!

یه بار ازش پرسیدم: 

مادرجون! «دردت به جونم» یعنی چی‌؟

گفت: وقتی یه نفرو خیلی دوست داری، دردشم به جون می‌خری.

❤ آقای خوبم! من شما رو خیلی دوست دارم.

آقاجون! دردت به جونم… نکنه یه وقت خودم دلیل دردات باشم؟! 

خدا نکنه… خودت کمکم کن و دستمو بگیر. 

🌼 الّلهُمَّ صَلِّ عَلَی مُحَمَّدٍ وَ آلِ مُحَمَّدٍ و عَجّل فَرَجَهم 🌼 ‌ لطفا آقایون لایک نکنن یا تو تاپیک هام پست نذارن 
بله همه نمی تونن این موضوع رو درک کنن . درسته همه چیز دست خداست و اگه خدا بخواد کمکی می کنه و دری ب ...

افرین دقیقا....

گاهی واسطه لازمه

🌺 نقل می‌کنند شخصی در خواب دید که

ظهورشده و آقا تشریف آورده‌اند.سوال کردن

که آقاجان در زمان غیبت، این‌همه غم‌ و غصه

داشتید آیا دلخوشی هم داشتید؟

🍀 آقــــا فرمودند: 

بله، دلخوشی من وقتی بود که شيعيان و

محبّینم گوشه‌ای جمع می‌شدند دست‌ها را

بالا می‌آوردند و می‌گفتند:

《 اللهم عجـل لولیـڪ الفـرج 》

🎙استاد اخلاق حاج آقا زعفری زاده حفظه الله تعالی

🌼 الّلهُمَّ صَلِّ عَلَی مُحَمَّدٍ وَ آلِ مُحَمَّدٍ و عَجّل فَرَجَهم 🌼 ‌ لطفا آقایون لایک نکنن یا تو تاپیک هام پست نذارن 
من مسیحیم، ممنون 🦋 

کلا بازم اشکالی نداره ، من خودم بعدا می‌خوام درباره دین مسیحی و یهودی و... هم بخونم برای اطلاعات خودم براش شناخت سایر دین ها 

و اینکه تو دین مسیحی هم اعتقاد به ظهور منجی هست 🥰🥰❤️ توی دین های الهی اعتقاد به ظهور منجی هست ولی اینکه کی هست و اینا فرق داره ، مثلا مسیحیا معتقدن حضرت عیسی به عنوان منجی ظهور میکنن و....

و اینکه یه چیز رو اضافه کنم تو قرآن کتاب مسلمانان درباره حضرت مسیح و مادرش اومده و داستانش رو گفته و حتی یه سوره ای دارم به اسم سوره مریم و.... 

کلا بنظرم جالب هم شاید برات باشه اگه خواستی تو این زمینه ها مطالعه کنی 🥰🥰

اسم کتب چیه گلم

اسمش مقتل آب

از حضرت آدم شروع میشه و درگیری هابیل و قابیل 

توی کتاب شیطان حرف میزنه و گاهی که دارم گوش میدم یهو لجم میگیره از حرف زدنش... 

سعی کن با هندزفری گوش بدی. 

یکی دو قسمت اول شاید کمی گنگ باشی که منظور آب از این حرف چیه.. ولی رفته رفته چون داستان ها رو شنیدی قبلا و حالا داره برات کامل میشه ، ارتباط خوبی می تونی بگیری.