2733
2734
عنوان

زندگی سالم و کاهش وزن (بامداد خمار ) تاپیک جدید

| مشاهده متن کامل بحث + 1805827 بازدید | 290067 پست
سلام دوستان عزیز حالتون خوبه اگه امکان داره منم تو جمع خودتون پذیرا باشین🙂 بچه ها من وزنم ۵۶ و نیم ...

سلام عزیزم خوش اومدی امضامو بخون و شروع کن 🌺

برای شروع رژیم👈🏼 توضیحات روبخونیدو بیایید👈🏼تاپیک رژیم      به راحت نفسیگنج پایدارمجوی،شب شرابنَیَرزدبهبامداد خمـار 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

مولتی ویتامین و اب  حتما بخور با شکم گشنه هیچ وقت ورزش نکن تو‌ رژیمت از قند های طبیعی  ح ...

مولتی میخورم ابم که زیاد میخورم...فقط یکم گشنه بودم قبلش شاید بخاطر اون بوده...بعد وسط ورزش یه موز خوردم بخاطر اینکه گفته بودین 

با خدا باش پادشاهی کن..خدایا شکرت که این همه مهربونی در حقم.. صدهزار بار شکرت که هستی و تنهام نمیذاری🤲🤲🤲وزن شروع ۷۴/۵۰۰😅وزن الان ۶۸😌👌خداروشکر به هدفم رسیدم 👏👏🥳🥳💪👍
2731
همش بخاطر شمااااااااست 😍😍😍😍عکس اولی یادته ک گذاشتم؟ اول رژیم گذاشتمش

قربونت 😘❤️❤️

بعله 😎😍👌

برای شروع رژیم👈🏼 توضیحات روبخونیدو بیایید👈🏼تاپیک رژیم      به راحت نفسیگنج پایدارمجوی،شب شرابنَیَرزدبهبامداد خمـار 
تغییرام مشخصه؟،، کجاهام لازمه نابود کنم؟  

عکست یکم از بالا بود  ولی همینجوری که دیدمت عالی بودی (کارشناسانه نگاه نکردم 😅) 

عزیزم فقط اگه تو این مدت اقدام باردار شدم میتونم تا سه ماهه اول این روش رو ادامه بدم تا به وزن ایده ...

تو بارداری یعنی ؟ نه عزیزم تو بارداری رژیم نگیر اصلا فقط تثبیت باش به اضافه ۵۰۰ کالری برای بچه  و ورزش سبک زیر نظر دکتر انجام بده که فقط وزنت زیاد اضافه نشه وگرنه رژیم لاغری اصلا نگیر تو بارداری 

میتونی سه چهار ماه رژیم باشی وقتی به وزن مناسب رسیدی اقدام کنی کاهش وزن تو قدرت باروری تاثیر مثبت داره

😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂 عسیسم

بازم از بالایی خب 😅

ولی تواین زاویه فقط بنظرم پهلو هات جای کار داره  

روزی چند ساعته مثلا؟  ببخشید من شدم علامت سوال🙄😉

پیاده روی میکنم حلقه وطناب ودرازنشست پروانه وحرکات قدرتی

وچون تازه شروع کردم احتمالا کاهشم بیشترع

گروه قرمزشروع از1 دی باتاپیک بامدادخمار وزن شروع90 هدف60.    89.300»»»