2733
2734
عنوان

شوهرم میگه توی جمع ادا درمیاری

3173 بازدید | 131 پست

شوهرم خیلییی ادم سرد و کم حرفیه.از نظر جنسی خوبه ولی درونگراس.من برعکس خیلی برومگرا ام.این چن روز خواهرشوهرم خونمون بود مستقیم بهم میگفت چطوری تحملش میکنی.بعد من واقعا فشار رومه چون کلا از بچگی مورد توجه بودم تو خانواده.این بی توجهی هاش به مرز جنون میرسونه منو.هرشب قبل خواب بهش میگم اصلا فاید نداره.بعد من رابطم با همه خوبه مخصوصا خانوادشو احترام میکنم.بعضی وقتا یه حرکاتی میزنن ولی هیچ وقت من بی احترامی نکردم.و هیچ وقت نذاشتم هیچ کس از مشکلات من و شوهرم باخبر بشه.دیشب که باز داشتم با شوهرم راجب سرد بودنش حرف میزدم بهم گفت تو دو رویی.رفتارت تو جمع و خلوت فرق داره.درحالیکه من توی جمع خودمو کنترل میکنم و چیزی بهش نمیگم.اینکه من توی جمع نمیذارم کسی از مشکلاتمون باخبر بشه و خوب باهاش رفتار میکنم یعنی دورویی؟ینی توی جمع هم برم باهاش دعوا کنم تا دو رو نباشم؟

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
شاید از جنبه دیگه گفته دورویی.

نه همینو میگف.میگف رفتارن با من توی جمع وخلوت فرق میکنه.معلومه که فرق میکنه.من تو جمع هر رفتاری بکنه تحمل میکنم و جیزی نمیگم ولی توی خلوت ایطور نیست

هر شب زجه میزنم میگم باهام درست رفتار کن.خواهش میکنم خودتو از چشمم ننداز.ولی فایده نداااره.نمیدونم چ ...

شوهر منم از نظر محبت و کمک در خونه خیلی خیلی کم کاری میکرد. منم شاغلم و شهر غریب با دو بچه که یکیش شیرخواره.

هر چی با زبون خوش گفتم محبت کن کمک کن، نکرد.

آخرش به مرز افسردگی رسیدم تا خودشو جمع کرد.

اینا خیلی ناشکرن

خوب از خودش می‌پرسیدی منظورش چیه و دلش میخواد چجوری باشی که دورو حساب نشی 

اصلا درست حرف نمیزنه.زورش میاد حتی جواب ادمو بده.خواهرشوهرم مستقین بهش میگف چرا حتی زورت میاد جواب ادمو بدی

در ضمن حرف خواهر شوهر تو جواب نمی‌دادی 

نکنه پیش اونا غیبت شوهرت رو کردی که گفته چجوری تحمل می‌کنی 

بهشون اعتماد نکن، درسته خودشون میگن ،اما اگه تو بگی فوری به برادرشون انتقال میدن شک نکن، سکوت کن و طرفداری کن از شوهرت پیش خانوادش