2737
2734
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6821415 بازدید | 669213 پست
سلامت باشی عزیزدلم .نمیدونم احساس میکنم راه سختی پیش رو دارم ...بیشتر فکراین رفت وامد ها اذیتم میکنه ...

عزیزم دیگه نگرانیو بزار کنار به مامان شدنت دل خوش کن سختی داره درسته حق داری ولی باید باسه رسیدن بخواستمون این سختیاشم بجون بخریم. گلم برنامه نشان رو رو گوشیت نصب کن تهران میای یه راهو اشتباه بری کلی راه باید بری تا تازه بحای قبلت برسی. ادرسش خیابان شیراز جنوبی پایینتر از همت خ 68, ربطی به کرج نداره گلم راستی اگه با دکتر علیرضایی وقت داری خورداری که تمام وقتاشو کرده صبح تا ساعت یک بعدازظهرها دیگه نیست . انشالله نیری و با کلی انرژی خوب برمیگردی خونت عزیزم

در اندک من تویی فراوان یارب..
اخه یادمه انتقالت با من بود تو ابان  یادمه مثبت شده بودی ک 🙁

آخی اره عزیزم انتقالم آبان بود بی بی چکمم مثبت بود ولی ج آزمایشم خیلی جالب نبود بیستو خورده ای بود دقیق یادم نی که بعدم بالا نرفت پایین اومد قسمت نبود . شما الان بارداری؟ انشالله بسلامتی نی نی رو بدنیا بیاری عزیزم و خیر و سلامتی و موفقیتاشو ببینید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

[QUOTE=173883608]جنین رو هرچندماه حتی سال که لازم باشه فریز میکنن تا بدن و خود طرف آمادگی داشته باشه ...

مرسی گلم خدا کنه با کیفیت باشه و جنین بشن اسپرم همسرمم اخه  ضعیفه توروخدا دعام کنید اینسری دیگه تعداد جنیانم زیاد بشن گفتن پنج روز کاری بگذره بعد ز بزنم 

عزیزم نذر کرده بودم خدا بهم بچه بده کل اون نه ماه بارداری هر چند بار که تونستم قرآن ختم کنم از روزی ...

گلم پس اگه توکلت بخداست دیگه استرس نداشته باش خدا تا آخر باهاته . مسیر طولانی در پیش داری اگه بخوای هرروزی نگران باشی هورمون کورتیزول میره بالا ک برای نی نیمون خوب نیست

2728
عزیزم من فردا انتقالم هست برام دعا کن،امیدوارم شما هم نتیجه عالی و مثبت بگیری😍😍😍😘

عزیزم با خیال راحت برو جلو فقط بسپار دست خدا .خودش کمک میکنه دکترا وسیله اند .بگو خدایا تو ناامیدم نکنم .نذر حضرت زهرا یادت نره

راستی ی قاشق نشاسته امروز صبح حل کن توی آب ولرم و بخور باعث چسبندگی میشه اگه هم میتونی پاچی بخور. ظهر هم غذای نشاسته ای مثل ماکارانی بخور.

غذاهای چرب و ادویه جات و مقوی و غذای گرمی نخور

سلام گلم ممنونم  کلینیک امید همدان خانم دکتر مرضیه فریمانی برام انجام دادن دوتا جنین بلاست برام ...

شاهزاده جان توروخدا درخواست دوستی مو قبول کن سوال واجب دارم

پسر قشنگم هدیه زیبای خدا چقدر دلم میخواست تو امضائ نی نی سایت بنویسم منم مادر شدم   همیشه با خودم میگفتم یعنی میشه؟ حالاشده و من شکرگذار خالقم هستم تو فرشته ای هستی که 3خرداد 1400وقتی ساعت 3بعدظهر بی بی چک گذاشتم فهمیدم مادر شدم و من ایمان دارم بهترین انسان خواهی بود آرزو میکنم همه ی اونای که دلشون بچه میخواد این حسو بچشن ،  گل بهشتی،   من اومدنت مبارکمون باشه خدایاشکرت.دکتر من رضا نصر بود با ای وی اف باردار شدم 
2738
عزیزم دیگه نگرانیو بزار کنار به مامان شدنت دل خوش کن سختی داره درسته حق داری ولی باید باسه رسیدن بخو ...

من که از رفتن به کلینیک مام دل سرد شدم

پسر قشنگم هدیه زیبای خدا چقدر دلم میخواست تو امضائ نی نی سایت بنویسم منم مادر شدم   همیشه با خودم میگفتم یعنی میشه؟ حالاشده و من شکرگذار خالقم هستم تو فرشته ای هستی که 3خرداد 1400وقتی ساعت 3بعدظهر بی بی چک گذاشتم فهمیدم مادر شدم و من ایمان دارم بهترین انسان خواهی بود آرزو میکنم همه ی اونای که دلشون بچه میخواد این حسو بچشن ،  گل بهشتی،   من اومدنت مبارکمون باشه خدایاشکرت.دکتر من رضا نصر بود با ای وی اف باردار شدم 
اگه ذخیره خوب باشه و فولیکولها خیلی ریز باشه  پرگووریس بهتره یاگونال؟

عزیزم باز هم دکتر باید تشخیص بده

ذخیره هم عددش مهم هست

از 1 به بالا خوب حساب میشه

بقیه آزمایش های هورمونی مهم هست 

سابقه درمان ivf مهم هست و... 

نمیدونم دکتر ازمایش داد فعلا انجام بدم بعد ببرم احتمالا بزارم بعد عید فقط نمیدونم قرص ابووست رو ...

عزیزم من شنیدم 3 دوره ولی خودم اطلاعی ندارم

اگر گرون هست دو دوره تقویتی دیگه بگیر و دوره آخر رو اوابووست 

مرسی عزیزم یعنی روز ۱۲ انتقال برم آزمایش نشون میده شما روز چندم بی بی تون مثبت شد

اره عزیزم نشون میده ان شاالله مثبته بی بی روز ۱۲ واسه من مثبت شد.ولی قبلش نزده بودم دیگه شاید مثلا روز قبلش میزدم هاله داشت

شك هايت را باور نكن و به باورهايت شك نكن ❤️