2733
2739
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6821454 بازدید | 669214 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

جون با دارو هستی پرکاری حساب نمیشه واسه منم مثل شما بود، دیگه کمتر نمیشه  الان عدد پر کاری با ...

زينبي جان

تيروييد من٣/٥بود. با لوو تيروكسين شد ١

بعد از اينكه انتقالم ماه پیش منفی شد،دیگه از این قرص استفاده نکردم.یعنی باید ادامه میدادم قرص رو؟

2728
سلام بچه ها.ببخشید اول صبح انرژی منفی میدم به گروه. راستش صبح بی بی چکم منفی شده. حال دلم خوب نیست . ...

عزیزم با اینکه انتقال منفی برام پیش نیومده ولی حالت رو کاملا درک کردم. خیلی خیلی سخت و غیرقابل تحمله.

35 درصد از ایرانیا ناباروری دارن!! فکرشو بکن! هیچ راهی نداریم همه چی شانسیه.. اینم شانس ماهاست.

من که همیشه فکر میکردم ازدواج کنم سال بعد بچه دار میشم.. الان تو این منجلاب افتادم و فقط باید انتظار بکشم. ولی بازم مجبورم بگم خدایا شکرت که خودم و اطرافیانم سلامت هستن و خدایا شکرت که بچه ی ناسالم ندارم.

پروردگارا توکل کردن و ایمان داشتن رو بهم یاد بده 🙏🏻 پروردگارا خونه ی قشنگمون رو با نی نیمون قشنگتر کن👶🏻
نمیدونم من که همه تلاشمو کردم بقیش فقط دست خداست...ببخشید اگه ناراحتتون کردم... اعصابتو خورد نکن برا ...

دعا میکنم اگه لایق باشم کاش خدا دسته خالی نزارتت و ی معجزه بشه واست. توام واسه من دعا کن عزیزم

مرسی عزیزم. من و همسرم تنهاییم اصفهان.هیچکسو نداریم.این قدر همسرم ماهه که نگو . میگه بچه اصلا نمی خو ...

این مشکلات بیشتر برای آدمای خوبه.. منم همیشه ب خودم میگم شاید چون همسرم خیلی خوب و فهمیدست و مشکلی تو زندگیمون نیست بچه نداریم. انگار نمیشه چندتا چیز خوب باهم داشته باشیم.

پروردگارا توکل کردن و ایمان داشتن رو بهم یاد بده 🙏🏻 پروردگارا خونه ی قشنگمون رو با نی نیمون قشنگتر کن👶🏻
2740
نمیدونم من که همه تلاشمو کردم بقیش فقط دست خداست...ببخشید اگه ناراحتتون کردم... اعصابتو خورد نکن برا ...

ایشالا که خدا بهترینها رو براتون رقم بزنه

فقط بسپار به خودش 

واقعا سخته درکت میکنم چون یه سقط داشتم و میدونم چقدر سخته دعا میکنم اگر خیرو صلاحتونه خدا کوچولوتون رو براتون حفظ کنه

نه من زير دلم نبود  خدا برا هيچ كس نخواد ببخشيد انگار ميله كردن تو واژن و مقعدم  بيشتر ا ...

الحمدالله ان شاءالله منبعد از اين بارداري راحتي رو پشت سر بزاري و تي ني سالم و سلامت و صالح بياد بغلت

خدایاااا تو بخواه تا من بتونم .... فَاللَّهُ خَيْرٌ حَافِظًا ۖ وَهُوَ أَرْحَمُ الرَّاحِمِينَ
عزیزم یه سوال ببخشید اگ دوست داشتی بگو پیش سالمی‌و فرحناد انتقال دادی چجوری یعنی دکترتو عوض کردی برا ...

نه گلم مشکلی نیست ، بله پیش فرحناد پانکچر شدم جنینام کم بودن ، جواب هم منفی ، بعد رفتم سالمی باز پانکچر ، الان انتقال و منفی ، البته باز جنین دارم ... 

انشالله خدا هر همه بچه های تایپیکو به خاسته ی دلشون برسونه ماروهم همینطور. تا بیان بغلمون چند سال پی ...

سلام خوبی عزیزم در چ حالی استراحت مطلقی؟

نی نی خوبه؟

من وارد ۲۸هفته شدم نمیدونم برم دکتر یا نه برا امپول ریه شما هفته چندم زدی و الان چند هفته ای راستی سونو هم رفتی قبلش ممکنه دکتر بگه اول برم سونو بعد برام امپول تجویز کنه

سلام خوبی عزیزم در چ حالی استراحت مطلقی؟ نی نی خوبه؟ من وارد ۲۸هفته شدم نمیدونم برم دکتر یا نه برا ...

سلام فدات شم امپول ریه زدم نی نی تکون نمیخوره اعصابم خورده. من یبار ۲۷ هفته زدم الانم که ۳۰ هفتم تموم شده دوباره زدم. نه یبلش که سونو نیاز نیست ولی کلا ۲۸ هفته واسه بررسی وزن جنین معمولا میفرستن که. دکترت نگفته بزنی؟ درد اینا نداری؟ کی نوبت دکتر داری؟ فکر کنم چون سرکلاژی هستی بزنی ضرر نداشته باشه 

سلام فدات شم امپول ریه زدم نی نی تکون نمیخوره اعصابم خورده. من یبار ۲۷ هفته زدم الانم که ۳۰ هفتم تمو ...

عزیزم نگران نباش به خاطر امپوله دیگه من که خیلی استراحت مطلق نیستم کاری نمیکنم ولی زیاد میشینم درد کمر گهگاهی دارم ولی زیاد نیس .نوبت دکتر ندارم سری پیش که رفتم نگفت کی بیا ولی اگع شد شنبه میرم پیشش

عزیزم جوری باید برنامه ریزی کنی که قبل از تخمک کشی ۳ تا ۵ روز نزدیکی نداشته باشی ک اسپرم همسر قویتر ...

ممنون عزیز🌸

امام جواد(ع):هرکه به غیر خدا رو کند،خداوند او را به همان واگذارد(بحارالانوار ج ۷۵ ص۳۶۳)