2737
2739
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6821495 بازدید | 669215 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
پس چرا من بار اول تخمک کشی از ۶تا فولیکول ۱۱ تا تخمک کشیدن بار دوم بازم ۶تا فولیکول داشتم فقط دوتا ...

اوابوستم خوردید تو دوتاش؟

برایه من که بار اول نخوردم از ۸تا دوتا جنین ناقص شد ولی بار دوم خوردم از ۱۲ تا ۹تا جنین گرید ای شد در صورتی که بار اول بمباران امپول بار دوم امپولام خیلی کمتر برایه من که رو کیفیت تاثیر داشت تا اینجاشو میدونم ببخشید

سلام خانما من آز ذخیره دادم ۳.۶۴ هست بنظرتون چطوره؟پانکچر قبلی ۸تاتخمک داشتم

خوبه‌گلم

برامن‌پارسال‌۳بود

۱۰ناتخمک‌داشتم‌۸تاجنین

منتهایدونه‌ازتخمدان‌هام‌خوب‌جواب‌نداده‌‌بود

آمپولمم‌گونال‌۷۵‌روزی‌۳تا

خدایامیشه‌‌‌‌پسرمنم‌یه‌روزداداش‌بشه..خواهرهای‌گلم‌میشه‌‌‌  یه‌صلوات‌مهمونم‌کنید‌تاآرزوی‌پسرم‌برآورده‌بشه🙏🏻
2740
بار دومه نه نکرد فک نکنم بعد سه انتقال منفی پیگیر میشن اون دفعه جنینام سه روزه بود این دفعه بلاست😔 ...

دکترمن‌گفت‌بایدهیستروکنم‌

هیستروشدم‌متاسفانه‌چسبندگی‌داشتم‌ویه‌لایه‌عفونت‌داخل

رحم..یه‌ماه‌داروخوردم..منم‌اون‌سری‌۳تاجنین‌۳روزه

این‌سری‌دوتابلاست‌انتقال‌دادم..

توکل‌برخدا..

خدایامیشه‌‌‌‌پسرمنم‌یه‌روزداداش‌بشه..خواهرهای‌گلم‌میشه‌‌‌  یه‌صلوات‌مهمونم‌کنید‌تاآرزوی‌پسرم‌برآورده‌بشه🙏🏻
سلام عزیزم . خوبی ؟ نی نی خوبه ؟ پس همه این مشکل و دارین ؟ مال من اصلا ثبات نداره هر روز یه جوره . ا ...

عزیزدلم‌انقدرالکی‌به‌نی‌نی‌استرس‌نده

نی‌نی‌بیشترشب‌هاتکون‌میخوره

روزهابیشترمیخابه..به‌خاطر‌همین‌بعدبه‌دنیااومدنش‌‌

شب‌‌بیداری‌داره

دکترمن‌گفت‌بایدهیستروکنم‌ هیستروشدم‌متاسفانه‌چسبندگی‌داشتم‌ویه‌لایه‌عفونت‌داخل رحم..یه‌ماه‌داروخور ...

ان شاالله که بارداری

بچه اولتونم با میکرو بود؟

در حال کم کردن وزن💪💪💪وزن اولیه 94 وزن این هفته ۹۱.۸۰۰😊 ۸۹.۹۰۰ 😊 ۸۸.۶۰۰😊 ۸۸ 😊   هدف ۷۳  هدف اول ۹۰ 🟢هدف دوم ۸۵🔒هدف سوم ۸۰🔒هدف چهارم ۷۵🔒 و درنهایت ۷۳😍🔒خدایا شکرت😍😍😍
اوابوستم خوردید تو دوتاش؟ برایه من که بار اول نخوردم از ۸تا دوتا جنین ناقص شد ولی بار دوم خوردم از ...

نه تا به حال ابووست نخوردم

بار اولمه خریدم

کلا تو دوبار تخمک کشی اصلا قرص حتی یه ویتامینم نخوردم

بر منم بار اول از ۱۱تا تخمک ۳تا جنین شد بار دوم از دوتا تخمک دوتا جنین شد

شاید اگه قرص خورده بودم همون۱۱تا جنین میشدن

پارسال ذخیره من  ۱/۸ بود. ۸تا تخمک و ۸تا جنین شد

براشماعالی‌جواب‌داده

همه‌چی‌بستگی‌به‌جواب‌دادن‌تخمدان‌هانسبت‌به‌داروهس