2733
2734
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6821429 بازدید | 669214 پست
عزیزم نذر کرده بودم خدا بهم بچه بده کل اون نه ماه بارداری هر چند بار که تونستم قرآن ختم کنم از روزی ...

وای‌دختر‌توچقدر‌تومهربونی‌ودلت‌پاکه

مگه‌میشه‌خدا‌به‌بنده‌ای‌مثل‌شما‌نگاه‌نکنه

خدایامیشه‌‌‌‌پسرمنم‌یه‌روزداداش‌بشه..خواهرهای‌گلم‌میشه‌‌‌  یه‌صلوات‌مهمونم‌کنید‌تاآرزوی‌پسرم‌برآورده‌بشه🙏🏻

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
سلام منم اين ماه هيسترو كردم و خراش آندومتر انجام دادم، من قرص جلوگيري داشتم تا الان، فردا هم كه ٢٢ ...

عزیزم من فردا انتقالم هست برام دعا کن،امیدوارم شما هم نتیجه عالی و مثبت بگیری😍😍😍😘

عزیزان دل من فردا انتقالم هست ازتون خواهش میکنم برام دعا کنین و انرژی مثبت هاتون رو برام بفرستید،به امید روزی که به زودی زود همه شاد و خوشحال باشیم نتیجه رضایت بخش بگیریم😍😍😍😍

2740
وای‌دختر‌توچقدر‌تومهربونی‌ودلت‌پاکه مگه‌میشه‌خدا‌به‌بنده‌ای‌مثل‌شما‌نگاه‌نکنه

عزیزم این نظر لطف شماست فداتشم در برابر مهربونی و بزرگی خدا کاری نکردم خودش داده به خودشم میسپرم

خدایا نمی گویم دستم را بگیر عمریست گرفته ای ، رهایش مکن
آره‌عزیزم‌خوشحال‌باش‌ انشالله‌فردا‌میری‌‌جوجتو‌‌هم‌میبینی‌خوشحال‌ترم‌میشی.. نمیدونم‌😔😔‌ اون‌سری ...

فداتشم ان شاالله با توکل به خدا

نگران هیچی نباش فقط بسپر دست خدا ان شاءالله که فردا جواب آزمایشت مثبته و خوشحال میشیم.

خدایا نمی گویم دستم را بگیر عمریست گرفته ای ، رهایش مکن
عزیزم خیلی زود بی بی چک گذاشتی  انشاالله ک مثبت میشی منم مثل شما دردهای پریودی داشتم ولی حس می ...

ان شاالله همه منتظرا دامنشون سبز شه خیلی سخته انتظار😔

التماس دعا

در حال کم کردن وزن💪💪💪وزن اولیه 94 وزن این هفته ۹۱.۸۰۰😊 ۸۹.۹۰۰ 😊 ۸۸.۶۰۰😊 ۸۸ 😊   هدف ۷۳  هدف اول ۹۰ 🟢هدف دوم ۸۵🔒هدف سوم ۸۰🔒هدف چهارم ۷۵🔒 و درنهایت ۷۳😍🔒خدایا شکرت😍😍😍
منم‌‌مثل‌اوندفعه‌هستم..نمیدونم‌‌‌فقط‌اینومیدونم‌که‌ خیلی‌خستم😔😔 بارچندم‌انتقالت؟ دکترت‌دلیل‌منف ...

بار دومه نه نکرد فک نکنم بعد سه انتقال منفی پیگیر میشن

اون دفعه جنینام سه روزه بود این دفعه بلاست😔😔

فردا بیا خبرشو بده الهی که مثبته

در حال کم کردن وزن💪💪💪وزن اولیه 94 وزن این هفته ۹۱.۸۰۰😊 ۸۹.۹۰۰ 😊 ۸۸.۶۰۰😊 ۸۸ 😊   هدف ۷۳  هدف اول ۹۰ 🟢هدف دوم ۸۵🔒هدف سوم ۸۰🔒هدف چهارم ۷۵🔒 و درنهایت ۷۳😍🔒خدایا شکرت😍😍😍
سلام خوبی؟ شادن جون تکونای نی نی چطوره؟ مال من بیشتر شب تا صبحه، روزا خیلی ورجه وورجه نمیکنه معمولا. ...

سلام عزیزم . خوبی ؟ نی نی خوبه ؟ پس همه این مشکل و دارین ؟ مال من اصلا ثبات نداره هر روز یه جوره . امروز از صبح به زور چندتا تکون خورد دیگه انقدر نگران شدم الان یه دونه بستنی خوردم تازه یه تکون های ریز میده . خدایا منو ببخش اذیتش میکنم ولی واقعا نگران بودم میخواستم به همسرم بگم بریم بیمارستان روم نمیشد چون همش بهم میگه الکی استرس میگیری و ... ولی در کل امروز خیلی کم تحرک بود نمیدونم چرا