2733
2739
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6821532 بازدید | 669216 پست
ان شاالله که بارداری بچه اولتونم با میکرو بود؟

انشالله

نه‌گلم‌طبیعی‌باردارشدم

البته‌تنبلی‌داشتم‌..دکترم‌کلومفین‌داد‌خوردم‌وباردارشدم

خدایامیشه‌‌‌‌پسرمنم‌یه‌روزداداش‌بشه..خواهرهای‌گلم‌میشه‌‌‌  یه‌صلوات‌مهمونم‌کنید‌تاآرزوی‌پسرم‌برآورده‌بشه🙏🏻

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ماهم همینجوری هستیم 😐🤕🤕اما با این وضعیت میکرو کردیم یکشنبه انتقال دارم تعدادش چقده؟

تعدادش۱۵ میلیون و کلش ۶۰میلیون مشکل تحرک و موفوی صفره و حالا هم dfi بالا!

به سلامتی عزیزم با دل خوش انشالا نی‌نیا نه ماه تمام میچسبن به دلت و میان بغلت 

انشالله نه‌گلم‌طبیعی‌باردارشدم البته‌تنبلی‌داشتم‌..دکترم‌کلومفین‌داد‌خوردم‌وباردارشدم

ان شاالله فردا جواب آزمایشت مثبته میای خوشحالمون میکنی

جوابو گرفتی حتماااا تگم کن منتظر خبرای خوبتم

در حال کم کردن وزن💪💪💪وزن اولیه 94 وزن این هفته ۹۱.۸۰۰😊 ۸۹.۹۰۰ 😊 ۸۸.۶۰۰😊 ۸۸ 😊   هدف ۷۳  هدف اول ۹۰ 🟢هدف دوم ۸۵🔒هدف سوم ۸۰🔒هدف چهارم ۷۵🔒 و درنهایت ۷۳😍🔒خدایا شکرت😍😍😍
2731
ماهم همینجوری هستیم 😐🤕🤕اما با این وضعیت میکرو کردیم یکشنبه انتقال دارم تعدادش چقده؟

البته منم الان تو سیکل پانکچر هستم عزیزم نگران نباش

رفتم به ارولوژ نشون دادم گفت بخاطر سن و شرایطمون چون وقت نداریم هیچ چاره‌ایی نداریم بیوپسی میکنیم و احتمال زیاد اونجا اسپرم خوب پیدا میشه وگرنه باید عمل بشه و حداقل ۷،۸ ماه بعد اقدام کنیم

براشماعالی‌جواب‌داده همه‌چی‌بستگی‌به‌جواب‌دادن‌تخمدان‌هانسبت‌به‌داروهس

دقیقا....

بار اول با کلی دارو و پرگووریس با اون قوی بودنش فقط ۳تا تخمک و ۲ تاجنین. اما بار دوم یه سال بعد از اولی،با گونال اون هم دوز پایین ۸تا تخمک و ۸تا جنین.

اینبار هم احتمالا گونال بدن بهم

اهان چهارشنبه وقت دکتر دارم برم ببینم چجوریاس ..منم سراولی نداشتم ..جالبه جاریم میگه گلوکز اوردم خون ...

منم سر بچه اولم به ازمایشگاه گفتم خونم نزدیکه بده ببرم خونه بخورم قبول کرد اوردم خونه فقط اندازه لیوانم بزرگ بود داشتم میترکیدم بهشون گفتم کلی خندید گفت خانم سونو نمیخواستی بری که آزمایش بود 

2738
میدونی چه جوری میشه عکس بذارم اینجا؟

توی گوگل بزن آپلود عکس اولی رو بزن صفحه برات باز میشه انتخاب فایل رو بزن میری توی گالری عکس انتخاب میکنی بعد گزینه آپلود رو میزنی بعد میای اینجا کپیش میکنی

🖤واسه شادی روح داداش نازم صلوات بفرستید🖤
دقیقا.... بار اول با کلی دارو و پرگووریس با اون قوی بودنش فقط ۳تا تخمک و ۲ تاجنین. اما بار دوم یه س ...

ببخشید الان گونال گیر میاد ؟؟ من چند جا زنگ زدم نیستش اصلا شما میدونی کجا داره ؟